آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ Catid + آموزش شرکت در ایردراپ Catid

catid

ایردراپ Catid، از آن جا که بازی های کلیکی بر بستر تلگرام مخاطبان زیادی را جذب کرده، تیم زوم ارز قصد دارد یکی از جذاب ترین بازی های Tao to earn را در این مقاله به شما معرفی کند.

این بازی catid می باشد که در زمان نگارش این مقاله ۲۴ هزار عضو در کانال تلگرامی خود دارد. پس اگر شما نیز به بازی های تلگرامی علاقه دارید تا انتهای این مقاله تیم زوم ارز را همراهی کنید تا با این بازی و نحوه شرکت در ایردراپ آن آشنا شویم.


بررسی ویدیویی ایردراپ Catid


نحوه مشارکت در ایردراپ Catid

برای شروع ابتدا باید وارد ربات این بازی بشوید، سپس گزینه play را انتخاب کنید تا وارد محیط این بازی بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid

با ورود به محیط این بازی با تصویر بالا رو به رو می شوید. برای اتصال کیف پول به این بازی لطفا از بالا سمت راست گزینه user را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-1

در این بخش نام کاربری شما و تعداد نفراتی که دعوت کرده اید و همچنین آدرس کیف پولتان مشخص است (البته اگر متصل کرده باشید.)

علاوه بر موارد ذکر شده، موجودی شما، توان استخراج نسبت به هر ساعت و رتبه (لیگ) شما را نشان می دهد.

اما در پایین تصویر عملکرد شما را در تعداد نفرات دعوت کرده، سرعت استخراج، مقدار ارز استخراج شده، کارت های آپدیت شده نشان می دهد.

لطفا برای اتصال کیف پول در بالا سمت راست گزینه زرد رنگ Bind wallet را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-2

سپس از شما آدرس کیف پول venom تان را می خواهد. که باید آن را از درون کیف پولتان کپی کرده و در کادر مشخص شده کپی کنید. (دوستان برای آموزش نصب کیف پول venom می توانید ویدیو آموزشی این بازی را ببینید.)

حال با موفقیت کیف پولتان متصل شده است. لطفا به صفحه اصلی برگردید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-3

در این بخش در بالای صفحه سه کادر وجود دارد که از چپ به راست، مقدار توان استخراج شما با هر لمس، تعداد ارزی که باید جمع آوری کنید تا به مرحله بعدی بروید، توان استخراج شما در ساعت را نشان می دهد.

در پایین آن کادرها، موجودی شما را نشان می دهد و پایین تر از آن لول حال حاظر شما نشان داده می شود.

اما در میانه تصویر لوگو این بازی وجود دارد که با لمس کردن و کشیدن انگشتتان روی آن می توانید ارز استخراج کنید. در بخش charge، مقدار انرژیتان نمایش داده می شود که با پایان آن یک ثانیه شمار ظاهر می شود که نشان می دهد چه زمانی انرژیتان کامل می شود.

لطفا برای ادامه آموزش از برگه های پایین گزینه flip را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-4

در پایین این صفحه یک کادر وجود دارد که شما مبلغی که قصد دارید روی آن شرط بندی کنید را باید وارد کنید. سپس از بین دو گزینه Head و Tails باید یکی را انتخاب کنید (مانند شیر یا خط) سپس آن تصویر گربه بعد از چرخش پنجه گربه بیاد و یا اگر سر گربه و شما درست حدس زده باشید، مقدار ارزی که تعیین کرده اید را پاداش می گیرید.

لطفا از صفحه اصلی به بخش Task بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-5

از این بخش می توانید با استفاده از گزینه Daily check list پاداش رایگان روزانه خودتان را دریافت کنید و از سایر بخش ها نیز می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی و همچنین دعوت از دوسانتان امتیازهای اضافی دریافت کنید.

لطفا از برگه های پایین گزینه zone را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-6

در این بخش در بالا سمت راست سرعت استخراجتان را نمایش می دهد و در پایین آن سه جای کارت وجود دارد که روزانه شما می توانید با جای گذاری آن ها پاداش دو میلیونی دریافت کنید. (این کارت ها روزانه در کانال رسمی زوم ارز منتشر می شود.)

در پایین آن موجودی شما را نشان می دهد و پایین تر از آن کارت های مختلفی که با پرداخت ارزهای استخراج شده خودتان، می توانید آن ها را فعال کنید تا برایتان به صورت خودکار استخراج را انجام دهد.

برای ادامه آموزش از صفحه اصلی به بخش friends بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-7

در بالای این بخش به شما گفته است که خودتان و هرکسی که دعوت کنید اگر حساب تلگرامی معمولی داشته باشد پاداش ۵ هزارتایی و اگر حساب پریمیوم تلگرامی داشته باشد ۵۰ هزار پاداش دریافت می کنید.

در پایین آن افرادی که دعوت کرده اید را نشان می دهد و در پایین این صفحه یک کادر زرد رنگ وجود دارد که می توانید با استفاده از آن کد دعوت خودتان را بردارید.

لطفا از صفحه اصلی به بخش smash بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-8

با ورود به این بخش شما می توانید بازی کنید و امتیاز دریافت کنید. با ضربه زدن روی سکه ها می توانید آن ها را جمع آوری کنید، برای انجام این کار ۳۰ ثانیه زمان دارید.

لطفا از برگه اصلی به بخش Rank بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-9

در این بخش نفرات برتر را نشان می دهند که بر اساس تعداد ارزهای استخراج شده رتبه بندی شده اند. همچنین در پایین این صفحه رتبه خودتان را می توانید مشاهده کنید.

لطفا از صفحه اصلی به بخش Airdrop بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Catid-10

در این بخش به شما می گوید که باید سه شرط لازم برای واجد شرایط شدن در این ایردراپ را داشته باشید:

یکی از این شرط ها، اتصال کیف پول venom می باشد.

شرط دوم آن است که در رنکینگ حداقل عضو Nimble climber باشید. (با آپدیت کردن کارت ها و بالا بردن سرعت استخراج و همچنین دعوت از دوستانتان می توانید رنکینگ خودتان را ارتقاء دهید.)

و آخرین شرط آن است که حداقل ۵ نفر را دعوت کرده باشید.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ catid معتبر است؟

به طور قطع نمی توان این مدل بازی ها را تایید و یا تکذیب کرد اما با توجه به همکاری ها و عملکرد تیم فنی این پروژه، می توان این ایردراپ را یک ایردراپ معتبر تلقی کرد، البته شرکت کردن و یا نکردن شما در این ایردراپ با مسئولیت خودتان است.

چگونه در این ایردراپ شرکت کنم؟

شما می توانید با کسب امتیاز از طریق دعوت از دوستان خود و همچنین پاداش و کارت های روزانه در این ایردراپ مشارکت کنید.

چه زمانی این ایردراپ برگزار می شود؟

هنوز زمان دقیقی برای این ایردراپ مشخص نشده است اما شما می توانید با پیوستن به کانال رسمی زوم ارز، از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به آن مطلع شوید.

قیمت ارز paws چقدر خواهد بود؟

پیشبینی قیمتی برای ارز این بازی تقریبا غیرممکن است زیرا به فاکتورهای بسیار مهمی مانند تعداد ارزهای استخراج شده، تعداد کاربران فعال و برخی عوامل دیگر بستگی دارد.


هشدارها

لطفا روی هر گوشی یک حساب کاربری ایجاد کنید و برای اتصال کیف پول به این بازی حتما از یک کیف پول خالی استفاده کنید.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده