آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Burgrill با OneRare شریک شد

Burgrill با OneRare شریک شد

Burgrill با OneRare شریک شد

به گزارش زوم ارز، Burgrill، که در حال حاضر نامی است که از نظر همبرگرها و بسته بندی هایش باید به آن توجه کرد، اکنون آماده است تا قدم های بیشتری را طی کند و در حال ترکیب برگرهای خود با NFT عصر جدید است. فن آوری. به عنوان بخشی اولیه از برنامه های خود، آنها چهار برگر محبوب را به OneRare Foodverse در قالب Dish NFT های ویژه و همچنین سس OG خود را به عنوان Ingredient NFT معرفی می کنند. Burgrill مزایای بهره برداری از NFT ها و رفتن به عرصه کلکسیون های دیجیتال و NFT ها را برای علاقه مندان خود می بیند.

ارتباط با Foodverse، Burgrill را به عنوان یک نام تجاری آینده نگر معرفی می کند. OneRare به نوبه خود، مشتریان فعلی و بالقوه Burgrill را در جامعه غذایی خود و همچنین طرفداران بلاک چین ترکیب خواهد کرد. برای این کار، این دو نهاد مشتریان متمایل به فناوری را برای محبوبیت بیشتر هدف قرار خواهند داد.

همه مشتریان متصل این گزینه را خواهند داشت که NFTهای Burgrill را در یک گیم پلی تعاملی و فراگیر در OneRare Foodverse برش دهند. صاحبان NFT جوایز ویژه ای مانند تبلیغات، تخفیف ها و دستور العمل های همبرگر متمایز دریافت خواهند کرد و از مشارکت سالم لذت خواهند برد. NFT های Burgrill نقش یک برنامه وفاداری را ایفا خواهند کرد و مزایایی را به همراه خواهند داشت.

به گفته شره مدان، یکی از بنیانگذاران Burgrill، او همیشه درگیر تفکر خارج از چارچوب است. به دنبال موفقیت محض همبرگرها و بسته بندی هایش، او ایده NFT و قدرت های آن را در زمان دیجیتال پذیرفته است.

تا جایی که به یکی از بنیانگذاران OneRare، سوپریت راجو مربوط می شود، او مشتاق است تا جامعه NFT را با Burgrill متصل کند و تجربه ای منحصر به فرد در Foodverse ایجاد کند. این انجمن، به نظر او، جنبه آینده نگرانه شرکت های مربوطه خود را به جهانیان نشان می دهد.

Burgrill نام تجاری است که از زمان آغاز به کار خود شاهد رشد تصاعدی بوده است. در حال حاضر، بیش از ۵۰ شعبه دارد و برنامه‌های توسعه آن جهانی می‌شود.

OneRare از سوی دیگر، Food Metaverse، با نام مستعار، Foodverse است که در آن غذا با بلاک چین مرتبط است. این یک دنیای مجازی کامل برای صنعت F&B جهان است که در آن امکان ساخت Dish NFT در سطح جهانی وجود دارد. همچنین می توانید در دنیای بازی سازی شده خود بازی کنید و کسب درآمد کنید.


منبع: cryptonewsz.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده