آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیتی وودز آرک، با سهام ARKB، Tesla و Robinhood، در بیت کوین دو برابر سرمایه‌گذاری می‌کند!🙄

کیتی وودز آرک، با سهام ARKB، Tesla و Robinhood، در بیت کوین دو برابر سرمایه‌گذاری می‌کند!

کیتی وودز آرک، با سهام ARKB، Tesla و Robinhood، در بیت کوین دو برابر سرمایه‌گذاری می‌کند!

به گزارش زوم ارز، شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کتی وود با نام Ark Invest درحال خرید سهام مرتبط با ارزهای دیجیتال، از جمله ETF بیت‌کوین  آرک ۲۱Shares، می‌باشد. هفته گذشته، ETF نسل بعدی اینترنت کتی وود ۱.۲۷ میلیون واحد ARKB به ارزش ۵۱ میلیون دلار را خریداری کرد.

Cathie Wood’s Ark Invest واحدهای ARKB خرید

ETF اینترنت نسل بعدی کتی وود این هفته به خرید Ark 21Shares Spot Bitcoin ETF  ادامه داد. با این حال، ARKW استراتژی بیت کوین ProShares را برای خرید ARKB در این هفته در میان تعدادی اعلامیه درآمد این هفته نپاک کرد.

در تاریخ ۲۹ ژانویه، ARKW 58,468 واحد ARKB به ارزش ۲.۵ میلیون دلار خریداری کرد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری ARK Innovation ETF و ARKW همچنین سهام تسلا  را به ارزش میلیون‌ها دلار خریداری کردند. ARKK بیش از ۶۰۰ میلیون دلار سهام تسلا را در دست دارد.

با توجه به داده‌های ارائه شده توسط ARK Invest، ETF اینترنت نسل بعدی ARK دارای ۲,۴۸۰,۶۴۴ سهم ARKB به ارزش ۱۰۶,۸۱۶,۵۳۰ دلار است. همچنین، این صندوق ETF ProShares Bitcoin Strategy (BITO) را به ۲۸۵,۱۶۷ سهم به ارزش ۵.۸۱ میلیون دلار کاهش داد. احتمالاً دارایی‌های باقیمانده BITO را حفظ خواهد کرد.

به گفته Ark Invest، ARKB دارای ۱۵,۸۹۰ بیت‌کوین با ارزش بازار ۶۸۴.۱۸ میلیون دلار تا تاریخ ۲ فوریه است.

ARK خرید رابینهود و تسلا

Ark Invest همچنان در جمع‌آوری سهام Robinhood Markets  و Tesla  باارزش میلیون‌ها دلار ادامه می‌دهد. در تاریخ ۲ فوریه، ARK Innovation ETF 39,572 سهم HOOD و ۸۷,۷۲۱ سهم TSLA خریداری کرد. همچنین، ARK Next Generation Internet ETF  ۸,۳۵۴ سهم HOOD و ۲۷,۰۹۰ سهم TSLA خریداری کرد.

قیمت سهام TSLA در روز جمعه با یک کاهش ۰.۴۰ درصدی، در سطح ۱۸۷.۹۱ دلار بسته شد، در حالی که قیمت سهام HOOD با یک افزایش ۰.۰۹ درصدی، در سطح ۱۰.۹۲ دلار بسته شد.

همچنین، Ark Invest تخصیص بیت‌کوین خود را در سال ۲۰۲۳ از ۶.۲ درصد در سال ۲۰۲۲ به ۱۹.۴ درصد افزایش داده است. این تصمیم با تأکید بر اثربخشی تنوع در دارایی‌های سنتی اتخاذ شده است. بیت‌کوین نقش مهمی در به حداکثر رساندن بازدهی با ریسک در سبد سرمایه‌گذاری آنها ایفا کرده است.

کیتی وودز آرک با سهام ARKB، Tesla، و Robinhood روی بیت کوین دو برابر سرمایه گذاری می کند.

Coinbase و Robinhood در حال آماده‌سازی برای انتشار نتایج سه ماهه برای دوره تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ هستند. Robinhood Markets قرار است در تاریخ ۱۳ فوریه درآمد خود را اعلام کند و درآمد مورد انتظار برای این دوره ۴۵۲.۸ میلیون دلار است. همچنین، Coinbase نیز در تاریخ ۱۵ فوریه موعد مقرر برای اعلام درآمد خود است و درآمد مورد انتظار برای این دوره ۸۱۱.۵۰ میلیون دلار است.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده