آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از ۱۲۷ دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از ۱۲۷ دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از ۱۲۷ دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

به گزارش زوم ارز،

ممکن است جامعه ریپل (XRP) از عملکرد توکن در چند وقت اخیر ناامید شده باشد. اما به گفته Toray Kortan، مربی رمزارز، کسانی که به حفظ XRP پایبند هستند، ممکن است ثمره اعتماد خود را به توکن در روند صعودی بعدی درو کنند. کورتای، که همچنین بنیانگذار بازارهای نوآوری است، در توییتر (اکنون X) پست کرده است که XRP می تواند به زودی به ۱۲۷.۱۱ دلار برسد.

تاریخچه برای تکرار تنظیم شده است

برای حمایت از ادعاهای خود، تحلیلگر به عملکرد قیمت تاریخی XRP اشاره کرد. او خاطرنشان کرد که XRP یک تخته دوبلکس Dip Vortex Springboard را تشکیل داده است که مشابه ساختار بازار قبل از دوره صعودی ۲۰۱۷ بود.

$XRP در حال آماده شدن برای انفجار به ۱۲۷.۱۱۷ دلار به زودی! 🚀

آیا آنچه را که من می بینم می بینید؟ 👀

تاریخ در حال تکرار است. پس از کشف این موضوع به معنای واقعی کلمه می لرزید!

قیمت باعث ایجاد سکوی پرشی دوبلکس گردابی شده است! این آخرین بار درست قبل از گاو نر در سال ۲۰۱۷ دیده شده است😳#XRP 🔥 pic.twitter.com/dBhN22m3EH

— T (@TorayKortan) 22 اوت ۲۰۲۳

تخته دوبلکس Dip Vortex Springboard به یک الگوی فنی اشاره دارد که نشان دهنده افزایش احتمالی یک دارایی است. در حالی که این الگو به ندرت اتفاق می افتد، این کاتالیزوری بود که باعث افزایش XRP از ۰.۲۱ دلار به ۲.۷ دلار در سال ۲۰۱۷ شد.

همچنین، این افزایش برای شکل‌گیری ارتش XRP فرقه‌واری که از ضخامت و نازک بودن به نشانه چسبیده‌اند، کمک کرد.

آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از 127 دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

عملکرد قیمت تاریخی XRP (منبع: CoinMarketCap)

با این حال، پتانسیل XRP برای رسیدن به ۱۲۷ دلار یا نرسیدن آن ممکن است به چشم انداز فنی بستگی نداشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که توکن به بالاترین حد خود (ATH) رسید، XRP یک امنیت در نظر گرفته نمی شد. اما با توجه به مسائل نظارتی اخیر، XRP ممکن است به تأثیر عوامل خارجی کلان نیاز داشته باشد تا زمانی که به قیمت ذکر شده نزدیک شود.

اگر ریپل مجدداً در دادگاه تجدیدنظر در برابر SEC ایالات متحده پیروز شود، XRP ممکن است عملکرد خود را از همان برد اولیه خود تکرار کند. با این حال، رسیدن به ۱۲۷ دلار چیزی است که در کوتاه مدت بسیار غیر واقعی به نظر می رسد.

XRP حدود ۰.۵۰ دلار است

در حالی که روند صعودی ممکن است چنین پتانسیلی را ارائه دهد، به نظر می رسد این پیش بینی از ارزش فعلی XRP در ۰.۵۰ دلار دور از ذهن باشد. از زاویه فنی، میانگین متحرک نمایی (EMA) نشان می دهد که قیمت فعلی XRP نزولی بوده است.

در زمان نگارش، متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (زرد) بالاتر از متحرک نمایی متحرک نمایی ۵۰ روزه (آبی) بود. برای یک رویکرد کوتاه مدت، معامله گران باید به دنبال فروش باشند. این به این دلیل است که ساختار EMA نشان دهنده عدم وجود یک روند صعودی است.

با این حال، در درازمدت، تقاطع ۲۰۰ EMA بر ۵۰ EMA می تواند نشان دهنده یک اقدام صعودی قیمت باشد. وقتی صحبت از حرکت به میان می آید، شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان داد که XRP در حدود ۴۴.۱۴ راکد است.

از آنجایی که RSI به ارزش خنثی ۵۰ نزدیکتر بود، به این معنی است که خرید و فروش توکن با کمبود مواجه شده است. بنابراین، XRP ممکن است به ادغام ادامه دهد.

آیا Ripple (XRP) می تواند بیش از 127 دلار در Bull Run بعدی منفجر شود؟

نمودار ۴ ساعته XRP/USD (منبع: TradingView)

در صورتی که ریپل به طور کامل در برابر SEC برنده شود، XRP می تواند سهموی شود. اما در عین حال، افزایش به ۱۲۷ دلار کمی غیر واقعی به نظر می رسد. با این حال، این بدان معنا نیست که امکان پذیر نیست.

سلب مسئولیت: نظرات، نظرات و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این پیش بینی قیمت با حسن نیت منتشر شده است. خوانندگان باید تحقیق و بررسی لازم را انجام دهند. هر اقدامی که توسط خواننده انجام شود کاملاً به عهده خود آنها است. Coin Edition و شرکت های وابسته به آن مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر مستقیم یا غیرمستقیم نخواهند داشت


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده