آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کتی وود: قیمت بیت کوین پس از دسترسی موسسات به ETF به سرعت افزایش می یابد.

کتی وود: قیمت بیت کوین پس از دسترسی موسسات به ETF به سرعت افزایش می یابد.

به گزارش زوم ارز، کتی وود، رئیس ARK Invest، در یک مصاحبه با CNBC اشاره کرده است که سرمایه‌گذاران نهادی می‌توانند با ورود به یک ETF، به طور ساده قیمت بیت کوین را افزایش دهند.

وی درباره احتمال تأیید یک ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صحبت کرده و توجه به این نکته را جلب کرده است که تأییدیه ETF ممکن است به‌عنوان یک “رویداد فروش بر روی خبر” تلقی شود، که در آن قیمت بیت کوین بلافاصله پس از اعلام ETF ممکن است کاهش یابد.

وود اظهار نظر کرده است: “فکر می‌کنم بسیاری از افراد در حال حاضر منتظر یک ‘رویداد فروش بر روی خبر’ هستند، به این معنی که وقتی خبر را شنیدند، قبلاً قیمت بیت کوین افزایش یافته است. البته، هیچ کس نمی‌تواند با دقت بگوید که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه. این امر به مدت کوتاهی است و تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که در چهار تا پنج سال آینده، ما فکر می‌کنیم جریان سرمایه‌گذاری به این دارایی جدید، به ویژه جریان‌های نهادی و خرده‌فروشی، خواهد بود. اما بسیاری از توجه و تخصیص سرمایه به بیت کوین نیاز نیست تا قیمت آن از آنچه که در حال تبدیل شدن به یک دارایی کمیاب است، بسیار بیشتر شود.”

وی همچنین بیان کرده است که بیت کوین می‌تواند به عنوان جایگزینی برای طلا عمل کند و با کمیاب شدن، بخشی از سهم بازار طلا را به عنوان یک دارایی سنتی با ارزش جایگزین کند. او اشاره کرده است: “بیت کوین طلای دیجیتال است و طلا دارایی به ارزش ۱۲ تریلیون دلار است. من فکر می‌کنم بیت کوین در حال حاضر تا ۸۰۰ میلیارد دلار ارزش دارد. بنابراین، ما فکر می‌کنیم که جایگزینی در حال رخ دادن است و اگر تخصیص سرمایه به میزان ۲٫۵ تا ۵ درصد اتفاق بیفتد، ممکن است ۰٫۵ تا ۱ درصد افزایش ببینیم. اعلاوه بر این، کتی وود معتقد است که بیت کوین به عنوان یک ابزار مقابله با تورم می‌تواند جذابیت بیشتری پیدا کند. او توضیح می‌دهد که همچنین با توجه به اینکه کشورها ممکن است برای کاهش ارزش ارز ملی خود به بیت کوین متوجه شوند، تقاضا برای آن افزایش خواهد یافت. او معتقد است که در آینده، بیت کوین به عنوان یک ابزار برای حفظ ارزش و جلوگیری از تورم، در کشورهایی با مشکلات اقتصادی و پولی قوی خواهد بود.

در نهایت، وود توصیه می‌کند که سرمایه‌گذاران مقتدر و حرفه‌ای که علاقه‌مند به ورود به بازار بیت کوین هستند، صبر کنند و نگران نباشند که قیمت‌ها در کوتاه مدت تغییر کنند. او تأکید می‌کند که بیت کوین یک دارایی بلندمدت است و نباید تنها به دلیل تأثیرات کوتاه مدت از سرمایه‌گذاری در آن منصرف شد.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده