آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ Chain crops + آموزش شرکت در ایردراپ Chain crops

chaincrops

ایردراپ Chain crops، اکثر شبکه ها و پروتکل های کریپتویی با داغ شدن فضای ایردراپ های تلگرامی، این فضا را یک بستر مناسب برای دیده شدن و جذب کاربران می دانند و یک نماینده در این فضا دارند.

یکی از این شبکه ها سولانا می باشد که بازی chain crops را نمایندگی می کند. این بازی نیز مانند سایر بازی های Tap to earn یک نقطه مشترک دارد و آن نیز استخراج ارز مخصوص به این بازی با ضربه زدن و سایر فعالیت ها می باشد.

خوب است بدانید این بازی با شروع فعالیت خودش به سرعت توانست طی چند روز ۳۰۰ هزار نفر فالوور در تلگرام جذب کند. همچنین در زمان نگارش این مقاله، بازی chain crops بیش از ۸۰۰ هزار نفر کاربر فعال دارد.

تیم زوم ارز قصد دارد این بازی را بررسی و نحوه مشارکت در ایردراپ آن را در این مقاله آموزش دهد، پس تا انتهای این مقاله تیم زوم ارز را همراهی کنید.


بررسی ویدیویی ایردراپ Chain crops


نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops

ابتدا باید وارد ربات مخصوص به این بازی شوید و سپس گزینه start و بعد از آن start chain crops را انتخاب کنید. در نهایت وارد محیط این بازی می شوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops
نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops

با ورود به محیط این بازی در بخش Tap قرار دارید. در بالای این بخش موجودی شما را نشان می دهد و کمی پایین تر لیگی که شما در آن حضور دارید و در کنار آن مقدار ضربه ای که زده اید/ از کل انرژیتان که می توانید ضربه بزنید قابل مشاهده است.

در میانه تصویر لوگو این بازی وجود دارد که با ضربه زدن به آن می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید، زیر آن نیز مقدار انرژی و تعداد ضربه ای که زده اید را نشان می دهد.

در پااین آن قسمت نیز سه حباب وجود دارد، که با لمس آن به جدول برترین ها می روید.

اما از برگه های پایین گزینه Referral را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-1

در این بخش ابتدا موجودی شما و زیر آن لینک کد دعوت شما قرار دارد. اما پایین تر از آن لیستی از دوستانی که دعوت کرده اید وجود دارد که کنار اسم آن ها گزینه claim دارد که می توانید با استفاده از آن، پاداش دعوت خودتان را دریافت کنید. اگر گزینه claim را بزنید و امتیاز را دریافت کنید به completed تبدیل می شود. همچنین کمی بالای لیست، گزینه claim all نمایان می شود که می توانید همه ی امتیازها را به طور یکجا claim کنید. (در تصویر بالا claim all وجود ندارد زیرا فرد جدیدی عضو نشده تا امتیاز آن را بتوان دریافت کرد.)

لطفا برای ادامه آموزش به بخش بعدی یعنی Task بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-2

این بخش شامل سه قسمت مختلف می شود:

Special task: در این بخش با فعالیت در شبکه های اجتماعی این پروژه می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. همچنین اتصال کیف پول به این بازی نیز در این بخش قرار دارد که تنها نیاز است به کیف پول خودتان بروید و آدرس سولانا را از کیف پول کپی و در این بخش جای گذاری کنید تا امتیاز این بخش را دریافت کنید.

League Task:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-3

در این بخش می توانید بعد از رفتن به لیگ بعدی امتیاز لیگ قبلی را claim کنید. اگر claim را انجام دهید گزینه completed نمایش داده می شود.

Ref Task:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-4

در این بخش با دعوت از دوستانتان می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید و پاداش دعوت هر بخش را claim کنید.

توجه داشته باشید با دعوت از دوستانتان هم در این بخش بعد از پر شدن هر مجموعه می توانید پاداش دریافت کنید و از بخش Referral که در بالا آن را بررسی کردیم، می توانید با ورود هر فرد، امتیاز آن را برداشت کنید. در نتیجه با دعوت از دوستانتان در دو بخش می توانید پاداش دریافت کنید.

لطفا برای ادامه آموزش به بخش Boost بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-5

در بالای این صفحه موجودی شما و در زیر آن گزینه هایی وجود دارد که می توانید با ارتقا آن ها سرعت استخراج خودتان را افزایش دهید. با انتخاب و ارتقا گزینه اول، می توانید قدرت ضربه زدن خودتان را برای استخراج افزایش دهید.

همچنین با ارتقا گزینه دوم، می توانید مخزن انرژیتان را افزایش دهید.

اما یکی از مهم ترین گزینه ها، گزینه Daily frenzy می باشد که شما می توانید با چک کردن هر روز از این بخش امتیاز رایگان برداشت کنید.

همچنین ارزشمندترین گزینه Daily combo می باشد که شما باید هر روز کارت های مربوط به همان روز را دقیقا کنار هم بچینید تا بتوانید امتیاز رایگان کسب کنید. کارت های هر روز را می توانید در کانال تلگرامی زوم ارز پیدا کنید.

بخش Recharge speed که برای سرعت پر شدن مخزن و Tap bot برای استخراج خودکار است که در زمان نگارش این مقاله راه اندازی نشده است.

پیشنهاد تیم زوم ارز این است که تا زمان راه اندازی Tap bot از بخش پاداش روزانه و کارت ها، امتیازها را جمع آوری کنید و بعد از راه اندازی و ارتقا Tap bot سایر گزینه ها را ارتقا بدهید.

لطفا به بخش آخر یعنی statistics بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Chain crops-6

در این بخش نیز ابتدا موجودیتان و سپس کد معرفتان را نمایش می دهد. در پایین آن نیز یک آمار کلی از بازی مانند: تعداد ضربات زده شده، کل کاربران فعال، تسک ها و کد دعوت ها زده شده است.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ chain crops معتبر است؟

این بازی توسط بلاکچین سولانا حمایت می شود در نتیجه می توان آن را یکی از معتبرترین ایردراپ ها در نظر گرفت.

چه زمانی ایردراپ chain crops برگزار می شود؟

در زمان نگارش این مقاله، این بازی تازه چند روز است که شروع به فعالیت کرده و صحبت از زمان ایردراپ بسیار زود است اما شما می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به این بازی را در کانال رسمی زوم ارز پیگیری کنید.

چه زمانی chain crops لیست می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی از لیست شدن این ارز و همچنین صرافی های پشتیبانی کننده این ارز اعلام نشده است اما اخبار آن به زودی توسط تیم فنی آن منتشر می شود.

قیمت ارز chain crops چقدر خواهد بود؟

پیشبینی قیمتی این ارز قبل از توزیع ایردراپ آن بسیار دشوار است زیرا فاکتورهایی مانند تعداد کاربران فعال، مقدار ارزی که قرار است بین کاربران توزیع کنند و همچنین نحوه آزاد سازی این ارزها بستگی دارد.


هشدارها

دوستان برای اتصال کیف پول به این بازی، حتما از یک کیف پول خالی استفاده کنید. همچنین برای کسب امتیاز بیشتر اصلا از اتوکلیکر استفاده نکنید و در نهایت روی هر گوشی لطفا یک حساب ایجاد کنید تا حساب شما را مسدود نکنند.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده