ریپورتاژ آگهی

خرید ویباکس فورتنایت ارزان

بازی فورتنایت یا قلعه پلیدی به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های آنلاین و اکشن در سال 2017 توسط کمپانی مشهور Epic Game به انتشار رسید.اگر درحال مطالعه این مطلب هستید با این بازی آشنایید، گیمرها برای استفاده از امکانات موجود در این بازی و ارتقای اکانت خود باید از واحد پول اختصاصی آن یعنی ویباکس استفاده کنند. با خرید ویباکس فورتنایت می‌توان خریدهای داخل بازی مانند خرید اسکین‌ها و آیتم‌ها را به راحتی و با یک کلیک انجام داد. در این مقاله قصد داریم درباره راه‌های مختلف برای به دست آوردن پول مخصوص بازی فورتنایت یعنی ویباکس و مزایای خرید ویباکس فورتنایت توضیح دهیم.


معرفی بازی اکشن و هیجان انگیز فورتنایت (Fortnite)

همان‌طور که در مقدمه هم اشاره کردیم، بازی جذاب و هیجان‌انگیز فورتنایت برای اولین بار در سال 2017 منتشر شد و به سرعت توانست در بین گیمرها طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. سبک این بازی اکشن است و رقابت‌های موجود در آن در داخل یک جزیره اتفاق می‌افتد. شرط موفقیت در بازی فورتنایت، این است که گیمر تا آخر رقابت‌ها زنده بماند. مساحت جزیره بازی از ابتدای مسابقات رفته رفته کوچکتر می‌شود و مبارزهای داخل بازی که گاهی تعداد آن‌ها به صد نفر هم می‌رسد به هم نزدیک خواهند شد و در نهایت کسی که بتواند از اسلحه‌ها و تجهیزات بیشتری استفاده کند، به موفقیت دست پیدا خواهد کرد. در لحظه شروع بازی، گیمر هیچ اسلحه‌ای در اختیار ندارد و باید از تجهیزات و سلاح‌های موجود در قسمت‌های مختلف زمین جزیره‌ استفاده کند. گیمرها برای افزایش شانس موفقیت در این بازی آنلاین، می‌توانند برای خرید وی باکس فورتنایت از سایت‌های معتبر اقدام کنند و با استفاده از ویباکس به عنوان پول اختصاصی این بازی، اسلحه‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنند. آن‌ها در حین تمرین‌های خود نیز روش استفاده صحیح از تجهیزات و اسلحه‌ها را یاد می‌گیرند.

ویباکس فورتنایت چیست و چه کاربردی دارد؟‌

ویباکس فورتنایت پول اختصاصی بازی آنلاین معروف و هیجان‌انگیز فورتنایت است که برای خرید تجهیزات و اسلحه‌های داخل بازی کاربرد دارد. با خرید ویباکس فورتنایت و تهیه تجهیزات و اسلحه‌های مورد نیاز کاراکترهای بازی، می‌توان به راحتی رقبای خود را شکست داد و وارد مراحل بعدی بازی شد. ارز یا پول ویباکس فقط برای بازی فورتنایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.‌ با خرید وی باکس می‌توان بتل پس، اسکین و اموت را به راحتی تهیه و در حین مبارزه با رقبا از آن‌ها استفاده کرد. گیمرهایی که تجهیزات و اسلحه‌های بیشتری تهیه می‌کنند، معمولا از رقابت باکیفیت و موفقیت‌آمیزتری برخوردار هستند و به راحتی می‌توانند تمام رقبای خود را شکست بدهند. در واقع می‌توان گفت که خرید وی باکس به عنوان یک راه میانبر در بازی فورتنایت عمل می‌کند و سرعت پیروزی در رقابت‌ها و مبارزه‌های این بازی را افزایش می‌‌دهد.

ویباکس فورتنایت چیست و چه کاربردی دارد؟‌
ویباکس فورتنایت چیست و چه کاربردی دارد؟‌

خرید ویباکس فورتنایت و استفاده از آن در بازی چه مزایایی دارد؟‌

همه گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های آنلاینی مانند فورتنایت، می‌دانند که بدون خرید ویباکس فورتنایت نمی‌توان به راحتی به مراحل بعدی بازی صعود کرد و رقبای خود را شکست داد. استفاده از پول رایج بازی فورتنایت مزایای زیادی به همراه دارد. مهمترین مزایای خرید ویباکس فورتنایت شامل موارد زیر است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال
  • امکان خرید آیتم‌های متنوع در بازی

یکی از مهمترین مزایای خرید ویباکس فورتنایت این است که با استفاده از آن، گیمر می‌تواند آیتم‌های متنوعی مانند اسکین‌ها، باندل‌ها، دنس‌ها و به طور کلی تجهیزات مورد علاقه خود را با یک کلیک ساده خریداری کرده و تا انتهای بازی به آسانی از آن‌ها استفاده کند‌. به طور کلی برای موفقیت و کسب پیروزی در این بازی باید قدرت خود را افزایش داد و امکانات خود را به‌روز رسانی کرد. برای بهره‌مندی از جوایز پرارزش نیز می‌توان با استفاده از خرید وی باکس، اشتراک بتل پس تهیه کرد.

  • فراهم شدن شرایط مناسب برای شرکت در چالش‌ها و رقابت‌های مهم

برخی از چالش‌های و رقابت‌های مهم در بازی فورتنایت رایگان نیستند و گیمر برای حضور در آن‌ها حتما باید هزینه‌های مورد نیاز را بپردازد. با خرید ویباکس فورتنایت به اندازه کافی می‌توان بدون دردسر در رقابت‌ها و چالش‌های مهم این بازی آنلاین شرکت کرد و لذت برد. از مزایای شرکت در چالش‌ها و رقابت‌های مهم و کسب موفقیت، این است که میزان ویباکس گیمر افزایش می‌یابد. به عنوان مثال با پیروزی در رقابت‌های FNCS، ویباکس رایگان به برنده جایزه داده می‌شود‌ و تا مدتی نیازی به خرید ویباکس نیست.

نحوه دریافت ویباکس رایگان
نحوه دریافت ویباکس رایگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا