آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ Bump + آموزش شرکت در ایردراپ Bump

ایردراپ BUMP

ایردراپ Bump، برای درک بهتر کاربرد این بازی باید با مفهوم RWA که مخفف Real world asset است آشنا شویم. RWA به دارایی هایی در دنیای واقعی اشاره دارد که به صورت توکنایز شده درآمده و قابل دسترسی در بلاکچین ها می باشد.

شرکت MMPRO TRUST که بازی Bump را طراحی کرده است نیز در همین حوزه فعالیت می کند. این بازی مدعی شده که با پروژه هایی مانند صرافی Ston.fi و کیف پول Tonkeeper همکاری دارد و همین موضوع باعث تبلیغات بزرگی برای این بازی شده، ما نیز قصد داریم در این مقاله این بازی و نحوه کسب درآمد از آن را آموزش ببینیم و در انتهای مقاله به برخی شبهات پیش آمده در مورد این بازی بپردازیم.


لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

بررسی ویدیویی ایردراپ Bump


نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump

ابتدا باید وارد ربات این بازی بشوید و بعد از انتخاب گزینه start باید گزینه Get rich fast را بزنید تا وارد محیط این بازی بشوید. قبل از وارد شدن به این بازی نقشه راه این پروژه برای شما نمایش داده می شود:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump

بعد از چند ثانیه وارد محیط بازی می شویم:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-1

با ورود به محیط این بازی در بالا موجودی شما را نشان می دهد و در سمت راست یک علامت الماس وجود دارد که با لمس آن صفحه زیر نمایان می شود:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-2

اگر مایل به اتصال کیف پول هستید، کیف پول Tonkeeper را انتخاب کنید و سپس یک پیام درون کیف پولتان مشخص می شود که باید گزینه confirm را انتخاب کنید.

اما برگردیم به صفحه اصلی:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-3

زیر موجودی شما سه بخش وجود دارد که بخش Boost به شما می گوید که آیا طرح Boost فعالی دارید یا خیر، برای فعال کردن طرح Boost در پایین صفحه کادر سبز رنگ Buy Boost را انتخاب کنید که به صفحه زیر منتقل می شوید:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-4

در این بخش شما می توانید با توجه به مقدار امتیازی که قصد دارید خرج کنید یک طرح را انتخاب کنید. برای مثال اگر امتیاز بیشتری بپردازید هم مدت زمان بیشتر و هم قدرت استخراج بیشتری می توانید داشته باشید.

به صفحه اصلی بر می گردیم:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-5

از بخش Tap به شما می گوید که چه تعداد ضربه زدید و توانسته اید امتیاز جمع کنید. در نظر داشته باشید با زدن لوگو در میان تصویر می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید، همچنین میزان انرژی شما برای این کار به صورت یک خط سبز رنگ دور دایره لوگو در میان تصویر مشاهده می شود.

اما بخش Farm نیز برای استخراج خودکار استفاده می شود، همان طور که مشاهده می کنید میزان ارزی که برایتان استخراج کرده و همچنین مدت زمانی که طول می کشد تا مخزنتان پر شود را به شما نشان می دهد.

اما از برگه های پایین لطفا گزینه vouchers را انتخاب کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-6

این بخش در زمان نگارش این مقاله غیر فعال است اما به نظر می رسد طرح های مختلفی برای کاربران به زودی در این بخش فعال می شود.

برای ادامه آموزش از برگه های پایین به بخش Tasks بروید:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-7

در بالای این صفحه سه بخش مختلف دارد که از بخش community می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی پروژه کسب امتیاز کنید.

همچنین از بخش daily:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-8

شما می توانید به صورت روزانه پاداش هایی را به صورت رایگان دریافت کنید که در بیست هشتمین روز به ۱۰۰ میلیون هم می رسد.

اما بخش Game نیز در زمان نگارش این مقاله راه اندازی نشده است.

لطفا برای ادامه آموزش از برگه های پایین گزینه friends را انتخاب کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-9

در این بخش از کادر سبز رنگ می توانید کد دعوت خودتان را پیدا و از این طریق دوستانتان را به این بازی دعوت کنید. خوب است بدانید با فعالیت کاربرانی که دعوت می کنید ۱۰% به شما پاداش تعلق می گیرد و برای دریافت این پاداش از گزینه claim reward باید استفاده کنید.


بررسی موارد مشکوک این بازی

لطفا به عکس زیر که نقشه راه این پروژه است دقت کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ رایگان Bump-10

در بخش همکاری ها، این بازی ادعا کرده با پروژه های Tonkeeper، ston.fi، Getgems همکاری دارد. برای بررسی این ادعا به کانال رسمی Tonkeeper رفتیم و نام بازی Bump را سرچ کردیم که چیزی پیدا نشد و در بین اطلاعیه ها و اخبار این کانال هیچ اسمی از این بازی پیدا نشد که سندی مبنی بر این همکاری باشد. به کانال تلگرامی پارسی زبان Tonkeeper رفتیم و از ادمین این کانال در مورد این همکاری پرسیدیم که در پاسخ گفته شد این ادعا دروغ است!! و اخبارهای رسمی مربوط به Tonkeeper را از کانال رسمی این پروژه باید پیگیری کنید.

برای پیگیری بیشتر در کانال رسمی Tonkeeper به دنبال قرارداد همکاری MMPRO TRUST با این کیف پول بودیم که متوجه شدیم این دو پروژه با یکدیگر قرارداد همکاری دارند اما کیف پول Tonkeeper هیچ کدام از محصولات MMPRO TRUST که یکی از آن ها بازی Bump می باشد را تایید نکرده است.

این مورد برای ston.fi نیز صدق می کند و مشخصا این صرافی با بازی Bump هیچ قرداد همکاری امضا نکرده است.

در نتیجه این ادعا که این بازی با Tonkeeper و ston.fi همکاری دارد اشتباه است. می توان این ادعا را یک فریب تبلیغاتی برای جذب کاربر در نظر گرفت.

در نتیجه این پروژه بسیار مشکوک می باشد اما شرکت کردن و یا نکردن در آن به عهده خود شما می باشد و این موارد صرفا برای شفاف سازی بیان شد.


پرسش های متدوال

آیا بازی Bump کلاهبرداری است؟

موارد مشکوکی برای این بازی وجود دارد که آن ها را بررسی کردیم اما به نظر می رسد برای تبلیغات و بازاریابی این موارد مطرح شده، در نتیجه به نظر نمی رسد که این بازی کلاهبرداری باشد و فقط برای جذب کاربران این دروغ ها گفته شده است.

چه زمانی ایردراپ Bump برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی برای این ایردراپ مشخص نشده است، اما شما می توانید با پیوستن به کانال رسمی زوم ارز آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به این بازی را دنبال کنید.

قیمت هر ارز Bump چقدر خواهد بود؟

پیشبینی قیمتی برای این ارز قبل از توزیع ایردراپ بسیار دشوار است زیرا تعداد کاربران فعال، تعداد ارزهای استخراج شده، میزان تعداد ارزی که بین کاربران توزیع خواهد شد و نحوه آزاد سازی آن می تواند بر قیمت این ارز تاثیر بگذارد.

با توجه به موارد ذکر شده در این ایردراپ مشارکت کنیم؟

اگر از نظر زمانی محدودیتی ندارید و از یک کیف پول خالی برای اتصال به آن استفاده می کنید مانعی ندارد. اما در نظر داشته باشید به هیچ وجه برای هیچ ایردراپی هزینه نکنید.


هشدارها

از آن جا که این بازی کمی مشکوک است پس حتما از یک کیف پول خالی و بلااستفاده برای اتصال به آن استفاده کنید، همچنین از اتوکلیکر برای کسب امتیاز بیشتر استفاده نکنید.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده