آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انجمن سلو چه تصمیمی برای تأیید زنجیره لایه دوم گرفت؟

انجمن سلو چه تصمیمی برای تأیید زنجیره لایه دوم گرفت؟

انجمن سلو چه تصمیمی برای تأیید زنجیره لایه دوم گرفت؟

به گزارش زوم ارز، در روز جمعه، جامعه سلو تصمیم به استفاده از تکنولوژی OP Stack Optimism برای انتقال بلاکچین مستقل خود به شبکه لایه ۲ در اتریوم گرفت. پیشنهاد رای رسماً در تاریخ ۳ مه تصویب شد، با حمایت قاطع ۶۵ آدرس که ۱۴.۶ میلیون توکن سلو را نماینده تایید این اقدام می‌کنند، همچنین دو آدرس با نمایندگی از ۲۰۴۸۴ CELO امتناع کردند.

بعد از اعلامیه ای که در ماه گذشته صادر شد و در آن cLabs به عنوان شرکت توسعه دهنده اصلی پشت بلاک چین Celo اعلام شد، این رأی به نفع OP Stack به عنوان فناوری اولیه برای خانه جدید خود انتخاب شده است. cLabs به عنوان یکی از صداهای برجسته در جامعه شناخته شده و این تصمیم از آن تأثیرگذاری آنها نشان می دهد.

یک توسعه‌دهنده برای مدت چند ماه زمان گذاشته بود تا انواع مختلف پشته‌های قابل تنظیم از تیم‌های لایه-۲ مختلف را برای بررسی اینکه چرا ممکن است برای Celo مناسبتر باشند، مورد ارزیابی قرار داده بود. این فرآیند به یک رقابت عمومی و فراگیر تبدیل شده بود، تقریباً مشابه یک ورژن بلاکچین از برنامه تلویزیونی The Bachelorette.

در اوایل ماه ژوئیه، Celo اعلام کرد که برنامه‌های خود را برای بهره‌گیری از پروتکل OP Stack مطرح نموده است. این تصمیم در راستای تبدیل شدن به یک اکوسیستم گسترده‌تر اتریوم به‌عنوان یک زنجیره لایه ۲ گرفته شد که باعث تغییر شکل آن از یک زنجیره لایه ۱ فعلی شده است.

انتقال زمانی به رقابت میان Arbitrum Orbit، ZK Stack از zkSync و Polygon CDK شروع شد زمانی که آن‌ها فناوری خود را به Celo ارائه دادند. در انتها، تیم سلو به همان نقطه‌ای که آغازید، پیوست.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

“Pile OP به طور قابل توجهی تمامی قابلیت‌های موردنیاز برای پیاده‌سازی یک L2 را فراهم می‌کند. تغییرات حداقلی برای پشتیبانی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Celo ضروری است. این تکنولوژی در همراهی با چند زنجیره تست شده و با سایر پشته‌ها، از جمله راه‌حل ZK نوع ۱ Polygon، سازگار است.”

Celo به خوش‌بینی علاقه‌مند است و در پایان لایه‌های ۲ به آن می‌رسد.

منبع: coindesk.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده