اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه‌اندازی اوراق قرضه بیت کوین در ال سالوادور

راه‌اندازی اوراق قرضه بیت کوین در ال سالوادور

به گزارش زوم ارز، خوزه پایس، یکی از کارآفرینان ال سالوادور، به دنبال خرید حدود 200 دلار از اوراق قرضه‌ی بیت کوین برای حمایت از کشور است؛ به این دلیل که این خرید “یک قمار بزرگ و جذاب است”. در واقع، به نظر می‌رسد که ناییب بوکله بر روی افرادی چون پایس، و سرمایه‌گذاران کوچک در سراسر جهان، برای موفقیت اوراق قرضه‌ی بیت کوین، که برای راه‌اندازی در این هفته برنامه ریزی شده است، حساب می‌کند.

وی امیدوار است که 1 میلیارد دلار سرمایه برای این کشور، در جهت خرید بیشتر بیت کوین و بنا نهادن یک “شهر بیت کوین” بر اساس انرژی وابسته به حرارت مرکزی زمین، و پرداخت بدهی‌ها با سرمایه‌ی اضافی، جمع‌آوری کند.

بسیاری از اهداف بوکله پیرامون بیت کوین محقق نشده‌اند، از آنجایی که تنها دو درصد از حواله‌ها در ژانویه از کیف پول های دیجیتال ارسال شدند، حتی دولت حواله‌های خارجی پرهزینه را با فیات، به عنوان دلیلی برای قانونی سازی بیت کوین، انجام داد.

به نظر می‌رسد که بسیاری از شهروندان به بیت کوین بی اعتماد هستند، یا با آن آشنا نیستند. الخاندرو خیمنز، کارمندی در یک مرکز تماس، گفت: من واقعا مطمئن نیستم که چگونه از آن استفاده کنم. نوسانات بیت کوین مرا می‌ترساند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بانکداران و سرمایه گذاران گفتند این اوراق قرضه توسط کمپانی انرژی حرارتی لا جئو صادر خواهند شد، و آمریکایی‌ها اجازه‌ی خرید این اوراق را از بیتفینکس نخواهند داشت؛ چرا که آن‌ها از استفاده از خدمات این کمپانی محروم هستند. شهروندان ال سالوادور مجاز به خرید این اوراق از بیتفینکس خواهند بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع Beincrypto


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا