لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

Chainlink (LINK) یک به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند: موارد جدید در اینجا آمده است

Chainlink (LINK) یک به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند: موارد جدید در اینجا آمده است

Chainlink (LINK) یک به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند: موارد جدید در اینجا آمده است

به گزارش زوم ارز،

Chainlink (LINK) اعلام کرد که به‌روزرسانی بتای Chainlink Staking v0.2 را در سه ماهه چهارم سال جاری با اولین استخر توسعه شامل ۴۵ میلیون آلتکوین LINK راه‌اندازی می‌کند.

طبق پست رسمی وبلاگ، این به‌روزرسانی انعطاف‌پذیری، امنیت و مقیاس‌پذیری بیشتری را برای سهامداران و همچنین مکانیزم پاداش پویا ارائه می‌کند که می‌تواند از منابع پاداش جدید پشتیبانی کند. در آینده.

برنامه Chainlink Staking به دارندگان LINK اجازه می دهد تا توکن های خود را برای ایمن سازی شبکه اوراکل به اشتراک بگذارند و برای ارائه فیدهای داده قابل اعتماد و با کیفیت بالا به قراردادهای هوشمند، پاداش دریافت کنند. این برنامه برای اولین بار در دسامبر ۲۰۲۲ با نسخه v0.1 راه اندازی شد که امکان شرط بندی برای تعداد محدودی از خدمات اوراکل و شرکت کنندگان را فراهم می کند.

راه‌اندازی به‌روزرسانی نسخه بتای نسخه ۲ به تدریج دسترسی به طیف گسترده‌تری از مشارکت‌کنندگان را باز می‌کند، که با یک دوره انتقال اولویت برای سهامداران نسخه ۱ قبل از دسترسی اولیه و سپس دسترسی عمومی شروع می‌شود. این به‌روزرسانی همچنین اجازه می‌دهد تا برای خدمات اوراکل بیشتری مانند جریان‌های قیمت، تصادفی بودن قابل تأیید، اثبات رزرو سرمایه‌گذاری کنید.

طبق اعلامیه، نسخه v0.2 به عنوان یک پلتفرم staking کاملاً ماژولار، قابل ارتقا و ارتقا بر اساس v0.1 مجدداً طراحی شده است. اهداف اصلی به روز رسانی عبارتند از:

  • حفظ طراحی ایمن غیر محرمانه برای staked LINK و در عین حال انعطاف پذیری بیشتر برای Stakers اپراتور انجمن و Node.
  • ضمانت‌های امنیتی پیشرفته برای سرویس‌های Oracle درون جلدی که توسط Chainlink Staking ارائه می‌شود.
  • معماری مدولار برای پشتیبانی تدریجی از پیشرفت‌ها و افزوده‌های آینده، مانند گسترش Chainlink Staking به خدمات بیشتر.
  • مکانیسم پاداش پویا که می تواند به طور یکپارچه از منابع پاداش جدید مانند هزینه های کاربر در آینده پشتیبانی کند.

*نه توصیه سرمایه گذاری.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده