آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بای بیت کارمندان چینی را در میان تعطیلی ادارات جابجا کرد!

بای بیت کارمندان چینی را در میان تعطیلی ادارات جابجا کرد!

بای بیت کارمندان چینی را در میان تعطیلی ادارات جابجا کرد!

به گزارش زوم ارز، Bybit اعضای تیم کارمندان چینی را به مالزی و دبی منتقل می کند. این به دنبال آخرین پیشرفت، با باز شدن ثبت نام ها در بازار چین، نشان دهنده یک چرخش استراتژیک در مدل عملیاتی آن است.

  • Bybit کارکنان خود را از شانگهای و شنژن به مالزی و دبی منتقل می‌کند و این دفاتر چینی را برای انطباق با مقررات جدید تعطیل می‌کند.
  • کارمند چینی بای بیت جابجاییها که مایل به جابجایی نیستند ممکن است با اخراج مواجه شوند، اگرچه غرامت عادلانه دریافت خواهند کرد که نگرانی قابل توجهی را در تیم ایجاد می کند.
  • این حرکت عمده با هدف اطمینان از رشد و انطباق Bybit در سطح بین‌المللی انجام می‌شود، که یک تغییر اساسی در استراتژی عملیاتی آن است
بای بیت کارمندان چینی را در میان تعطیلی ادارات جابجا کرد!

تبدیل محل کار افراد اشتغال داشته در دفاتر Bybit در شانگهای و شنژن به مراکزی در حال گسترش در مالزی و دبی، یکی از اقداماتی است که به عنوان بخشی از برنامه راهبردی بزرگتر Bybit صورت گرفته است. این انتقالات توسط مقامات جمهوری خلق چین مورد تقویت نظارت و نظارت شدیدتری قرار گرفته‌اند، که قوانین سختگیرانه‌ای را در خصوص تحریم‌ها در حال اجرا به منظور مقابله با فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال اعمال می‌کنند. این تدابیر برای تضمین پایداری و رقابت‌پذیری بیشتر Bybit در بازار‌های جهانی به کار برده شده است.

Bybit کارکنان چینی را در میان تغییرات مقرراتی به مالزی و دبی منتقل می کند

بای بیت کارمندان چینی را در میان تعطیلی ادارات جابجا کرد!

Bybit تصمیم گرفته است که به کارکنان خود- که با واکنش‌هایی به جابجایی روبرو هستند- فرصت به جابجایی داده شده است. تاکید شده است که این تغییر جابجایی به شکل اجباری صورت نمی‌گیرد، اما افرادی که تمایل به تغییر مکان زندگی خود ندارند، ممکن است مواجه به پیامد انفصال شوند. ایجاد این اطمینان که در صورت عدم موافقت با جابجایی، به طور عادلانه پاداشی دریافت خواهند کرد، به کارمندان اعلام شده است. این انتقالات خبری از نگرانی‌های مهم برای اغلب نیروی کارها به همراه داشته است، زیرا احساس می‌شود که ترس از از دست دادن شغل و ناهماهنگی‌های قابل توجهی قربانیان خواهد گرفت.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بسته شدن دفاتر آن‌ها در شانگهای و شنژن یکی از مکان‌های حیاتی‌ترین و استراتژیک‌ترین است که به رشد و پیشبرد فعالیت‌های بایت‌بیت در منطقه آسیا-اقیانوسیه کمک کرده است.

منابع درون شرکت نشان می دهد که انتقالات و تغییرات ممکن است باعث ایجاد اختلالات قابل ملاحظه‌ای در تیم Bybit شود. اعضای تیم اکثرا دچار نگرانی درباره آینده خود، چه در این شرکت و چه در صورت انتقال به یک کارفرمای جدید می‌باشند. استراتژی جابه‌جایی پیچیده کارکنان Bybit به یک محیط نرم، از یک سو با استمراریت و عدم ایجاد وقفه در فعالیت‌ها، اما از سوی دیگر بدون فراموشی از رقابت‌پذیری خود در بازار جهانی ارزهای دیجیتال می‌باشد.

منبع: coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده