آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مقاومت کاردانو در مقابل رکود بازار کریپتو: افزایش ۱۷۰ درصدی در توسعه قرارداد‌های هوشمند از ابتدای سال تا به امروز

مقاومت کاردانو در مقابل رکود بازار کریپتو: افزایش 170 درصدی در توسعه قرارداد‌های هوشمند از ابتدای سال تا به امروز

مقاومت کاردانو در مقابل رکود بازار کریپتو: افزایش ۱۷۰ درصدی در توسعه قرارداد‌های هوشمند از ابتدای سال تا به امروز

به گزارش زوم ارز، در میان رکود گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال پس از رسیدن بیت‌کوین ($BTC) به بالاترین سطح خود و سقوط قیمت‌های ارزهای دیجیتال، پلتفرم قرارداد‌های هوشمند Cardano ($ADA) موفق به تلاش و پیشرفت شده است. توسعه قرارداد‌های هوشمند در حال حرکت به سمت پیشرفت است.

داده‌های Cardano Blockchain Insights نشان می‌دهد که از ابتدای سال، اسکریپت‌های Plutus، زبان شبکه برای ساخت قرارداد‌های هوشمند، بیش از ۱۷۰ درصد افزایش یافته‌اند.

همانطور که CryptoPotato اعلام کرده، در حال حاضر تقریباً ۵۰۰ قرارداد هوشمند جدید به شبکه Cardano اضافه می‌شود. تعداد کل قراردادها اکنون به ۳۹,۰۰۰ عدد رسیده است و تاکید خاصی بر روی نسخه جدید Plutus V2 ویژه شده‌است.

Plutus با تمرکز بر امنیت و قابلیت اطمینان طراحی شده و بر اساس اصول برنامه‌نویسی کاربردی است. با این حال، Plutus V2 ویژگی‌ها و مزایای بیشتری برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد که شامل کاهش اندازه و هزینه‌ی تراکنش، همراه با چارچوبی انعطاف‌پذیرتر و مقیاس‌پذیرتر برای ساخت برنامه‌ها می‌شود.


با تجزیه و تحلیل نزدیک‌تر ارقام، ۶,۴۴۷ اسکریپت Plutus V1 از ابتدای سال را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده افزایش متوسط ۲.۲ درصدی از اول ژانویه است. اما اسکریپت‌های Plutus V2 بیش از ۳۰۰ نسخه افزایش یافته‌اند، بیش از ۳۰۰٪ در همان دوره زمانی. در کل، تعداد قرارداد‌های هوشمند جدید به میزان روزانه ۴۹۵ عدد افزایش یافته است که تقریباً ۸۲ قرارداد Plutus V1 و ۴۱۳ قرارداد Plutus V2 را شامل می‌شود.

رشد Cardano به عنوان یک شبکه فراتر از قراردادهای هوشمند بوده و افزایش دیدچه‌گیری در فعالیت کاربران در ۳۰ روز گذشته را تجربه کرده است.

با افزایش تقریبی ۴۰ درصدی، تعداد آدرس‌های کیف پول فعال در شبکه Cardano، Danogo، در سپتامبر ۲۰۲۳ به بیش از ۲۹۷۰۰۰ رسید؛ در حالی که قبل از شروع یک رالی گستردهٔ بازار ارزهای دیجیتال، قیمت ADA حدود ۰.۲۴ دلار بود. این رشد تا ابتدای سال جاری ادامه یافت و با تصویب صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین، آمریکا، به تعداد بیش از ۶۰۰۰۰۰ آدرس فعال کیف پول این شبکه رسید.

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید