آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا IPO Circle می تواند USDC را در مبارزه برای سهم بازار تقویت کند؟

آیا IPO Circle می تواند USDC را در مبارزه برای سهم بازار تقویت کند؟

آیا IPO Circle می تواند USDC را در مبارزه برای سهم بازار تقویت کند؟

به گزارش زوم ارز،

Dyskant توضیح می دهد که در هر دو سطح فدرال و ایالتی، رمزارز همچنان موضوعی است که با عدم قطعیت در گردش است.

“در طبقه‌بندی دارایی‌های دیجیتال، مبادلات و متولیان، از جمله مرجع صالح برای تنظیم موضوع، SEC یا CFTC [کمیسیون معاملات آتی کالا، عدم اطمینان وجود دارد. ]. (SEC در مقابل CFTC). دیسکانت توضیح می‌دهد که اگرچه برخی از لایحه‌های مرتبط در کشور، از جمله لایحه‌های دو حزبی، به رهبری اعضای کنگره از هر دو حزب ایالات متحده در حال بررسی است، چنین لوایحی به رأی گذاشته نشده است.

بنابراین، از منظر نظارتی، پیش‌بینی اینکه چگونه IPO Circle می‌تواند بر USDC تأثیر بگذارد دشوار است. علاوه بر این، تحقیقات SEC در مورد PYUSD، استیبل کوین پی پال، امنیتی بودن یا نبودن، عدم اطمینان بیشتر و لایه دیگری از دشواری را برای تشخیص اینکه آیا بازار، به ویژه موسسات، به سمت استفاده از USDC متمایل خواهند شد، اضافه می کند.

تغییرات مرتبط

اگرچه IPO Circle ممکن است به معنای افزایش اعتماد در بین سرمایه گذاران برای USDC نباشد، هنوز ممکن است تغییرات اساسی در بازار ایجاد کند. دن یامامورا، شریک موسس در فیوز کپیتال، مدیر دارایی برزیل، تاکید می‌کند که برنامه‌های ناشر USDC برای عرضه عمومی می‌تواند معیاری برای شفافیت در بازار استیبل کوین ایجاد کند.

«زمانی که شرکت در فهرست عمومی قرار می گیرد، باید سطحی از شفافیت را نشان دهد که برای یک صادرکننده استیبل کوین مهم است. این اولین تغییر مثبتی است که می بینم، و در کل بازار استیبل کوین اعمال می شود.» یامامورا ارزیابی می کند.

در مورد Circle، شریک موسس Fuse اشاره می کند که فهرست عمومی به شرکت تزریق سرمایه می دهد. در نتیجه، Circle منابع بیشتری برای سرمایه‌گذاری در فناوری و بازاریابی خواهد داشت، دو ابزار کلیدی برای تقویت رشد USDC و رقابتی‌تر کردن آن در برابر USDT.

یک معیار دیگر، و آخرین تغییری که یک IPO موفق Circle می‌تواند ایجاد کند، به گفته یامامورا، یک نقطه مرجع برای ارزیابی صادرکنندگان استیبل کوین در فهرست عمومی است. شریک موسس Fuse نتیجه گیری می کند: “برای بازار استیبل کوین درک نحوه ارزیابی ناشران فهرست شده عمومی مفید خواهد بود.”


منبع: تشخیص رمزنگاری. com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده