آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اتاق بازرگانی دیجیتال به عنوان بخشی از پرونده Coinbase، وکیلی را برای استدلال علیه SEC در دادگاه تعیین می کند.

اتاق بازرگانی دیجیتال به عنوان بخشی از پرونده Coinbase، وکیلی را برای استدلال علیه SEC در دادگاه تعیین می کند.

اتاق بازرگانی دیجیتال به عنوان بخشی از پرونده Coinbase، وکیلی را برای استدلال علیه SEC در دادگاه تعیین می کند.

به گزارش زوم ارز، اتاق تجارت دیجیتال، صدای پیشرو به نمایندگی از صنعت دارایی دیجیتال تریلیون دلاری ایالات متحده، قرار است در پرونده SEC v Coinbase ظاهر مهمی داشته باشد و تنش های فزاینده بین نهادهای نظارتی را نشان دهد. اجساد.

همانطور که تشکیل پرونده در دادگاه ۲۲ اوت نشان می دهد، دخالت اتاق، لحظه ای حساس برای صنعت را نشان می دهد زیرا شرکت حقوقی McDermott Will & Emery نماینده اتاق در دادگاه به عنوان بخشی از ظاهر Amicus Curiae.

Amicus Curiae، که از لاتین به “دوست دادگاه” ترجمه می شود، یک اصطلاح حقوقی است که به شخصی اشاره دارد که طرف یک پرونده نیست، اما اطلاعات، تخصص، یا بینشی را ارائه می دهد که در مورد پرونده تاثیر دارد. آنها این کمک را در قالب یک خلاصه به دادگاه ارائه می کنند تا به دادگاه در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنند. نقش Amicus Curiae در مواردی که دادگاه احساس می کند قبل از تصمیم گیری به اطلاعات بیشتری نیاز دارد، می تواند حیاتی باشد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

موقعیت اتاق تجارت دیجیتال در مقابل SEC.

در ۱۱ آگوست، اتاق وارد دعوای حقوقی شد و برای سرکوب جدیدترین تلاش SEC برای تنظیم صنعت دارایی دیجیتال، یک خلاصه دوستانه تنظیم کرد. ادعای اتاق ادعا می‌کند که با نداشتن اختیارات قانونی تفویض شده، SEC باید پرونده خود را رد کند و عملاً نفوذ ادراک شده خود را به بازار دارایی دیجیتال متوقف کند.

این اتاق ادعا می‌کند که اجرای مستمر تهاجمی SEC در مورد شرکت‌های دارایی دیجیتالی مانند Coinbase، نوآوری در صنعت را خفه می‌کند، که نقض بالقوه دکترین سؤالات اصلی است. به گفته اتاق، اقدام SEC علیه Coinbase “نگرانی های قانون اساسی در مورد تفکیک قوا و روند قانونی را ایجاد کرده است و صنعت و سهامداران آن را در معرض خطر قرار داده است.”

Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، در مورد اقدامات SEC اظهار نظر کرد و گفت: “این مورد نمونه دیگری از عمل SEC خارج از اختیارات قانونی خود است و توسط اجرا تنظیم می شود.” بورینگ اضافه کرد، “ما امیدواریم که دادگاه استدلال های ارائه شده در خلاصه ما را بررسی کند و ما به مبارزه با بیش از حد SEC ادامه خواهیم داد.”

این نبرد حقوقی زمانی رخ می‌دهد که هر دو اتاق کنگره در حال بررسی قانونی هستند که می‌تواند اختیارات نظارتی SEC را بر دارایی‌های دیجیتال محدود کند. با شروع این بحث های قانونی، اقدامات SEC علیه Coinbase به طور فزاینده ای مشکل ساز می شود.

جوزف ایوانز، رئیس مشترک FinTech و Blockchain Practice و رئیس دعوی حقوقی رمزنگاری و دفاع نظارتی در McDermott، Will & Emery، از رویکرد SEC انتقاد کرد و اظهار داشت:

“SEC با امتناع از همکاری از طریق ارائه راهنمایی‌های آینده، صنعت دارایی دیجیتال را شکست داده است.

در عوض، کمپین تنظیم‌شده توسط SEC، میلیون‌ها فرد قانونمند را که از دارایی‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند و متخصصانی که در این صنعت کار می‌کنند، بیزار می‌کند.

همانطور که مراحل قانونی ادامه دارد، نتیجه SEC v Coinbase بدون شک سابقه ای را برای آینده مقررات دارایی دیجیتال ایجاد خواهد کرد. با ورود اتاق بازرگانی دیجیتال، این مورد نقش حیاتی صنعت کریپتو را در دفاع از منافع خود و ارائه صدایی برای ذینفعان خود در بحث‌های مهم نظارتی برجسته می‌کند.


منبع: cryptoslate.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده