آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Cell چیست؟ + آموزش شرکت در ایردراپ Cell

cell چیست

Cell چیست؟، اکثر پروژه های استارت آپی کریپتویی بستر تلگرام را برای توزیع ایردراپ خود انتخاب می کنند زیرا با استفاده از این روش کاربران زیادی را جذب خود می کنند و از طرفی این روش بسیار عادلانه از از سایر مدل ها می باشد.

یکی از این پروژه ها که قصد دارد ایردراپ خود را بر بستر تلگرام برگزار کند، بلاکچین لایه اولی Cell است. این پروژه قصد دارد با الگو گرفتن از سلول های انسانی و استفاده از این سلول ها یک بلاکچین بسیار مقیاس پذیر بسازد و نام این بلاکچین Human می باشد.

پس تا انتهای این مقاله تیم زوم ارز را همراهی کنید تا از نحوه مشارکت در این ایردراپ و نحوه کسب درآمد از آن مطلع بشویم.


بررسی ویدیویی ایردراپ Cell


نحوه مشارکت در ایردراپ Cell

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell
نحوه مشارکت در ایردراپ Cell

با ورود به ربات این پروژه ابتدا گزینه start را بزنید و سپس گزینه Launch را انتخاب کنید. با ورود به این مینی اپ با تصویر زیر رو به رو می شوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-1

در بالای تصویر نقشه راه این پروژه ترسیم شده که در حال حاظر در مرحله اول هستیم و کیف پول این پروژه اجرایی شده است. در مراحل پیش رو، بلاکچین این پروژه در مهر ماه سال جاری اجرایی می شود و در همان ماه ایردراپ این پروژه اجرایی می شود.

اما برای ادامه گزینه open wallet را انتخاب کنید.

در ادامه برای ساخت کیف پول باید گزینه create new account را انتخاب کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-2
نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-2

در این بخش توضیح کوتاهی از نقشه راه این پروژه داده شده که گزینه Next را باید انتخاب کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-3

همچنین در این صفحه نیز گفته شده که با دعوت از دوستانتان می توانید از استخراجی که آن ها انجام می دهند، شما نیز سود کسب کنید. لطفا گزینه Next را بزنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-4

در این بخش نیز توضیح کوتاهی از زمان راه اندازی بلاکچین این پروژه و همچنین استخراج ارز cell سخن گفته شده است. لطفا گزینه Next را بزنید و وارد محیط مینی اپ این پروژه بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-5

همان طور که مشخص است در بالا سمت چپ نام شما و در سمت راست گزینه آموزش بیشتر برای شما وجود دارد. در میانه تصویر یک لوگو وجود دارد که با افزایش level شما تغییر می کند. شما می توانید با ضربه زدن روی این لوگو ارز cell استخراج کنید.

اما پایین تر از آن موجودی storage که مخزن شما است را نشان می دهد. زیر آن نیز مقدار کل موجودی شما را نشان می دهد. همچنین یک ثانیه شمار نشان می دهد که چند ساعت دیگر مخزن استخراجتان پر خواهد شد، در سمت راست آن، توان استخراج شما را نشان می دهد. توجه داشته باشید شما می توانید هر ۲۰ دقیقه ارزهای استخراج شده را claim کنید اما بهتر است اجازه بدید هر چهار ساعت مخزنتان پر شود و سپس آن را خالی کنید، زیرا زمان شما بهترین و ارزشمندترین دارایی شما است. در نظر داشته باشید با استفاده از گزینه claim now می توانید ارزهای استخراج شده را به موجودی کل بفرستید.

اما از گزینه های پایین به بخش mine بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-6

با ورود به این بخش تعداد افرادی که دعوت کرده اید را نشان می دهد و شما می توانید با استفاده از گزینه Remind به دوستتان یک پیام ارسال کنید که مخزن خودش را خالی کند. خوب است بدانید شما می توانید از فعالیت دوستتان ۲۰% و از فعالیت کسانی که دوستانتان دعوت کرده اند ۵% پاداش بگیرید.

همچنین با استفاده از گزینه invite می توانید کد دعوت خودتتان را پیدا کنید.

لطفا از صفحه اصلی به بخش Boost بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Cell-7

در بالای این بخش موجودی شما و توان استخراجتان نمایش داده می شود.

اما با انتخاب و ارتقا بخش cellular می توانید گنجایش مخزن استخراجتان را افزایش بدید.

همچنین از بخش Genetic می توانید سرعت استخراجتان را افزایش دهید. در نظر داشته باشید این دو بخش ذکر شده با خرج کردن ارزهایی که استخراج کرده اید امکان پذیر است.

اما از بخش quantum نیز می توانید قدرت استخراجتان را افزایش دهید اما باید یک سری فعالیت مانند دعوت از دوستانتان و یا فعالیت در شبکه های اجتماعی این پروژه انجام دهید تا بتوانید این بخش را ارتقاء دهید.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ cell ارزشمند است؟

پاسخ این سوال مبهم می باشد اما با توجه به نقشه راه این پروژه و همچنین دستاوردهای این بلاکچین در آینده، می توان به موفقیت این ایردراپ امیدوار بود.

چه زمانی ایردراپ cell برگزار می شود؟

با توجه به نقشه راهی که از این پروژه منتشر شده، به نظر می رسد ایردراپ ارز cell در مهرماه سال جاری برگزار شود. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید کانال رسمی زوم ارز را فالو کنید.

قیمت ارز cell چقدر خواهد بود؟

پیشبینی قیمتی این ارز بسیار دشوار خواهد بود زیرا به فاکتورهای مهمی مانند تعداد کل این ارز، نحوه آزاد سازی، صرافی های پشتیبانی کنند و همچنین قیمت گذاری اولیه خود پروژه بستگی دارد.

آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این ایردراپ هستند؟

هیچ محدودیتی از طرف تیم فنی این پروژه برای هیچ کشوری اعمال نشده است.


هشدارها

کاربر گرامی، لطفا از اتوکلیکر برای ضربه زدن استفاده نکنید و روی هر گوشی یک حساب کاربری ایجاد کنید تا مشکلی برای حسابتان ایجاد نشود.

“کاربر گرامی این مقاله صرفا جنبه آموزشی دارد، در نتیجه تصمیم به مشارکت در این ایردراپ بر عهده خود شما خواهد بود.”

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی