آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اتاق تجارت دیجیتال از Coinbase حمایت می کند، و از مداخله قوی SEC جلوگیری می کند

اتاق تجارت دیجیتال از Coinbase حمایت می کند، و از مداخله قوی SEC جلوگیری می کند

اتاق تجارت دیجیتال از Coinbase حمایت می کند، و از مداخله قوی SEC جلوگیری می کند

به گزارش زوم ارز، هدف اتاق تجارت دیجیتال، پایان دادن به اقدامات SEC برای تنظیم صنعت دارایی دیجیتال بدون قانونگذار است. این انجمن می گوید که اجرای قانون به تنهایی کافی نیست. در حالی که کنگره روی راه حل ها کار می کرد، رویکرد تهاجمی SEC نوآوری را خفه کرد. مقررات منصفانه می‌تواند فرصت‌هایی برای رشد اقتصادی، ایجاد شغل، و شمول مالی ایجاد کند.

کنگره به SEC اجازه تنظیم کلیه دارایی های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار را نداد. مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار از طریق اقدامات اجرایی، نگرانی‌های قانون اساسی را برانگیخته است و صنعت دارایی دیجیتال ایالات متحده و سهامداران آن را در معرض خطر قرار داده است.

اتاق تجارت دیجیتال (The Chamber) که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، بزرگترین انجمن تجارت دارایی دیجیتال و بلاک چین است. این اتاق نماینده بیش از ۲۰۰ عضو مختلف صنعت بلاک چین در سطح جهان است، از جمله صرافی‌های دارایی دیجیتال، بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری پیشرو، استارت‌آپ‌ها و سایر شرکت‌کنندگان در اقتصاد دارایی دیجیتال.

اعضایی که بر اساس اصل انطباق صنعت با قوانین قابل اجرا هدایت می شوند، اتاق به دنبال ایجاد یک محیط
قانونی و مقرراتی است که در آن کاربران دارایی های دیجیتال می توانند از اطمینان نظارتی برخوردار شوند زیرا آنها فناوری های بلاک چین را در انواع مختلف تجاری، فناوری و اجتماعی به کار می برند. اهداف.

علاوه بر این، دو VC برتر، Andreessen Horowitz، که با نام a16z نیز شناخته می شود، و Paradigm، روز جمعه بیانیه مشترکی را به نفع صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase ارائه کردند. این زمانی است که مجلس نیاز به ایجاد یک چارچوب قانونی جامع و به موقع برای تنظیم فعالیت ها در این صنعت به سرعت در حال رشد دارد.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب‌سایت به‌عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله توصیه سرمایه‌گذاری نیست. ما شما را تشویق می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تحقیق کنید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده