آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین Sv یا ساتوشی ویژن در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت بیت کوین ساتوشی ویژن را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز۲۳ بهمن۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و بر همین اساس روند این ارز را صعودی می‌دانیم و در ادامه گفتیم اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید ،شاهد شکل‌گیری ساختار یک الگوی مثلث نیز هستیم که آن را با خطوط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم و سپس بالایی طرف بالا شکسته شده و قیمت تا ناحیه هدف مد نظر ما یعنی باکس قرمز پیش رفته است و گفتیم که از همین نواحی انتظار اصلاح داریم که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر بعد از آنکه قیمت این ارز اصلاحی را صورت داده یک الگوی صعودی شکل گرفته اما از آنجایی که آغاز اصلاح همراه با فشار فروش سنگینی همراه بوده هنوز با قطعیت نمی‌توانیم بگوییم که موج اصلاحی به پایان رسیده و همچنان احتمال افت قیمت تا ناحیه ترند لاین صعودی نیز وجود دارد. دوستان فراموش نکنید که می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل BSV امروز 23 بهمن 1402
تحلیل BSV امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی، روند فعلی این ارز صعودی بوده به همین منظور ما نیز یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که اخیراً یک الگوی مثلث نیز شکل گرفته است که قیمت ضلع بالایی را بریک و بعد از پولبک ،مجدد شروع به رشد کرده و تا جایی پیش رفته که به باکس قرمز یعنی ناحیه مقاومتی ماژور و عرضه رسیده است.
زوم ارزی‌های عزیز در حال حاضر انتظار داریم که از همین حوالی شاهد یک افت قیمت در قالب اصلاح باشیم که حداقل می‌تواند این اصلاح تا کف ترند لاین صعودی ادامه داشته باشد و بعد از آن، با شکل‌گیری الگوهای صعودی مجدد انتظار داریم که روند اصلی از سر گرفته شود.
نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که ،خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که شاهد کلوز پایین‌تر از این خط سبز باشیم ،روند این ارز در این تایم فریم نزولی شده است. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BSV امروز 25 دی 1402
تحلیل BSV امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی بیت ساتوشی ویژن در تایم هفتگی را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
این ارز ، اخیراً به روند نزولی بلند مدت خود پایان داده و یک روند صعودی جدید را شروع کرده چرا که در این تایم فریم ما شاهد ساخته شدن کف‌های بالاتر از کف قبلی و تشکیل سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی هستیم.
در ادامه برایتان یک خط روند رسم کردیم و آن را تبدیل به کانال کردیم و می‌بینید که درون این کانال در حال حرکت است و اگر یک تایم فریم برویم پایین‌تر یعنی روزانه تشکیل یک مثلث را می‌بینیم ، که از بالا شکسته شده و ساختاری شبیه به پولبک را هم زده و نیازمند تشکیل یک کندل با بدنه بزرگ میباشد که اگر این کندل ساخته شود، ما انتظار یک رشد خوب از این ارز هستیم.
محدوده باکس سبز به عنوان حمایت می‌باشد که اگر شکسته شود، به سمت پایین ،انتظار رشد از بین خواهد رفت و شاهد اصلاح در این ارز خواهیم بود.

تحلیل bsv امروز 27 آذر 1402
تحلیل bsv امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز BSV در یک ماه گذشته تحرکات قیمتی خوبی داشته و بعد از واکنش های خوبی که به حمایت خود در محدوده ۳۰ دلار نشان داد، توانست یک حرکت مثبت ۴۰ درصدی را ثبت کند. بعد از اصلاح هایی که در تایم فریم پایین ایجاد شد، مجددا امروز یک حرکت صعودی مشاهده می شود و قیمت این ارز در آخرین کندل روزانه ۱۲.۵ درصد رشد کرده است. با توجه به اینکه روند قیمت در یک ماه اخیر مجددا صعودی شده است، در مرحله اول انتظار داریم که سقف قبلی در محدوده ۴۳ دلار شکسته شود و در مرحله دوم قیمت این ارز به مقاومت ۴۷ دلار برخورد کند. مقاومت دوم ناحیه بسیار واکنشی محسوب می شود و می تواند محدوده سیو سود خریداران کوتاه مدت در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 24 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز BSV در یک ماه گذشته روند اصلاحی خود را تا محدوده حمایت رند ۳۰ دلار ادامه داد و دقیقا مطابق انتظاری که داشتیم، به این ناحیه حمایت قوی واکنش مثبت نشان داد. حمایتی که در ترکیب با چند محدوده مهم ایجاد شده بود و موجب شد تا قیمت به این سطح واکنش خوبی داشته باشد. اما از طرفی در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال رنج بین حمایت ۳۰ دلار و مقاومت ۳۵ دلار ببینیم. در یک سناریو، احتمال شکست کف کانال رنج در قیمت ۳۰ دلار و بازگشت سریع قیمت داخل کانال وجود دارد. اگر این شرایط در روزهای آینده ایجاد شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که همین محدوده حمایت خوبی برای رشد قیمت این ارز و ایجاد شرایط مساعد برای رسیدن قیمت به مقاومت قبلی باشد. در حالت کم ریسک می توانیم تا زمان شکست مقاومت سقف کانال و تثبیت قیمت بالای آن منتظر بمانیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 27 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BSV در یک ماه گذشته روند رنجی داشت که در چند روز آخر با مومنتوم نزولی کف کانال رنج آن در قیمت ۳۵ دلار شکسته شد و فشار فروش، قیمت این ارز را به حمایتی که در محدوده ۳۰ دلار در نظر گرفته شده بود، رساند. این ناحیه حمایت به صورت موقت شکسته شد، اما خریداران در حال تثبیت قیمت روی این سطح هستند. نکته منفی شکسته شدن حمایت سقف کانال نزولی و بازگشت قیمت داخل کانال است. پس برای حالت کم ریسک باید مجدد قیمت با مومنتوم قوی بالای محدوده ۳۵ دلار برگشت داشته باشد تا بتوانیم انتظار رشد قیمت را برای اهداف بالاتر در میان مدت داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 30 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BSV بعد از اینکه فشار فروش در بازار ادامه پیدا کرد، ریزش قیمت آن تا کف کانال نزولی اصلی یعنی محدوده ۱۷ دلار ادامه پیدا کرد و در این ناحیه با فعال شدن سفارشات خرید بسیار زیاد، رشد خیره کننده ای تا سقف کانال را شاهد بودیم. این تقاضای بالا موجب شد تا سقف کانال شکسته شده و قیمت ارز BSV به مقاومت بعدی در محدوده ۵۵ دلار برخورد کند. اکنون تقاضا برای این ارز در محدوده حمایت ۲۹ دلار مجددا فراهم خواهد شد و می توانیم انتظار داشته باشیم که سفارشات خرید بسیار زیادی در این محدوده فعال شود. بنابراین در این محدوده پولبک به سقف کانال نزولی شکسته شده می تواند کامل شده و موجب شود تا روند این ارز در هفته های آینده به صورت صعودی باقی بماند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 2 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BSV در هفته های گذشته روند اصلاحی داشت. بعد از اینکه یک کندل بسیار قوی در تایم فریم روزانه روی این ارز ثبت شد، قیمت به سقف کانال رنج واکنش داد و اصلاحی عمیقی را تا محدوده حمایت دوم یعنی قیمت ۳۰.۳۳ الی ۳۱.۷۰ دلار شاهد بودیم. واکنش مثبت خوبی به این محدوده مشاهده شده است، که با حفظ این حمایت، پتانسیل رشد مجدد برای این ارز در روزهای آینده تا هدف سقف کانال رنج به وجود آمده است. اما به دلیل اینکه یک سطح حمایت در محدوده ۳۵ الی ۳۷ دلار به مقاومت تبدیل شده است، این مقاومت نیز می تواند به طور موقت، مدت کوتاهی مانع از رشد بیشتر قیمت شود. بنابراین در کوتاه مدت می توانیم شاهد تشکیل یک کانال رنج بین سطوح در نظر گرفته شده باشیم. همچنین با حفظ حمایت فعلی، پتانسیل شکست سقف کانال نزولی اصلی نیز به وجود خواهد آمد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 8 خریداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۸ خریداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

این ارز در تایم فریم روزانه داخل محدوده کانال رنج خود در حال نوسان بود، اما تقاضایی برای شکست مقاومت محدوده ۳۷.۵ دلار نداشت. بنابراین همزمان با افزایش فشار فروش در بازار، این ارز هم به مقاومت خود واکنش منفی نشان داد و در برگشت حتی حمایت خود را در قیمت ۳۵ دلار از دست داد. این محدوده اکنون به مقاومت قوی تبدیل شده است و شکست آن نیاز به شرایط مساعد و پایدار در بازار دارد. اکنون قیمت داخل یک کانال رنج دیگر در محدوده پایین تری قرار گرفته است و حمایت آن روی قیمت ۳۱ دلار می باشد. پایین ترین حمایت آن نیز در محدوده ۲۷ دلار در نظر گرفته شده است و اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، پتانسیل ریزش تا این سطح حمایت وجود دارد. اما از طرفی در محدوده ATL این ارز ظاهرا ناحیه تقاضای قوی می تواند در نظر گرفته شود و در صورت مشاهده نشانه های واکنش، می توانیم از این حمایت انتظار رشد خوبی داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز BSV در طی یک ماه گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز دقیقا بین سطوح حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، نوسان می کند. مقاومت این کانال رنج در محدوده ۳۷.۵ دلار و حمایت آن در محدوده ۳۵ دلار قرار گرفته است. روند بلند مدت نیز نزولی، و داخل یک کانال در جریان است. در بازه زمانی ۴ ساعته، تمایلاتی از سمت خریداران برای تقاضا در این ارز به وجود آمده است، که در صورت شکست مقاومت سقف کانال، می توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را تا سطوح مقاومت در نظر گرفته شده داشته باشیم. به طور کلی تا زمانی که قیمت زیر محدوده ۳۳ دلار برگشت نداشته باشد، می توانیم انتظار رشد این ارز را داشته باشیم. اهداف مشخص شده در محدوده های ۴۲ و ۴۷ دلار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بیت کوین ساتوشی ویژن BSV در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز BSV در طی هفته‌های گذشته نوسانات سنگینی داشت. این ارز در هفته گذشته برای لحظات کوتاهی، ریزش سنگین ۳۲ درصد را تجربه کرد، و قیمت آن با ثبت ATL جدید تا محدوده ۲۶.۵ دلار کاهش داشت. اما کندل روزانه‌ای که این ریزش را ثبت کرده است، در قیمت ۳۹ دلار بسته شده است. همچنان محدوده کانال رنج حفظ شده است، و این کانال شکست واقعی و تایید شده ندارد. اما در کندل های روزانه این ارز نشانه‌های تقاضای مستمر برای خروج از این کانال رنج مشاهده نمی‌شود.

قیمت در زمان نگارش این تحلیل روی حمایت محدوده ۳۷.۳۰ الی ۳۷.۵۰ دلار قرار دارد، و در صورت شکست کامل این سطح می‌تواند تا کف کانال رنج در محدوده ۳۴ دلار کاهش داشته باشد. برای رشد قیمت، حداقل نیاز است که روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شود، و با توجه به شرایط فعلی، تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۴۲ دلار برگشت نداشته باشد، نمی‌توانیم انتظار صعودی از این ارز داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV به مدت بیش از ۳ ماه در روند رنج قرار گرفته است، و نوسانات این ارز در بازه زمانی روزانه، بین دو محدوده حمایت مقاومت مشخص شده روی نمودار قابل مشاهده است. مقاومتی که در قیمت ۴۶.۷۰ الی ۴۸.۲۰ دلار قرار گرفته، و حمایت آن نیز در محدوده ۳۴.۲۰ الی ۳۵.۴۰ دلار می باشد. سه محدوده حمایت مقاومت برای معاملات کوتاه مدت روی نمودار در نظر گرفته شده است.

اولین محدوده دقیقا با میدلاین کانال رنج یکی می باشد، و سطح حمایت ۴۰ دلار را نشان می دهد. قیمت چندین بار در برخورد به این محدوده واکنش مثبت نشان داده است، و هر باز تلاش برای شکست این ناحیه شکست خورده است. اما توجه داشته باشید که با افزایش تعداد برخورد ها احتمال شکست حمایت افزایش پیدا می کند. در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم و این سطح شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف کانال رنج ادامه داشته باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 28 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در بازه زمانی روزانه یک روند رنج دارد. قیمت بین دو محدوده حمایت مقاومت قوی محصور شده است، و موج صعودی اخیر که باعث رشد بازار شد، قیمت این ارزهم به سطح مقاومت ۴۶.۶ الی ۴۹.۲۰ دلار رساند. این مقاومت به این دلیل که مربوط به یک تغییر روند در گذشته و در تایم ۴ ساعته می باشد، واکنش منفی داشته است، و یک سطح عرضه قوی محسوب می شود. در تایم روزانه کندل هایی را مشاهده می کنیم که همگی در رنج کندل های قبلی قرار دارند، و بنابراین در تایم ۴ ساعته نیز این روند رنج کاملا مشخص و قابل تشخیص است. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۴۰.۴۰ الی ۴۱ دلار قرار گرفته است. با توجه به واکنش های مثبت قبلی، احتمال این که باز هم واکنش مثبت مشاهده شود وجود دارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 29 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 8 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در اوایل هفته گذشته روند رنج و در ادامه هفته روند صعودی قوی به خود گرفت. سطح حمایتی که در محدوده ۴۱.۸۸ الی ۴۰.۴۰ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت قوی همراه شده است. قیمت می تواند مجددا کف کانال صعودی میان مدت را حفظ کند، و انتظار داریم که با واکنش مجدد به این محدوده یک نوسان مثبت قوی تر تا مقاومت محدوده ۴۴.۵ الی ۴۵ دلار را شاهد باشیم. همانطور که مشاهده می کنید، از سقف کانال نزولی تا کف کانال را می توانیم با رسم یک مقاومت داینامیک در نظر داشته باشیم.

شکست این مقاومت نیز می تواند اهداف بعدی را در محدوده های ۴۶ و ۴۹ دلار برای ادامه روند فعال کند. بنابراین برای هفته جاری تا زمانی که حمایت محدوده ۴۱.۳۵ الی ۴۱.۹۵ دلار حفظ شود، امکان رشد بیشتر قیمت و رسیدن به اهداف مشخص شده وجود دارد. در زمان نگارش این تحلیل، تنها در تایم فریم ۱ ساعته روند صعودی شده و نیاز است تثبیت قیمت بالای این نواحی در کندل های ۴ ساعته نیز مشاهده شود، و اگر این اتفاق رخ ندهد، احتمال شکست حمایت فعلی و ریزش بیشتر تا محدوده ۳۷ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 8 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 1 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی دو هفته گذشته حمایت خوبی روی سطح ۴۰ دلار داشت، و با افزایش تقاضا قیمت آن تا محدوده مقاومت ۴۸ الی ۴۹ دلار رشد داشت. با شکسته شدن سقف کانال نزولی بلند مدت، شرایط کوتاه مدت این ارز مساعد شده است، و می توانیم در تایم ۴ ساعته یک کانال صعودی برای BSV در نظر بگیریم.

تا زمانی که کف کانال صعودی در محدوده ۴۰.۴۰ الی ۴۱.۹ حفظ شود، احتمال رشد بیشتر قیمت و ادامه روند صعودی کوتاه مدت وجود دارد. قیمت فعلی در زمان نگارش این تحلیل دقیقا روی میدلاین کانال صعودی قرار گرفته است، سطح حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، قدرت بالایی دارد، و با احتمال بسیار بالا در صورت برخورد به این ناحیه می توانیم واکنش مثبت را انتظار داشته باشیم. در نهایت برای صعودی شدن روند در تایم روزانه، باید مقاومت ۴۹ الی ۵۰ دلار پر قدرت شکسته شود، تا انتظار اهداف بالاتر را در محدوده ۷۰ دلار داشته باشیم.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 1 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 17 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در انتهای هفته گذشته روند رنجی را به ثبت رسانده است. همچنین با شروع هفته جدید شاهد کاهش قیمت این ارز بودیم. سطح مقاومتی که در محدوده ۴۳.۲ الی ۴۱.۸ دلار قرار گرفته بود، به دلیل نزولی بودن روند کلی با واکنش منفی همراه شد. حجم معاملات این ارز به شدت کاهش پیدا کرده است، و قیمت آن زیر یک مقاومت مینور در محدوده ۴۰.۴ الی ۴۱.۴ دلار است. در صورت افزایش فشار فروش، کاهش قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده ۳۶.۴ الی ۳۷.۹ دلار ادامه داشته باشد.

توجه داشته باشید که کف قبلی در محدوده ای قرار دارد که در صورت برخورد قیمت به این ناحیه پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI بالا می باشد. اما در یک صورت این حمایت می تواند شکسته شود. اگر بیت کوین کف قبلی خود را در محدوده ۱۵۵۰۰ دلار از دست بدهد، ارز BSV می تواند با شکست حمایت خود حداقل تا میدلاین کانال نزولی اصلی یعنی محدوده ۳۲ الی ۳۰ دلار ریزش داشته باشد. تنها در صورتی که مقاومت های آبی رنک در سقف کانال پر قدرت شکسته شود، می توانیم انتظار تغییر جهت روند را در تایم روزانه داشته باشیم.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 17 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 10 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رساند. ناحیه مقاومتی که در محدوده ۴۰.۴۰ الی ۴۱.۴۰ دلار در نظر گرفته شده بود، اکنون به حمایت تبدیل شده است. روند قیمت این ارز در تایم فریم ۴ ساعته نشانه های صعودی شدن را دارد. اما باید توجه داشته باشید که یک محدوده مقاومت در قیمت ۴۳.۲۰ الی ۴۱.۸۰ دلار روی نمودار وجود دارد که موجب تشکیل یک ناحیه بیس بعد از حرکت شارپ صعودی سه روز گذشته شده است. بنابراین برای ادامه حرکت این مقاومت باید کاملا شکسته شود.

پس در پولبک به سطح حمایت می توانیم انتظار ادامه رشد کوتاه مدت را برای ارز BSV داشته باشیم. اگر مقاومت مورد نظر با افزایش تقاضا شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۵۰.۳۵ الی ۵۱.۵ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، و با واکنش منفی همراه باشد، در صورت برگشت قیمت زیر سطح حمایت ۴۰.۴۰ دلار، مجددا کف قبلی در محدوده ۳۶.۳۶ الی ۳۷.۹۰ دلار می تواند رویت شود.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 10 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در تمامی تایم فریم ها روند نزولی دارد. قیمت این ارز با شروع ماه و هفته جدید بیش از ۲۰ درصد کاهش داشت و به سطح حمایت ۳۵ دلار برخورد کرد. همانطور که از قبل بررسی شده بود، قیمت همزمان در دو کانال نزولی یکی کوتاه‌ مدت و دیگری بلند مدت قرار داشت و تاکید شده بود برای صعودی شدن روند و شکست سقف کانال ها باید قیمت بالای محدوده ۵۰ الی ۵۱ دلار تثبیت می کرد. این اتفاق رخ نداد و حتی شکست در این محدوده مقاومتی ایجاد نشد.

بنابراین با فشار فروشی که در کل بازار به وجود آمد، شاهد ادامه ریزش قیمت این ارز و شکست کف کانال نزولی کوتاه مدت بودیم. فشار فروش باعث شد قیمت به محدوده حمایت ۳۶ الی ۳۸ دلار برخورد کند. مجدداً ATL جدیدی در تاریخ معاملات این ارز به ثبت رسیده است، که نزولی بودن روند بلند مدت را تایید می‌کند. آخرین کندل روزانه واکنش مثبت بسیار خوبی را نشان می دهد، و اگر به صورت یک الگوی چکش بسته شود، نشانه خوبی برای رشد قیمت در هفته های آینده می باشد. بنابراین تا زمانی که فشار فروش کاملا حذف شود و در تایم فریم های پایین تر نشانه های تغییر روند مشاهده شود، باید منتظر ماند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 19 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV کاملا روی محدوده حمایت ۴۸ الی ۴۶ دلار فشرده شده است. با توجه به اینکه از بالا توسط دو مقاومت داینامیک و ازپایین توسط حمایت بسیار قوی محصور شده است، و از طرفی به دلیل نزدیک شدن به پایان این فشردگی، در صورتی که بیت کوین حمایت ۲۰۰۰۰ الی ۱۹۷۴۰ دلار را حفظ کند، احتمال پامپ این ارز وجود خواهد داشت. حجم معاملات این ارز در حال افزایش می باشد، و نمودار با توجه به وضعیت بازار نشان می دهد که احتمال یک حرکت قوی برای این ارز وجود دارد. به طور کلی تا زمانی که کندل روزانه قوی زیر محدوده حمایت ۴۶ دلار بسته نشود، جهت حرکت قوی می تواند صعودی باشد. اندیکاتور ایچیموکو نشان می دهد که در صورت عبور قیمت از محدوده مقاومت ۴۸ دلار، حداقل هدف خریداران می تواند در محدوده ۵۶ دلار در نظر گرفته شود. هدف دوم نیز می تواند در قیمت ۵۸ دلار باشد. همانطور که گفته شد، احتمال حرکت پامپی و برخورد قیمت به هر دو مقاومت بالا می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته روند نزولی متمایل به رنج خود را کاملا حفظ کرده است، و هنوز داخل هر دو کانال نزولی قرار دارد. حمایتی که در محدوده ۴۶ الی ۴۸.۴ دلار قرار گرفته است، هنوز شکسته نشده است. در بازه زمانی هفتگی اندیکاتور RSI واگرایی مخفی مثبت را شناسایی کرده است، که می تواند نشانه رشد قیمت باشد. روز گذشته یک شکست در سقف کانال نزولی مشاهده شد، اما آخرین کندل روزانه هنوز تاییدی مبنی بر این شکست نداشته است. به دلیل اینکه مقاومت های زیادی بالای قیمت فعلی قرار گرفته است، نیاز است که معامله گران بازار اطمینان نسبی از صعودی بودن روند داشته باشند.

در اینصورت احتمال شکست مقاومت ها با کندل های صعودی قوی وجود خواهد داشت. تایم فریمی که روند در آن صعودی است، تایم ۱ ساعته می باشد.۴۶.۸ الی ۴۸.۱ دلار شکسته نشود، این روند صعودی باقی خواهد ماند. پس می توان اهداف ۵۰ و ۵۱.۳ دلار را برای این هفته در صورت صعودی ماندن روند در نظر گرفت. شکست مقاومت دوم می تواند شرایط را برای صعودی شدن در تایم ۴ ساعته نیز مهیا کند. برای معاملات کوتاه مدت می توانید در تایم ۱ ساعهت یک کانال صعودی در نظر بگیرید. تا زمانی که کف این کانال شکسته نشود، می توان انتظار رشد قیمت را برای هفته جاری و هفته آینده داشت.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 5 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 28 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV همچنان داخل کانال نزولی کوتاه مدت خود و در محدوده ۴۵ دلار در نوسان می باشد. حمایت مهمی این ارز در محدوده ۴۶ الی ۴۸ دلار هنوز شکسته نشده است. اما قدرت خریداران برای برگرداندن روند و همچنین حجم معاملات کافی نبوده است. اگر این حمایت از دست برود، فشار فروش می تواند قیمت را به محدوده حمایت ۳۶.۳ الی ۳۷.۹ دلار برساند. مقاومت های خطوط اندیکاتور ایچیموکو بالای قیمت در محدوده ۵۰ دلار قرار گرفته است، که همچنان قدرت بالایی برای جلوگیری از تغییر روند دارند.

همچنین مقاومتی که در محدوده ۵۱ دلار از گذشته در نظر گرفته شده بود، هنوز قدرت بالایی دارد. بنابراین برای صعودی شدن روند، نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۵۱ دلار برگردانند. در اینصورت سقف کانال های نزولی می تواند شکسته شده و به حمایت تبدیل شود. در بازه زمانی هفتگی آخرین کندل در نقطه شروع ۴۹.۵ دلار باز شده است، که برای برگشت روند، نیاز است این کندل بالای این قیمت بسته شود. اگر این اتفاق رخ دهد، احتمال صعودی شدن روند در کوتاه مدت وجود خواهد داشت.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته روند رنج خود را روی محدوده حمایت ۴۷ الی ۴۹ دلار حفظ کرده است، و این محدوده با توجه به اینکه پایین ترین ناحیه حمایتی در تمام مدت معاملات این ارز می باشد، در صورتی که شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۳۶ الی ۳۸ دلار ادامه داشته باشد. از این ناحیه انتظار واکنش بسیار قوی تری داریم.

برای کوتاه مدت نیز اگر بیت کوین ریزش قیمت آن تا محدوده حمایت ۱۸۵۳۰ الی ۱۸۳۹۰ دلار ادامه داشته باشد، احتمال شکست فیک حمایت فعلی BSV و برخورد به محدوده ۴۶ الی ۴۵ دلار وجود دارد. اما اگر واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، و الگوی کنج نزولی با شکست قوی محدوده مقاومت ۵۰ الی ۵۱ دلار تایید شود، انتظار افزایش رشد قیمت به سمت اهداف ۵۴، ۵۶ و ۵۷ دلار را داریم. تغییر روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته نیز نیازمند شکست مقاومت ۵۱ دلار و تثبیت بالای این محدوده می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 21 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 7 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طول هفته های گذشته روند نزولی داشت. در بازه زمانی هفتگی قیمت این ارز هنوز داخل کانال نزولی قرارذ دارد، و با برخوردی که به حمایت محدوده ۴۸ الی ۴۵.۸ دلار مشاهده شده است، اگر به زودی واکنش مثبت قوی از این محدوده مشاهده نشود، احتمال شکست این سطح و ریزش قیمت تا کف کانال نزولی در محدوده ۳۷.۹۰ الی ۳۶.۴ دلار وجود دارد. کندل های روزانه قبلی با اینکه روند رنجی را روی این سطح نشان می دهند، اما هنوز فروشندگان قدرت بیشتری دارند، و قیمت را روی سطح حمایت نگه داشته اند.

بنابراین بیت کوین باز هم به سطح حمایت مهم خود برگردد، ارز BSV هم می تواند نفوذ بیشتری در این محدوده حمایت داشته باشد. برای صعودی شدن روند، خریداران باید قیمت را بالای محدوده ۵۱.۳ دلار برگردانند. در اینصورت حرکت صعودی می تواند موجب شکست مقاومت سقف کانال نزولی شده و ادامه رشد قیمت را به ثبت برساند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 7 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 24 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته یک روند رنج را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز بین محدوده ۵۶ الی ۵۱ دلار در نوسان بوده است. همچنین حمایت رند ۵۰ دلار نیز در برخوردی که با کندل های نزولی داشته، با واکنش مثبت همراه بوده است. قیمت BSV نزدیک سقف کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، اما در بازه زمانی هفتگی کندل های صعودی قوی که نشان دهنده قدرت خریداران باشد، مشاهده نمی شود.

بنابراین در صورتی که بیت کوین به سمت محدوده حمایت پایین تری حرکت کند، ارز BSV نیز می تواند کاهش بیشتری داشته باشد. در اینصورت حمایت بعدی در محدوده ۴۶ الی ۴۸ دلار خواهد بود. ابر اندیکاتور ایچیموکو کاملا بالای قیمت قرار گرفته و محدوده مقاومت رسم شده در قیمت ۵۸ الی ۶۰ دلار را تایید می کند. بنابراین در بهترین حالت، انتظار ادامه روند رنج را داریم. تا تکمیل فاز فشردگی و خروج قیمت از این محدوده، با توجه به مبهم بودن وضعیت روند باید منتظر ماند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 10 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته روند رنجی را در کف کانال صعودی میان مدت خود پشت سر گذاشته است. قدرت خریداران ظاهرا برای حفظ کف کانال کافی نبوده است، و در کندل امروز می توانیم تلاش فروشندگان برای شکست این حمایت را مشاهده کنیم. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، و فشار فروش افزایش پیدا کند، محدوده های حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در قیمت های ۴۶.۷۶ الی ۴۸ دلار خواهد بود.

اما در صورت شکست این محدوده، پایین ترین حمایتی که برای ارز BSV می توان در نظر گرفت، در محدوده ۳۶.۳۶ الی ۳۷.۹۰ دلار می باشد، که حمایت بسیار قوی با پتانسیل واکنش شدید می باشد. اما حمایت اول نیز در صورت برخورد قیمت می تواند با واکنش مثبت همراه باشد، و حمایت بسیار معتبری خواهد بود. اندیکاتور MA با دوره زمانی ۲۰۰ دقیقا روی محدوده مقاومت ماهانه ۶۵ دلار قرار گرفته است، و روند بلند مدت در صورت شکست این مقاومت صعودی خواهد شد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 10 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 3 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BSV را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BSV را مشاهده کنید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. با اینکه فشار فروش موجب برخورد شدید به محدوده حمایت کف کانال صعودی شده است، اما ریزش قیمت بیت کوین ساتوشی ویژن در محدوده ۵۱ دلار متوقف شد. مجددا شاهد رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۵۶ الی ۵۸ دلار هستیم. این محدوده در صورتی که پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا قیمت به روند صعودی کوتاه مدت برگردد.

اما اگر واکنش شدیدی به این مقاومت مشاهده شود، احتمال شکست کف کانال صعودی و برگشت قیمت به سطح حمایت اصلی در محدوده ۴۲ الی ۴۰ دلار وجود دارد. مقاومت پیش رو توسط ابر اندیکاتور ایچیموکو تایید شده است. بنابراین باید در انتظار شکست مقاومت یا برگشت قیمت روی حمایت قوی تر باشیم.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 3 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 20 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته روند رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز با حمایتی که در محدوده ۵۶ الی ۵۸.۸ دلار داشته است، مجددا واکنش مثبت به این محدوده نشان داده است، و با توجه به اینکه روند کوتاه مدت داخل کانال صعودی قرار گرفته است، تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل افزایش قیمت تا محدوده مقاومت ۶۸ الی ۷۵ دلار همچنان وجود خواهد داشت.

اندیکاتور ایچیموکو محدوده حمایت را همچنان تایید می کند. خط کیجونسن این اندیکاتور دقیقا در این محدوده حمایت قرار دارد، و قیمت در صورت برخورد به این خط می توان با واکنش همراه باشد. همچنین آخرین حمایت کوتاه مدت توسط ابر ایچیموکو در محدوده ۵۶ دلار قرار گرفته است، و حمایت بسیار قدرتمندی برای کوتاه مدت می باشد. در صورتی که این حمایت حفظ شود، قیمت می تواند تا سقف کانال رشد داشته باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 20 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 13 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته مطابق انتظار پیش رفت، و با حمایت خریداران و ثبت کندل های روزانه خارج از کانال نزولی، روند صعودی خود را تقویت کرد. قیمت بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۶۷.۸۰ دلار برخورد کرد، با واکنش شدیدی همراه شد. خریداران کوتاه مدت سیو کرده کرده و شاهد حجم بالای معاملات زیر این ناحیه مقاومت هستیم. احتمالا شاهد پولبک عمیقی خواهیم بود. بنابراین پولبک به سقف کانال شکسته شده و پولبکی که در موج اصلاحی در حال شکل گیری می باشد، می تواند تا محدوده ۵۶ الی ۵۸ دلار اصلاح آن ادامه داشته باشد. در این صورت با مشاهده نشانه های حمایت، انتظار داریم که باز هم شاهد رشد قیمت تا محدوده مقاومت اصلی در قیمت ۶۷.۸ الی ۷۴.۸ دلار باشیم. استفاده از ابزار فیبوناچی اصلاحی نیز این سطوح حمایت را تایید می کند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 13 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 6 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته با برخوردی که به سقف کانال نزولی داشت، با واکنش منفی همراه شد. اما با توجه به اینکه در یک روند رنج قرار گرفته بود، مجددا به سمت مقاومت های خود حرکت کرد. قیمت مطابق نمودار، در یک موج اصلاحی و داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است، که محدوده سقف کانال در قیمت ۶۶.۵ الی ۷۶.۳ دلار قرار دارد.

این ناحیه به دلیل اینکه مقاومت ماهانه می باشد، می تواند با واکنش همراه باشد. به طور کلی تا زمانی که این مقاومت تبدیل به حمایت نشود، روند روزانه صعودی نخواهد شد. کندل صعودی امروز در حال شکست ابر کومو اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه می باشد. بنابراین نشانه خوبی برای ادامه رشد قیمت در صورتی مساعد ماندن شرایط بازار می باشد. در این صورت اولین هدف محدوده ۶۵ دلار می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 6 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 30 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته یک کندل دوجی با سایه های بلند از هر دو طرف به ثبت رسانده است، که نشان می دهد قدرت خریدار و فروشنده در محدوده فعلی برابر بوده است. در تایم فریم روزانه قیمت در عرض کانال نزولی حرکت کرده است، که تایید کننده این روند رنج می باشد. حرکت صعودی هفته گذشته نزدیک به سقف کانال نزولی با واکنش همراه بوده است. دو محدوده حمایت مقاومت برای این ارز در نظر گرفته شده است، مقاومتی که در قیمت ۵۹.۴ الی ۵۶.۸ دلار رسم شده است، با واکنش همراه بوده و همچنین حمایتی که در قیمت ۴۸ الی ۵۰ دلار قرار دارد، می تواند مجددا واکنشی باشد. در صورت حفظ این ناحیه حمایت، پتانسیل خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 30 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 23 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته با برخوردی که به مقاومت محدوده ۵۷.۷ الی ۶۶.۶ دلار داشته است، با واکنش منفی همراه بود. یک محدوده حمایت که در ناحیه ۵۲ دلار روی نمودار رسم شده بود، تبدیل به مقاومت شده است. این سطح در حال حاضر توسط فشار فروش، به همراه خط روند صعودی کوتاه مدت به سمت پایین شکسته شده است. به دلیل اینکه قیمت در یک روند رنج قرار دارد، در صورتی که حمایت محدوده ۴۶.۷ الی ۴۹ دلار حفظ شود، روند رنج ادامه پیدا خواهد کرد. پایین ترین حمایت مهمی که برای ارز BSV در نظر گرفته شده است، در محدوده ۴۰ الی ۳۸ دلار قرار دارد، و در صورت افزایش فشار فروش، قیمت به این ناحیه برخورد خواهد کرد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 23 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 16 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته روی سطح حمایت ۵۰ الی ۵۲ درصد متوقف شد، و خریداران با حمایت های خود در تلاش هستند که قیمت را مجددا به سطح مقاومت ۶۰ دلار برسانند. داخل کانال نزولی یک خط روند صعودی کوتاه مدت رسم شده است، و در صورتی که این حمایت داینامیک به سمت پایین شکسته شود، امکان ادامه روند نزولی و برخورد به حمایت های ۴۴.۵ و ۴۰ درصد وجود دارد. ارز BSV پتانسیل خروج از کانال نزولی را در صورت مساعد ماندن شرایط بازار دارد. اندیکاتور Ichimoku نیز سطوح مقاومتی رسم شده را تایید می کند. بنابراین در صورتی که کندل صعودی قوی بالای ابر اندیکاتور تثبیت بدهد، روند از حالت نزولی خارج خواهد شد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 16 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 9 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته واکنش قیمت شدیدی به محدوده مقاومت خود در قیمت ۵۹ الی ۶۷ دلار نشان داد. مطابق تحلیل هفته گذشته، فشار فروش و سیو سود خریداران کوتاه مدت، قیمت این ارز را به محدوده ۵۴ دلار رسانده است. شکست خط روند صعودی کوتاه مدت نیز می توانست هشداری جهت برگشت روند کوتاه مدت باشد. در حال حاضر سطحی که به عنوان حمایت می تواند قیمت را حداقل برای مدت کوتاهی متوقف کند، در محدوده ۵۰.۷ الی ۵۲.۲۰ دلار قرار دارد.

برای BSV می تواند یک کانال نزولی میان مدت در نظر گرفت. قیمت در حال برخورد به حمایت میدلاین کانال می باشد. این حمایت همان طور که گفته شد، می توان با واکنش همراه باشد، و موجب یک برگشت کوتاه مدت به سمت مقاومت سقف کانال گردد. پایین ترین حمایت فعلی در محدوده ۴۲ الی ۳۹ دلار قرار گرفته است، که با کف کانال نزولی نیز همپوشانی دارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 9 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 2 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته با افزایش تقاضای شدیدی مواجه بود. قیمت این ارز بعد از واکنشی که به محدوده حمایت ۴۲ دلار نشان داده بود، تا زمان نگارش این تحلیل با رشد ۵۰ درصد همراه بوده است. یک سطح مقاومتی بسیار مهم روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. در صورت شکسته شدن این مقاومت، روند قیمت در تایم فریم روزانه از حالت نزولی خارج خواهد شد. با توجه به خط روند صعودی که روی نمودار ارز BSV در نظر گرفته شده است، تا زمانی که این خط روند حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت اصلی وجود دارد. اما در صورت شکسته شدن حمایت داینامیک، مجددا حرکت نزولی می تواند تا محدوده ۵۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 2 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 26 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طی روزهای گذشته نوسانات بسیار شدیدی را پشت سر گذاشته است. این ارز در جریان اخبار اقتصادی روز گذشته به محدوده حمایت ۴۲ دلار برخورد کرده است. مقاومت محدوده ۵۵ الی ۶۰ دلار که در چند روز گذشته قیمت به آن برخورد کرده است، با افزایش تقاضای شدیدی مواجه شد. همچنین تا زمانی که مقاومت اصلی پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، انتظار ادامه روند رنج بین محدوده های فعلی وجود دارد. خط روند نزولی نیز محدوده مقاومت استاتیک را تقویت کرده است. مجددا این مقاومت با واکنش شدیدی همراه بوده است. بنابراین باید تا شکست این مقاومت منتظر ماند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 26 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه:
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه:

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV با رشدی که از محدوده حمایت ۴۶ الی ۴۸ دلار شروع شده بود، در هفته گذشته نیز حرکت صعودی خود را ادامه داد و قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده مقاومت ۵۵.۴۰ الی ۶۰ دلار در حال معامله شدن می باشد. این مقاومت مهم در صورتی که شکسته شود، و کندل روزانه بالای سطح ۶۰ دلار بسته شود، رشد قیمت می تواند تا سطح ۶۷ دلار ادامه داشته باشد. اما باید توجه کرد که با توجه به نزولی بودن روند، پتانسیل واکنش شدید و سیو سود خریداران در محدوده ۶۷ دلار یا نزدیک این محدوده وجود خواهد داشت.

با توجه به ابزار حجم، بیشتر حجم معاملات در روند نزولی پر قدرتی که به ثبت رسیده است، در قیمت ۶۰ دلار بوده است. بنابراین این مقاومت بسیار مهم نقش بسزایی در تعیین ادامه روند قیمت خواهد داشت. همچنین پتانسیل تشکیل واگرایی مخفی مثبت و ادامه روند نزولی نیز وجود دارد. بنابراین در صورت شکست خط روند صعودی، سیگنال فروش و هشدار کاهش مجدد قیمت صادر خواهد شد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 19 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طی هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۶۰ الی ۵۵ دلار نوسانات خود را ادامه داد. خریداران این ارز هنوز قدرت برگرداندن قیمت را بالای این محدوده نداشته اند. از طرف دیگر با توجه به اینکه واکنش منفی به این سطح مقاومت مشاهده شده است، مجددا احتمال کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۴۸ الی ۴۶.۵ دلار وجود دارد. به طور کلی تا زمانی که مقاومت ترند لاین نزولی و همچنین محدوده استاتیک ۵۵ الی ۶۰ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، امکان ریزش بیشتر قیمت با توجه به روند نزولی پر قدرت این ارز وجود دارد.

پایین ترین حمایت ممکن نیز در ناحیه ۴۱.۸۸ الی ۴۰ دلار قرار دارد، که ناحیه بازگشتی قوی برای شروع یک موج اصلاحی می باشد. قیمت، خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku را به سمت بالا کراس کرده است، که یک سیگنال صعودی ضعیف می باشد. اما تا زمانی که حمایت رند ۵۰ دلار حفظ شود، خریداران می توانند قیمت را تا هدف ۵۸ دلار حمایت کنند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 5 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته بین محدوده مقاومت ۵۵ دلار تا حمایت اصلی ۴۶.۶ الی ۴۸ دلار در نوسان بوده است. با توجه به اینکه ارز BSV در زیر این ناحیه حمایت گذشته قیمتی ندارد، در صورت افزایش فشار فروش ها در بازار و از دست رفتن این حمایت، محدوده PRZ که می تواند با واکنش همراه باشد، در قیمت ۳۹.۷ الی ۴۲ دلار می باشد. که از ناحیه انتظار داریم قیمت یک برگشت تا مقاومت محدوده ۶۰ دلار داشته باشد.

با فشار فروشی که روی این ارز شاهد هستیم، در صورتی بسته شدن کندل هفتگی زیر قیمت ۵۰ دلار، روند بلند مدت نیز نزولی خواهد شد، و قیمت این ارز برای برگشت به سقف قبلی خود زمان بسیار طولانی نیاز دارد، که می تواند ماه ها به طول بیانجامد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز روند قیمت رنج می باشد، و باید تا شکست یکی از سطوح و ادامه روند قیمت منتظر ماند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 5 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 15 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته به محدوده حمایت مهمی که مربوط به تایم هفتگی می باشد برخورد کرده است‌. این حمایت در قیمت ۷۱ الی ۶۳ دلار می باشد. و تاکنون با واکنش خوبی همراه بوده است. یک ترند لاین نزولی نیز روی نمودار رسم شده بود و این مقاومت داینامیک هم در قیمت ۷۵ الی ۸۰ دلار مانع از رشد بیشتر قیمت شده است. به طور کلی به دلیل فشار فروش سنگین هفته های گذشته و شیب بالای روند نزولی، برای هضم این فشار فروش نیاز به کف سازی در محدوده حمایت هفتگی احساس می شود. در صورت حفظ سطح حمایت، انتظار می رود که حرکت صعودی قیمت در روزها و هفته های آینده تا محدوده مقاومت اول ۹۰ دلار شروع شود.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 15 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 1 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در هفته گذشته روی محدوده حمایت هفتگی خود واکنش مثبتی را به ثبت رسانده است. الگوی کندلی سنجاقک می تواند یک الگوی برگشتی و نشانه کاهش فشار فروش نسبت به هفته های گذشته باشد. البته فشار فروش هنوز روی این ارز مشاهده می شود، اما انتظار می رود که در برخورد مجدد برای تست خرید، این محدوده مجددا با واکنش مثبت همراه باشد.

دو مقاومت مینور در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار رسم شده است که در محدوده های ۹۰ و ۱۰۰ دلار قرار گرفته است. چنانچه قیمت بالای این مقاومت ها تثبیت داشته باشد، در این صورت پتانسیل رشد قیمت و حرکت به سمت میدلاین و سقف کانال صعودی بلند مدت در میان مدت و بلند مدت وجود دارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 1 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 25 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طول دو هفته گذشته نوسانات زیادی داشت. این ارز با حمایت خریداران به محدوده مقاومت رند و تکنیکالی ۱۰۰ دلار برخورد کرد و در این ناحیه با فشار فروش و سیو سود خریداران مواجه شد. با توجه به اینکه روند بلند مدت شیب بسیار رنجی دارد، در نتیجه موجب کاهش قیمت تا محدوده حمایت ماهانه ۸۳ الی ۷۵ دلار شده است.

این هفته در این محدوده شاهد واکنش خوبی از خریداران بوده ایم. روند قیمت در تایم فریم روزانه رنج می باشد. دو مقاومت در پیش روی قیمت وجود دارد. مقاومت اول در محدوده ۹۱ الی ۸۸ دلار که یک مقاومت مینور می باشد، و صرفا توان متوقف کردن قیمت را برای مدت کوتاهی دارد، و مقاومت دوم که در محدوده ۹۸ الی ۱۰۲ دلار می باشد و عدد رند و بسیار واکنش پذیر ۱۰۰ دلار داخل این محدوده قرار گرفته است.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 25 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 11 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طول دو هفته گذشته با رشد ۳۳ درصد همراه بوده است. خریداران و سرمایه گذاران این ارز در محدوده حمایت ۷۵ دلار وارد شده اند، و در ادامه ورود سرمایه گذاران خرد موجب قدرت گرفتن حرکت صعودی و رسیدن به مقاومت محدوده ۹۴ الی ۱۰۷ دلار شده است. به دلیل اینکه مقاومت رند ۱۰۰ دلار در این محدوده قرار دارد، با برخورد دقیق به این قیمت، شاهد سیو سود برخی از خریداران و فعال شدن سفارشات فروش شده است.

در حال حاضر یک خط روند صعودی کوتاه مدت روی موج صعودی رسم شده است، که این حمایت داینامیک در حال شکسته شدن می باشد. حمایت استاتیک محدوده ۹۳.۵ الی ۹۵.۳ نیز در صورتی که شکسته شود، می توان انتظار ادامه دار بودن روند رنج را داشت.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 11 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 19 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV هفته گذشته را با کاهش قیمت به پایان رساند. در ابتدای این هفته نیز این کاهش تا محدوده ۷۷ دلار ادامه داشت. با توجه به اینکه قیمت در کانال نزولی قرار دارد و در تایم بالاتر روند آن صعودی است، حمایت مهم و هفتگی محدوده ۷۵ دلار نیز می تواند موجب برگشت کامل روند قیمت شود. هنوز واگرایی مثبتی که نشانه برگشت کامل قیمت باشد، روی نمودار وجود ندارد. بنابراین می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت. یک مقاومت نیز در قیمت ۸۶ الی ۸۸ دلار وجود دارد، و در حالت کم ریسک باید تا تبدیل شدن این سطح به حمایت منتظر بمانید.

به این دلیل که تثبیت قیمت بالای این محدوده روند را در تایم ۴ ساعته از حالت نزولی به حالت صعودی تبدیل می کند. اندیکاتور MACD نیز مومنتوم منفی را نشان می دهد که به معنی منتظر ماندن برای شرایط صعودی و رشد قیمت می باشد. در حالت پر ریسک، محدوده ۷۵ الی ۶۰ دلار می تواند محدوده خرید مناسب برای هدف ۱۰۰ دلار باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 19 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن  را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته نوسانات بسیار کمی داشت، اما به محدوده حمایت بسیار مهمی در قیمت ۷۴.۵ الی ۶۰ دلار برخورد کرده است. واکنش خوبی به این محدوده حمایت را روی نمودار مشاهده می کنیم. اما حجم خرید و قدرت برگشت قیمت به سمت بالا بسیار پایین بوده است. با اینکه الگوی کندلی برگشتی خوبی روی نمودار به ثبت رسیده، انتظار برخورد مجدد به این محدوده حمایت مهم را که با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد، داریم.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 12 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

قیمت همچنین با خط روند نزولی اصلی فاصله زیادی دارد. کندل های صعودی به هیچ عنوان قدرت کافی برای برگشت قیمت به سمت بالا را ندارند. بنابراین انتظار داریم مجدداً قیمت یک بار دیگر حمایت مورد نظر را تست کرده و در صورت مساعد بودن شرایط بازار یک برگشت به سمت محدوده مقاومت ۱۰۰ دلار داشته باشد.

این محدوده نیز مقاومتی است که تا زمانی که شکسته نشود روند قیمت در تایم روزانه نزولی باقی خواهد ماند. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای این محدود برسانند و موفق به شکست خط روند نزولی شوند، می‌توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده ۱۲۲ الی ۱۲۵ دلار داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 12 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 5 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل BSV رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن در این هفته و هفته گذشته طبق انتظارات ما، کاهش قیمت داشت. به طوری که به کف کانال بلند مدت صعودی برخورد کرده است. این محدوده برای بلند مدت و میان مدت بسیار مهم می باشد. شکست این حمایت در صورتی که ادامه ریزش ها را در بازار شاهد باشیم، می تواند روند قیمت را در تایم ماهانه از حالت رنج خارج کرده و به حالت نزولی تبدیل کند.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 5 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

اما در این تایم فیم تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۱۰۰ دلار برگشت نداشته باشد، و با قدرت و حجم معاملات بالا این مقاومت شکسته نشود، روند قیمت نزولی باقی خواهد ماند. فشار فروش هنوز بازار بالا می باشد. قیمت نیز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۷۶ دلار در حال معامله شدن می باشد. در تایم ۴ ساعته نیز برای خروج قیمت از روند نزولی، نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۸۵ دلار برسانند، تا شاهد رشد قیمت به سمت مقاومت خط روند نزولی باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 5 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 28 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل BSV رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و برخورد به مقاومت محدوده ۱۰۱ تا ۱۰۴ دلار موجب واکنش قیمت شد. محدوده حمایت ۸۵ الی ۶۹ دلار قرار داریم. این محدوده می‌تواند با واکنش و برگشت قیمت به سمت بالا همراه باشد. محدوده فعلی در کف کانال صعودی بلند مدت بوده و برگشت کامل قیمت از این محدوده نیاز به زمان دارد.

چرا که در تایم هفتگی هستیم و رسیدن به خط روند نزولی در قیمت ۱۱۶ دلار و شکستن مقاومت می ‌تواند موجب خروج قیمت از روند نزولی شده و شروع یک حرکت صعودی برای رسیدن به اهداف بالاتر باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 28 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

اما در این بازه زمانی ما در روند رنج قرار داریم و همچنان فشار خرید برای حرکت به سمت اهداف بالاتر دیده نمی شود. در صورتی که حمایت ۹۲ دلار شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت اصلی ادامه داشته باشد. همانطور که مشاهده می کنید خط روند صعودی نیز به سمت پایین شکسته شده و اندیکاتور EMA نیز در محدوده ۹۶ دلار مقاومت را نشان می‌دهد. بنابراین ادامه کاهش قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 28 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 14 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل BSV رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز BSV همچنان در محدوده حمایت هفتگی خود در حال نوسان با دامنه رنج محدود می باشد.حجم معاملات این ارز در چند روز گذشته، به شدن پایین بوده است. مومنتوم روند روی اندیکاتور RSI مثبت می باشد، اما فشار خریدی که منجر به صعودی شدن و برگشت روند باشد، وجود ندارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 14 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

در حال حاضر در این بازه زمانی قیمت در یک روند کاملا رنج قرار گرفته است، سقف این محدوده رنج در قیمت ۱۰۰ الی ۱۰۴ دلار و کف این محدوده در قیمت  محدوده ۸۰ دلار می باشد. همچنین یک خط روند نزولی روی نمودار وجود دارد، که قیمت در حال رسیدن به این خط روند می باشد. تا زمانی که سقف این محدوده رنج شکسته نشود، روند قیمت در تایم ۴ ساعته به حالت رنج باقی خواهد ماند.

به طور کلی در این هفته انتظار داریم که روند قیمت در همین محدوده رنج باقی بماند. اما در صورتی که برخورد به کف حمایت صورت بگیرد در صورتی که نشانه‌ های حمایت روی محدوده ۸۰ دلار دیده شود، انتظار افزایش قیمت به سمت مقاومت سقف کانال رنج را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 7 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته با ریزش بیش از ۲۵ درصدی قیمت همراه بود. این ارز با اینکه در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، اما قدرت پایین خریدار موجب رسیدن قیمت به کف کانال صعودی شده است. یک محدوده حمایت استاتیک در قیمت ۶۹ الی ۸۵ دلار قرار دارد. و تا زمانی که کندل هفتگی زیر این محدوده بسته نشود، این حمایت معتبر می باشد.

اما به دلیل شیب بالای برخورد قیمت به این سطح، برگشت قیمت با مشکل مواجه خواهد شد. اندیکاتور RSI نیز مومنتوم منفی را نشان می دهد، و هنوز امکان کاهش بیشتر و رسیدن به ناحیه اشباع فروش را دارد.

برای اولین بار در طول ۲.۳ سال گذشته، اندیکاتور RSI در حال نزدیک شدن به ناحیه اشباع فروش در تایم هفتگی می باشد. این مورد نشان دهنده این است که این سطح یکی از بهترین نواحی خرید برای بلند مدت می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 7 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی برخورد قیمت با سطح حمایت شدید بوده است. اما فشار فروش هنوز روی نمودار احساس می شود، و روی اندیکاتور RSI مومنتوم منفی را نشان می دهد. پس در صورتی که مومنتوم اندیکاتور مثبت شود، و شاهد افزایش تقاضا در این ارز باشیم، می توانیم انتظار افزایش قیمت تا سطح ۱۲۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 7 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

30 bsv

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BSV در طول هفته روز گذشته تا قیمت ۱۱۴ دلار افزایش قیمت داشت، اما با فشار فروشی که معامله گران کوتاه مدت ایجاد کردند، این کاهش قیمت در ادامه پیدا کرد تا قیمت به محدوده رند ۱۰۰ دلار برسد. در حال حاضر مهم‌ترین حمایت این ارز محدوده ۱۰۶ تا ۸۵ دلار می باشد. که این محدوده کف کانال صعودی بلند مدت هم می باشد. شکست این حمایت می تواند روند این ارز را برای مدت طولانی وارد روند نزولی کند.

همچنین فاصله قیمت تا خط روند نزولی زیاد شده است. پس به دلیل افزایش فشار فروش هنوز نمی توان نشانه‌های برگشت قیمت را در این ارز مشاعده کرد. باید شرایط بازار آرام شود، تا قیمت تثبیت شده و و امکان برگشت قیمت وجود داشته باشد. همان طور که مشاهده می‌کنید، قیمت در یک روند رنج در تایم روزانه قرار دارد، و این مورد برای یک ارز در طول زمان نکته خوبی نیست.

اکنون قیمت به کف کانال رنج برخورد کرده است. اندیکاتور RSI واگرایی مثبتی را شناسایی کرده است، که می تواند نشانه برگشت قیمت باشد. اما به زمان نیاز دارد.در صورتی که حمایت محدوده ۸۵ تا ۱۰۰ دلار حفظ شود برگشت قیمت را در این ارز شاهد خواهیم بود.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 30 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 23 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن در هفته گذشته با ۱۳ درصد کاهش به سمت حمایت محدوده ۱۰۰ دلار برخورد کرد. این محدوده از آنجا که عدد رندی می باشد، بارها و بارها در گذشته با واکنش همراه بوده است. در این هفته در این محدوده مجدداً حمایت شده و در زمان نگارش این تحلیل در قیمت ۱۱۳ دلار در حال معامله شدن می باشد. حجم معاملات واگرایی اندیکاتور RSI را تایید می کند. به دلیل اینکه در این محدوده حمایت فروشنده وجود ندارد قیمت کمی به سمت بالا برگشته است. از طرف دیگر شکل کندل ها نشان می دهد که هنوز تقاضای زیادی برای خرید این ارز در بازار وجود ندارد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 23 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

 یک محدوده مهم در قیمت ۱۲۵ تا ۱۲۸ دلار روی نمودار رسم شده است، چنانچه این محدوده به سمت بالا شکسته شود، احتمال شکست خط روند نزولی نیز وجود دارد. اما با توجه به اینکه روند همچنان نزولی می باشد بعد از برخورد به محدوده مقاومت احتمال کاهش قیمت و برگشت مجدد به سمت حمایت ۱۰۰ دلار وجود دارد. اندیکاتور EMA در این بازه زمانی بالای قیمت، مقاومت را نشان می‌دهد و قیمت برای عبور از روند نزولی باید حداقل از اندیکاتور عبور کند. در صورت مساعد شدن شرایط بازار انتظار می رود تقاضا بیشتر شود.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 23 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 9 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BSV در طول هفته گذشته نوسانات کمی داشت، و قیمت آن همچنان در محدوده حمایت ۱۲۰ دلار در نوسان است. تقریبا ۷ ماه گذشته زمانی که قیمت برای اولین بار به محدوده ۱۰۰ دلار برخورد کرد، رشد این ارز بیش از ۶۰ درصد نبوده است. و هر بار که قیمت به محدوده ۱۹۰ تا ۲۰۰ دلار می رسد، با برگشت به سمت حمایت ۱۲۰ دلار تا محدوده ۱۰۰ دلار دچار کاهش قیمت می‌شود. بنابراین ما یک محدوده رنج در این بازه قیمتی در نظر گرفته ایم. قیمت در حال حاضر به کف این محدوده رنج برخورد کرده است. تمامی محدوده رنج در کف یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است. اگر محدوده حمایت ۱۰۰ دلار از دست برود، روند این ارز برای مدت طولانی نزولی خواهد شد. به همین دلیل انتظار داریم که بعد از کف سازی و تثبیت جایگاه خود در کف کانال رشد قیمت ارز شروع شود.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 9 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه خط روند نزولی روی موج های اصلاحی رسم شده است. و قیمت در این روزها در حال فشرده شدن در کف این کانال می باشد، در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را به محدوده مقاومت ۱۵۰ دلار برسانند و این مقاومت شکسته شود، روند این ارز در تایم ۴ ساعته نیز صعودی شده و امکان رشد قیمت برای BSV در آینده نزدیک وجود دارد. با توجه به اینکه نمودار این ارز بر حسب بیت کوین نیز روی محدوده حمایت خود قرار دارد، اگر شرایط بازار مساعد باشد، انتظار یک پامپ قوی برای این ارز را داریم.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 2 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BSV در وضعیت بسیار خوبی قرار گرفته است. حمایت که در کف کانال صعودی بلند مدت روی محدوده ۱۲۰ دلار وجود دارد، می تواند شروع رشد خوبی برای این ارز باشد. اما توجه سرمایه گذاران را نیاز دارد. نمودار این ارز بر حسب بیت کوین نیز روی محدوده حمایت قرار دارد. بنابراین انتظارات ما از این ارز مانند هفته گذشته می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز2 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

قیمت همچنان در کف کانال نزولی با نوسانات بسیار کمی همراه است. حجم معاملات نیز بسیار پایین می باشد. اگر این حمایت از دست برود، محدوده حمایت بعدی، قیمت ۱۰۰ دلار خواهد بود، که باز هم می تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را بگیرد. به هر صورت، احتمال بالایی دارد، که قیمت یا از همین محدوده و یا از محدوده ۱۰۰ دلار، یک برگشت به سمت بالا داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 2 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه کل این محدوده در یک کانال رنج قرار گرفته است، در کف این کانال انتظار برگشت داریم. اگر خریداران بتوانند قیمت را به سطح ۱۳۰ دلار برسانند، و بالای این محدوده تثبیت بدهند، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۱۶۰ دلار ادامه داشته باشد. مقاومت ۱۶۰ دلار، محدوده ای است که در صورت شکست آن، روند را در این بازه زمانی صعودی خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 2 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 25 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BSV که در دسته ارزهای قابل استخراج می باشد، در رتبه ۵۷ قرار دارد. این ارز هفته گذشته، با افزایش ۴۴ درصد همراه بود. اما به سبب برگشت بازار، مجددا با کاهش قیمت همراه بود. یک حمایت مهم در محدوده  ۹۳ تا ۱۲۵ دلار قرار دارد، که تاکنون جلوی ریزش قیمت را گرفته است. انتظار داریم این محدوده حفظ شود، و با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار داریم، قیمت به روند اصلی خود برگشت داشته باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 25 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

از زمانی که بیت کوین ریزش شدیدی داشت و به قیمت ۳۰ هزار دلار رسید، ارز BSV نیز تا ۱۱۰ دلار کاهش داشت. از آن زمان تاکنون بعد از رشدی که تا ۲۰۰ دلار داشت، در محدودهای ۱۱۰ دلار در نوسان می باشد. بنابراین کانال رنج در این تایم فریم نشان می دهد که قیمت در کف کانال قرار دارد. اکنون روی حمایت بسیار خوبی قرار دارد، و در صورت مساعد شدن شرایط بازار، با توجه به اینکه در کف کانال صعودی نیز قرار دارد، می تواند از همین نقطه به سمت بالا حرکت خود را شروع کند.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 25 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

در صورت شکست خط روند نزولی، و پولبک به این خط، احتمال رشد قیمت تا محدوده ۱۶۰ دلار وجود دارد. چنانچه در کوتاه مدت قیمت از ۲۰۰ دلار عبور کند، روند در تایم روزانه نیز صعودی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 18 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز BSV با اینکه در کانال صعودی قرار دارد، اما شیب این کانال بسیار پایین بوده و مشابه روند رنج می باشد. این نمودار در تایم هفتگی است. حتی می توان گفت که رشد آن در طول سه سال گذشته نزدیک به صفر درصد بوده است. البته به عنوان ارزی که بتوان روی آن نوسان گیری کرد، مناسب می باشد.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 18 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه ما یک خط روند نزولی روی نمودار رسم کرده ایم، که این خط شکسته شده و پولبک به خط روند در حال تکمیل شدن می باشد. خط روند نزولی دوم نیز شکسته شده و پولبک به این خط روند نیز در حال تکمیل شدن است. بنابراین اگر بازار شرایط آرامی به خود بگیرد، رشد قیمت آن می تواند حداقل تا محدوده ۲۰۰ دلار باشد. حمایت مهمی که می تواند از ریزش بیشتر این ارز جلوگیری کند، محدوده وسیع ۱۲۰ الی ۹۲ دلار می باشد. شکست این حمایت روند را به طور کلی نزولی خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز 18 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

در این نمودار به وضوح مشخص است که بعد از رشد خوبی که در روزهای گذشته داشته، خریداران آن سیو سود انجام داده و فروش ها باعث کاهش ۲۰ درصدی قیمت آن شده است. البته که بلا تکلیفی بازار و ریزش ادامه دار بیت کوین نیز تاثیر زیادی داشته است. باید دید که در ساعات و روزهای آینده در محدوده مشخص شده حمایت خواهد شد یا خیر.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 4 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز BSV در هفته گذشته در محدوده ۱۴۵ الی ۱۵۰ دلار حمایت شد، و خریداران توانستند از ریزش بیشتر این ارز جلوگیری کنند. اما همچنان فشار فروش به حدی بالا بوده که قیمت دوباره به محدوده حمایت برگشته است. اکنون این محدوده اگر شکسته شود، با توجه به اینکه خط روند نزولی منحنی آبی رنگ در قیمت ۱۳۰ دلار حمایت خوبی نشان می دهد، احتمال برخورد قیمت با این ناحیه وجود دارد.
حمایتی که در قیمت ۱۳۰ الی ۱۲۰ دلار وجود دارد، حمایت هفتگی می باشد. بنابراین تا زمانی که این محدوده به سمت پایین شکسته نشود روند همچنان می تواند از حالت رنج خارج شده و وارد روند صعودی شود.

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز 27 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد. اما رشدی که داشته قیمت را وارد محدوده نیمه بالایی کانال کرده است. یک مقاومت مهم در محدوده ۱۶۰ دلار وجود دارد، که شکست این محدوده به سمت بالا می تواند قیمت را وارد روند صعودی کند. حتی خط بالایی ابر کومو اندیکاتور Ichimoku در این ناحیه صاف شده، که نشانه مقاومت مهمی می باشد.

خط روندی که داخل کانال نزولی رسم شده، اگر به سمت پایین شکسته شود، می تواند ادامه یک ریزش و رسیدن به یک کف پایین تر را در پیش داشته باشد. به طور کلی برای معامله روی این ارز باید به یک نکته توجه کرد. خط روند صعودی داخل کانال و نحوه واکنش قیمت به آن.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز 27 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BSV در کانال رنج خود روزهای گذشته به محدوده سقف کانال در قیمت ۱۹۵ دلار واکنش داد، و بعد از شکست خط روند صعودی و پولبکی که به خط روند زده شد، دچار ریزش شدید شد. حمایت فعلی که در قیمت ۱۵۳ الی ۱۵۰ دلار می باشد، تاکنون یک واکنش مثبت داشته است.

اما اگر به سمت پایین شکسته شود، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۱۳۷ دلار و آخرین حمایت محدوده ۱۲۹ الی ۱۲۵ دلار می باشد، که این حمایت آخر کف کانال بلند مدت صعودی BSV می باشد. در صورت برخورد قیمت به این ناحیه احتمال واکنش شدید و برگشت قیمت وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز 27 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی یک کانال نزولی کوچک روی موج آخر نزولی رسم شده است. قیمت اکنون در کف کانال قرار دارد، که واکنش شدیدی داشته است. اگر خریداران بتوانند قیمت را تا اواسط کانال بالا ببرند، در برگشت مجدد به سمت حمایت، یک واگرایی مثبت می تواند تشکیل شود، و الگوی کف دو قلو رویت می شود. این الگو یک الگوی برگشتی بوده که می تواند روند را در تایم فریم های کوچکتر برعکس کند.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز 20 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BSV همچنان در کانال صعودی بلند مدت خود روند رنجی دارد. اما در بازه های زمانی کوچک تر روند صعودی دارد، و خریداران موفق به شکست خط روند نزولی در محدوده ۱۷۰ دلار شده اند. بعد از شکست و پولبک به خط روند، تا هدف ۱۹۰ دلار به رشد خود ادامه داده است. اما با واکنش به آن مواجه شد.

در حال حاضر به سمت حمایت خود در محدوده ۱۶۸ دلار و مهم ترین حمایت خود در محدوده ۱۵۶ دلار در حرکت می باشد. انتظار داریم محدوده های ۱۷۰ تا ۱۵۶ دلار بتواند قیمت را دوباره به سمت بالا برگرداند. در غیر اینصورت اگر شرایط بازار ریزشی شود، محدوده ۱۳۰ دلار حمایت کف کانال صعودی می باشد، و بسیار معتبر است.

تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز 20 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین ساتوشی ویژن BSV امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز BSV بعد از گذشت ۴ روز از آخرین بررسی ها، هنوز در روند رنج خود به سر می برد. یک خط روند نزولی برای آن در نظز گرفته شده است. در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای ۱۷۰ دلار ببرند، می توانند به هدف اول ۱۸۹ دلار دست یابند.

البته شرایط این ارز بستگی به شرایط کلی بازار دارد. بنابراین اگر بازار وارد یک روند اصلاحی شود، اصلاح تا حمایت محدوده ۱۵۶ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز 13 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

در این بازه زمانی، یک کانال صعودی برای رمز ارز BSV در نظر گرفته شده است، که در هفته های گذشته به دلیل ریزش بازار، روند آن نزولی شده است. اکنون چندین هفته است که در حال رنج زدن می باشد.

یک خط افقی روی نمودار در محدوده ۱۲۰ دلار مشخص شده، که حمایت خوب و مهم این ارز می باشد. چهار برخورد تا به حال به این حمایت صورت گرفته، و خرس های بازار تا به حال موفق به شکست آن نشده اند. حمایت های نزدیک تر آن در بازه های زمانی روزانه قابل بررسی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز 9 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز BSV امروز ۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی یک محدوده رنج وجود دارد. سقف این کانال رنج، در قیمت ۱۸۹.۶۵ دلار و کف این محدوده ۱۲۰ دلار می باشد. اندیکاتورهای EMA و SMA کراس صعودی داده اند، و حمایت های خوبی در محدوده ۱۵۰ دلار نشان می دهند. به دلیل اینکه حرکت صعودی با قدرت تقریبا بالایی صورت گرفته، در صورتی که حمایت ۱۵۰ دلار حفظ شود، ارز BSV می تواند تا قیمت ۱۸۹ الی ۲۰۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه 9 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BSV بازه زمانی روزانه ۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن BSV

ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن با نماد BSV در بازار ارزهای دیجیتال موجود است. این ارز دیجیتال هارد فورک رمز ارز بیت کوین کش است. توسعه دهندگان رمز ارز بیت کوین معتقد می باشند که این ارز دیجیتال به عنوان یک سیستم مالی الکترونیکی همتا به همتا کار می کند. به علاوه بیت کوین ساتوشی ویژن به مقیاس پذیری پروتکل بیت کوین نیز کمک می نماید.

رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن، توان بالایی در انجام تراکنش ها دارد و اندازه بلاک های آن بزرگ می باشد. این امر از جمله ویژگی های آن به شمار می رود. از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال می توان به Craig Wright اشاره کرد و این فرد یکی از کارآفرینان استرالیایی است.  رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن در نوامبر سال ۲۰۱۸ پس از فورک بیت کوین کش ایجاد شد.

این ارز دیجیتال در ابتدا در نظر داشت تا مزایای بیشتری را نسبت به بیت وین و بیت کوین کش ارائه دهد. در واقع در نظر داشت تا به رفع مشکل مقیاس پذیری بپردازد. برای دریافا اطلاعات بیشتر در ارتباط با این ارز دیجیتال می توانید به مقاله “بیت کوین ساتوشی ویژن  BSV چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل برای این رمز ارز که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

نکته: شما می‌توانید با کلیک روی این لینک کیف پول های ارز ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن BSV را مطالعه نمایید.

تحلیل تکنیکال برای ارز BSV

درتحلیل تکنیکال، تحلیلگران به مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند و این کار به منظور دسترسی به یک پیش بینی قابل اعتماد از آینده صورت می پذیرد. در این روش، از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز BSV

در تحلیل فاندامنتال شبکه و پروژه رمز ارز بررسی خواهد شد. به علاوه عوامل بنیادی تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوطه ارز دیجیتال نیز بررسی خواهد شد.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی دنبال کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز BSV

تحلیل سنتیمنتال از جدیدترین روش های تحلیل در بین تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال است. در این روش تحلیلگران، به برسی احساسات سایر تریدرها نسبت به یک رمز ارز می پردازند.

نکته: در این صفحه تنها ما به تحلیل رمز ارز بیت کوین ساتوشی ویژن پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش داشتید، قبل از انجام عملیات به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی عوامل را به صورت کامل بررسی کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین ساتوشی ویژن BSV” همراه ما بودید.

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده