لایت فارکس

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

به گزارش زوم ارز،

قیمت Chainlink (LINK) اکنون ۱۱ درصد نسبت به ۱۰ آگوست پس از شکست خرس‌ها حمایت ۷ دلاری در روز چهارشنبه، کاهش یافته است. با این حال، فشار خرید از سوی نهنگ های صعودی که به دنبال کاهش قیمت هستند، می تواند به زودی باعث افزایش قیمت شود.

هفته گذشته، Chainlink ادغام فیدهای قیمت خود را به شبکه Layer-2 Base تحت رهبری Coinbase اعلام کرد. داده‌های زنجیره‌ای اکنون نشان می‌دهد که ادغام توجه سرمایه‌گذاران نهادی Coinbase را به LINK جلب کرده است.

اما آیا این برای ایجاد یک بازگشت پایدار قیمت LINK در هفته‌های آینده کافی است؟

سرمایه گذاران نهنگ Chainlink را در رادار خود دارند

به دلیل وضعیت فهرست عمومی، Coinbase به طور گسترده ای به عنوان صرافی ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی در ایالات متحده در نظر گرفته می شود. به نظر می رسد این عامل در هفته گذشته تأثیر مثبتی بر LINK داشته است.

در میان کاهش تقاضا در سراسر صنعت، LINK شاهد افزایش قابل توجهی در معاملات نهنگ در این هفته بوده است. همانطور که در زیر نشان داده شده است، فعالیت تجاری نهنگ های چین لینک از ۴۰ به ۱۱۷ تراکنش بین ۱۲ اوت تا ۱۶ اوت تقریباً سه برابر شده است.

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

Chainlink (LINK) خرید نهنگ | تعداد معاملات نهنگ، آگوست ۲۰۲۳، منبع: Santiment

تعداد تراکنش‌های نهنگتغییرات در فعالیت تجاری نهنگ‌ها را با جمع‌بندی تعداد روزانه تراکنش‌های تایید شده بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار دنبال می‌کند.

این افزایش در تعداد تراکنش‌های نهنگ نشان می‌دهد که LINK اکنون در رادار سرمایه‌گذاران نهادی است. با توجه به ارتباط بین این روند صعودی و ادغام خوراک قیمت اخیر در شبکه Base layer-2، نهنگ های Coinbase ممکن است نقشی حیاتی در این پیشرفت مثبت داشته باشند.

معاملات بزرگ نقدینگی بازار را فراهم می کند و به سرمایه گذاران امکان می دهد معاملات با حجم بالا را با قیمت های مطلوب انجام دهند. از این رو، این می تواند LINK را در موقعیت اصلی برای بازگشت قیمت پایدار در هفته های آینده قرار دهد.

سرمایه گذاری های خود را با پیش بینی قیمت LINK تقویت کنید.

علیرغم بازگشت مجدد، Chainlink در حال جذب یک فعالیت شبکه سالم است

علی‌رغم اصلاح قیمت دو رقمی اخیر، Chainlink به جذب فعالیت شبکه سالم در این هفته ادامه داده است. برای نشان دادن این موضوع، نمودار Santiment زیر نشان می‌دهد که آدرس‌های فعال LINK (7d) از ۹ آگوست به افزایش خود ادامه داده است. از ۱۶ آگوست، اکنون از ۱۱۰۸۸ به ۱۲۱۰۲ رسیده است که نشان دهنده رشد ۹ درصدی در فعالیت شبکه است.

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

Chainlink (LINK) خرید نهنگ | آدرس‌های فعال (۷d) آگوست ۲۰۲۳، منبع: Santiment

متریک آدرس‌های فعال (۷d) تعداد آدرس‌های کیف پول فردی را که تراکنش‌هایی را طی هفت روز انجام می‌دهند جمع‌آوری می‌کند. این تغییرات در زمان واقعی در بخشی از کاربرانی که فعالیت اقتصادی را در شبکه انجام می دهند، ردیابی می کند.

نمودار بالا نشان می دهد که علیرغم اصلاح ۱۱ درصدی قیمت در هفته گذشته، فعالیت شبکه چین لینک ۹ درصد افزایش یافته است. چنین واگرایی مثبتی بین قیمت و مشارکت شبکه نشان دهنده یک برگشت صعودی قریب الوقوع است.

به طور خلاصه، هم نهنگ‌های Chainlink و هم سرمایه‌گذاران خرد با وجود روند نزولی اخیر در قیمت، نشانه‌هایی از خوش‌بینی رو به رشد از خود نشان می‌دهند. از این رو، زمانی که شتاب بازار آلتکوین دوباره سبز شد، LINK می تواند بهبودی زودهنگام داشته باشد.

پیش‌بینی قیمت لینک: گاوها می‌توانند ۸ دلار را هدف بگیرند

داده‌های In/Out of Money (IOMAP) توزیع قیمت‌های خرید دارندگان LINK را برای ایجاد سطوح حمایت و مقاومت کلیدی نشان می‌دهد. این نشان می دهد که قلمرو ۷.۵۰ دلاری مهم ترین دیوار فروش است که می تواند از رسیدن LINK به هدف قیمت ۸ دلار جلوگیری کند.

همانطور که در زیر نشان داده شده است، ۱۸۰۰۰ دارنده ۲۰ میلیون توکن با قیمت متوسط ​​۷.۵۱ دلار خریداری کرده اند. اگر آنها موقعیت های خود را ببندند، می توانند فوراً یک عقب نشینی را آغاز کنند.

اما اگر سرمایه‌گذاران نهنگ کوین‌بیس به خرید ادامه دهند، همانطور که قبلاً مشخص شد، LINK می‌تواند هدف ۸ دلاری را درخواست کند.

Chainlink (LINK) نهنگ ها در حال خرید شیب هستند: آیا آنها می توانند بازگشتی را ایجاد کنند؟

Chainlink (LINK) | پیش بینی قیمت، داده های IOMAP، آگوست ۲۰۲۳، منبع: IntoTheBlock

با این وجود، خرس‌ها می‌توانند پیش‌بینی مثبت قیمت Chainlink را در صورتی که به زیر سطح حمایت حیاتی ۶ دلار کاهش دهند، باطل کنند. اما ابتدا، ۲۲۰۴۰ آدرسی که ۲۴۲ میلیون توکن LINK را با قیمت متوسط ​​۶.۲۸ دلار خریداری کردند، می توانند پشتیبانی قابل توجهی را ارائه دهند.

با این وجود، اگر این سطح پشتیبانی نتواند حفظ شود، LINK ممکن است به زیر ۶ دلار کاهش یابد.

 


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده