آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سیگنال خرید ۲ ارز دیجیتال بیش از حد فروش در این هفته

سیگنال خرید 2 ارز دیجیتال بیش از حد فروش در این هفته

سیگنال خرید ۲ ارز دیجیتال بیش از حد فروش در این هفته

به گزارش زوم ارز، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز به مبلغ ۲.۲۲ تریلیون دلار می‌رسد که نشان‌دهنده افزایش ۳ درصدی در طول ۲۴ ساعت گذشته است. اگرچه فشار فروش فعلی بیت کوین (BTC) وجود دارد، اما واگرایی مثبت در RSI بهبود بالقوه را نشان می‌دهد و یک فرصت خرید محتمل است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط CoinGlass، میانگین کلی شاخص نسبت قیمت به حجم (RSI) در بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸.۲۹ است که نشانگر وضعیتی میانی در بازار است. به ویژه برای اسنادی که RSI آن‌ها نسبت به فروش بیش از حد ارزش دارد، احتمال دارد فعلی ارزش چندانی نداشته باشد و در حال آماده شدن برای افزایش قیمت باشند. این وضعیت می‌تواند به عنوان یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال جذب منافع از نوسانات بازار هستند مورد بررسی قرار گیرد.

در این حوزه، Finbold با توجه به سطوح RSI و دیگر شاخص‌ها، دو ارز دیجیتال را به عنوان گزینه‌هایی مناسب برای خرید در هفته شناسایی کرده است.

Worldcoin (WLD)

مقادیر شاخص قدرت نسبی (RSI) برای رمزارز ورلد‌کوین (WLD) در بازه‌های زمانی مختلف، نظیر RSI 24 ساعته که ۲۳.۵۵ است و RSI هفته‌ای که ۳۶.۲۹ اعلام شده است، به وضوح نشان می‌دهد که این دارایی به میزان بیش از حد فروخته شده است.

با توجه به این انحراف قابل توجه از میانگین RSI که ۳۸.۲۹ است، به نظر می رسد که شرکت WLD ممکن است ارزش آن کمتر از ارزش تخمین زده شده باشد و به آمادگی برای افزایش قیمت باشد. در حال حاضر، قیمت WLD به میزان ۱.۸۶۲۵ دلار ارزش دارد که با افزایش ۰.۹۶ درصدی در طول ۲۴ ساعت گذشته تغییر یافته است. با وجود وضعیت بیش از حد فروش در بازار، این افزایش کوچک قیمت نشان‌دهنده یک پتانسیل بهبود است و فرصت مناسبی برای خرید معتبر می‌باشد.

چندین نشانگر تکنیکال دیگر برای پیش بینی خرید در بازار ارز دیجیتال WLD قابل استفاده است. شاخص نسبت قدرت (RSI) با مقدار ۱۴ معادل ۲۳.۷۳۶ نشان دهنده میزان خرید موجود در بازار است، در همین حال که شاخص کانال کالا (CCI) با مقدار ۲۰ و بازه ۱۰۹.۹۹۱ تا صفر نیز نشانگر موقعیت خریدی در بازار استفاده می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به علاوه، معیار Momentum(10) که هم اکنون برابر با -۰.۶۹۴ است، نشان داده است که بیشتر از سیگنال خرید پشتیبانی می کند. همچنین، محدوده درصد ویلیامز (۱۴) که در حال حاضر بین ۹۰.۲۱۱- قرار دارد، نیز یک سیگنال خرید قوی دیگر را نشان می دهد. این نشانه ها نشان می دهند که حرکت فعلی و احساسات بازار ممکن است منجر به افزایش بالقوه قیمت شود.

Altlayer (ALT)

با توجه به شرایط فروش بیش از حد و شاخص‌های فنی پشتیبانی‌کننده، Altlayer (ALT) این هفته فرصتی خریداری را به ارمغان می‌آورد. با توجه به میانگین RSI که نشان‌دهنده شرایط فروش قابل توجه است، به نظر می‌رسد ALT کمتر از ارزش‌گذاری شده است و برای بازگشت بالقوه قیمت آماده می‌باشد.

در حال حاضر، ALT با قیمت ۰.۱۳۲۵۳ دلار، افزایش ۱.۴۹ درصدی در طول ۲۴ ساعت گذشته را تجربه کرده است، که به نشان دادن شروع مرحله بازیابی کمک می‌کند.

در طول بازه‌های زمانی مختلف، وضعیت فروش بیش از حد ALT با RSI 24 ساعته که برابر با ۲۷.۸۵ است و میانگین RSI که برابر با ۳۸.۲۹ است نشان داده می‌شود. اندیکاتورهای فنی کلیدی نیز از سیگنال خرید پشتیبانی می‌کنند، به طوری که RSI با مقدار ۲۸.۵۳۸۹، شاخص کانال کالا با مقدار ۸۹.۷۶۰۵، و اندیکاتور Momentum با مقدار -۰.۰۳۴۰ در نقاط مورد نظر هستند.

این شاخص‌ها نشان دهنده شروط مطلوب خرید هستند و محیط مساعدی برای افزایش قیمت محصول ایجاد می‌کنند.

با توجه به میانگین‌های متحرک که به طور عمده نشان‌دهنده روند نزولی است، اما سیگنال‌های خرید از نوسان‌های کلیدی نشان می‌دهد که شرایط فعلی بازار ALT فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد و امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

معامله‌گران باید توجه داشته باشند که بیشترین موفقیت در بازارهای مالی بدست می‌آید زمانی که سیگنال‌های مختلط را در نظر می‌گیرند و روندهای بازار را به دقت تحلیل می‌کنند. این افراد باید به نکاتی همچون وضعیت فروش بیش از حد و شاخص‌های فنی حمایتی توجه کنند. در این شرایط، آلت coin به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب برای افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری در بهبود بالقوه آن هستند، مطرح می‌شود.

Worldcoin و Altlayer هم اکنون در منطقه فروش بیش از حدی قرار دارند و بر اساس شاخص‌های فنی مختلف، سیگنال‌های قوی برای خرید ارائه می‌دهند. بهتر است سرمایه‌گذاران و معامله‌گران این فرصت‌ها را به دقت مورد بررسی قرار داده و همزمان به روندهای بازار و سیگنال‌های مختلف توجه ویژه داشته باشند.

در این جریان ایده‌آل از قدرتمندی چشم‌اندازهای مثبت، همیشه توصیه می‌شود که یک رویکرد محتاط و جامع برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده