لایت فارکس

حجم On-Chain Cardano به ۱۷۰۰٪ افزایش یافت: چه چیزی به افزایش ADA کمک می کند؟

حجم On-Chain Cardano به ۱۷۰۰٪ افزایش یافت: چه چیزی به افزایش ADA کمک می کند؟

حجم On-Chain Cardano به ۱۷۰۰٪ افزایش یافت: چه چیزی به افزایش ADA کمک می کند؟

به گزارش زوم ارز،

Cardano ($ADA)، یک شبکه قراردادهای هوشمند پیشرو، در حال تغییر است زیرا حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای آن از اواخر ژانویه شاهد افزایش خارق‌العاده ۱۷۰۰ درصدی بوده است. طبق گفته Santiment، یک شرکت برجسته تجزیه و تحلیل زنجیره ای، این افزایش در درجه اول توسط ابزار بلاک چین ایجاد می شود. علاوه بر این، علیرغم ارزش بازار سرکوب شده ADA، ابزار مفید شبکه به خوبی با افزایش قابل توجه تسلط اجتماعی ADA مطابقت دارد.

در حالی که قیمت ADA تا ۳۵% کاهش یافته است، تعداد کیف پول‌های نهنگ کاردانو با ۱۰۰۰۰۰ یا بیشتر ADA در ماه گذشته به بالاترین حد خود در ۱۶ ماه گذشته رسید. در ۲۵۲۹۴. در نتیجه، Santiment پیشنهاد می کند که این می تواند نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران باشد، حتی در شرایط نوسان بازار.

علاوه بر این، Cardano اخیراً در زمینه فعالیت های توسعه رتبه سوم را کسب کرده است، پس از Polkadot ($DOT) و Kusama ($KSM). به طور قابل توجهی، فعالیت توسعه به کار انجام شده توسط توسعه دهندگان در ۳۰ روز گذشته در مخازن عمومی GitHub پروژه اشاره دارد.

در یک پست به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم میکروبلاگینگ X، که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، یک تحلیلگر رمزنگاری به نام علی توجه را به تاریخچه قیمت ADA جلب کرد. او مشاهده کرد که بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، ADA در محدوده باریکی از ۰.۱۰ تا ۰.۲۸ دلار به مدت ۶۶۵ روز معامله می‌شود و به دنبال آن افزایش قیمت خیره‌کننده ۲۹۸۵ درصدی به دنبال داشت. به نظر می رسد که ADA به مدت ۳۲۹ روز در محدوده ۰.۴۶ تا ۰.۲۴ دلار گیر کرده است. از این رو، علی پیشنهاد می کند که اگر روندهای گذشته ادامه داشته باشد، ADA می تواند در حدود فوریه ۲۰۲۴ شاهد یک شکست قابل توجه دیگر باشد.

Santiment همچنین به افزایش مشابهی در حجم زنجیره ای برای XRP، نشانه اصلی XRP Ledger اشاره کرده است. به طور خاص، حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای XRP به بالاترین حد خود از فوریه رسیده است، با معیارهای کلیدی که توسعه قوی اکوسیستم را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، حجم تراکنش های زنجیره ای به ۴.۸ میلیارد XRP رسید و عرضه در گردش به ۲.۰۳ میلیارد XRP رسید.

در پایان، افزایش چشمگیر کاردانو در حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای، رتبه‌بندی آن در فعالیت‌های توسعه و افزایش کیف پول‌های نهنگ آینده امیدوارکننده‌ای را نشان می‌دهد. با این حال، سرمایه گذاران باید محتاط و آگاه باشند، زیرا چشم انداز کریپتو به طور مشهوری بی ثبات است. اینکه آیا کاردانو می‌تواند این حرکت را حفظ کند یا نه، سؤالی است که تنها زمان به آن پاسخ خواهد داد.


منبع: bitcoinworld.co.in

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده