آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سیگنال قوی برای خرید ۲ رمز ارز در هفته جاری

سیگنال قوی برای خرید ۲ رمز ارز در هفته جاری

سیگنال قوی برای خرید ۲ رمز ارز در هفته جاری

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی در حال حرکت قوی است و بسیاری از پروژه‌ها در حال حاضر سیگنال‌های خرید قوی را از طریق شاخص‌های تحلیل فنی نشان می‌دهند. با این حال، برخی از ارزهای رمزنگاری شده هنوز عقب مانده‌اند و قدرت را برای ادامه پیشنهاد می‌کنند، این نیز یک سیگنال خرید برای هفته جاری است.

به گزارش Finbold در چند هفته گذشته، سیگنال‌های خرید ارزهای دیجیتال بیش از حد فروش را با در نظر گرفتن معکوس‌های احتمالی روند نزولی گزارش کرده است. در حال حاضر، وجود اندکی روندهای نزولی می‌تواند به ضعف اساسی اشاره کند و سرمایه‌گذاران کریپتو باید در هنگام معامله مواظب باشند.

در بازار صعودی، فرصتی برای روندها و روایات جدید به وجود آمده است که به تازگی آغاز شده است. از نظر فنی، شاخص قدرت نسبی که معمولاً بیش از ۶۰ و کمتر از ۷۰ است، می‌تواند در تشخیص حرکت قوی کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیگنال خرید، Finbold به داده‌های CoinGlass رجوع کرده و دو ارز دیجیتال با سیگنال خرید قوی را در بازار صعودی که به تازگی شروع شده است مشاهده کرده است.

Litecoin

لایت کوین  با یک RSI هفتگی ۶۰.۷، حرکت قوی خود را نشان می‌دهد، در حالی که RSI زیر میانگین ۶۴.۹ باقی می‌ماند. این نشان می‌دهد که برای LTC یک روند صعودی قابل انتظار است، زیرا در حال حاضر با قیمت ۸۸.۴۷ دلار معامله می‌شود.

لازم به ذکر است که لایت کوین یکی از پیشروان در بازار سکه‌های پرداخت است و می‌تواند از روند رو به رشد پرداختی بهره‌برداری کند.

علاوه بر این، در هفت روز گذشته، LTC با ۲.۵۵ درصد ضرر روبرو شده است. این نشان می‌دهد که در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، RSI خنثی یا ضعیف‌تر است، که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن به عنوان یک سیگنال خرید استفاده کنند.

Litecoin
Litecoin

MultiversX

MultiversX در وضعیتی مشابه لایتکوین قرار دارد. این پروژه یکی از پایین‌ترین مقادیر RSI را در بین پروژه‌های “قوی” داراست. در واقع، این نسبت ریسک به پاداش بالا، با پتانسیل رشد بیشتر را نشان می‌دهد، در حالی که در حال حاضر در حال حرکت صعودی است.

به طور خاص، EGLD در هفته گذشته با ۵.۲۹٪ کاهش یافته است و در زمان نوشتن این متن با قیمت ۶۷.۸۳ دلار معامله می‌شود. از سوی دیگر، توکن بومی MultiversX با RSI هفتگی قوی به اندازه ۶۱.۳۲ عملکرد نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که MultiversX تنها بلاکچین L1 است که به طور کامل اجرا شده و به صورت آزمایش‌شده در نبرد است. این ویژگی جالبی است که این پروژه را از دیگر رقبا تمایز می‌دهد.

MultiversX 
MultiversX

با این حال، در حالی که سیگنال‌های خرید قوی برای این ارزهای دیجیتال وجود دارد، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال همچنان باید محتاط باشند. این مهم است که نظارت بر شاخص قدرت نسبی آنها را داشته باشند تا فرصت‌های تحقق سود در آینده را شناسایی کنند و از سیگنال‌های فروش بیش از حد اجتناب کنند. این نظارت و آگاهی از شاخص‌های تحلیل فنی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بسیار ضروری باشد.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده