لایت فارکس

ترون به عنوان دومین بلاک چین بزرگ ظاهر شد

شکست: ترون به عنوان دومین بلاک چین بزرگ ظاهر شد

ترون به عنوان دومین بلاک چین بزرگ ظاهر شد

به گزارش زوم ارز،

  • Tron جایگاه دوم را در مجموع ارزش قفل شده (TVL) در بین تمام بلاک چین ها تضمین کرد.
  • Tron’s TVL به ۵.۲۲۹ میلیارد دلار رسیده است که ۱۳.۹۷٪ از کل بازار را تشکیل می دهد.

شبکه ترون در سال جاری توسعه قابل توجهی را تجربه کرده است و به دومین بلاک چین بزرگ از نظر کل ارزش قفل شده (TVL) تبدیل شده است. TVL مجموع دارایی‌های ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد که در پروتکل‌ها و پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) روی یک بلاک چین خاص قفل شده‌اند.

طبق داده‌های DefiLlama، TVL TRON اکنون به ۵.۲۲۹ میلیارد دلار یا ۱۳.۹۷٪ از کل بازار رسیده است و از زنجیره BNB پیشی گرفته است. با این حال، اتریوم اولین بلاک چین با TVL 21.49 میلیارد دلاری است که ۵۷.۴۳ درصد از کل بازار را شامل می شود.

شکست: ترون به عنوان دومین بلاک چین بزرگ ظاهر شد

کل ارزش کل زنجیره قفل شده است (منبع: DefiLlama)

دستاورد قابل توجه TRON به عوامل متعددی از جمله مشارکت اخیر آن با Curve Finance مبادلات غیرمتمرکز نسبت داده شده است. به نظر می رسد این حرکت به پیشی گرفتن TRON از سایر بلاک چین های برجسته مانند BNB Smart Chain، Arbitrum، Polygon، Optimism و Avalanche از نظر TVL کمک کرده است.

BSC دارای ۲.۸۴ میلیارد دلار (۷.۵۹٪) است و Arbitrum دارای ۱.۷۱۸ میلیارد دلار (۴.۵۹٪) در TVL است. پس از آن شبکه Polygon با حدود ۷۷۲ میلیون دلار (۲.۰۷٪) قرار دارد. افزایش TRON در TVL نشان دهنده اهمیت روزافزون آن در اکوسیستم DeFi است.

اخیراً، سروصدای کریپتو توییتر حول استفاده از BNB متمرکز شده است، که شامل گزارش‌های فروش جعلی و بحث‌هایی درباره فروش ادعایی بیت‌کوین توسط Binance برای تقویت ارزش BNB می‌شود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت معاملاتی توکن بومی Tron TRX 0.07641 دلار بود. دارای حجم معاملات روزانه ۶.۸ میلیارد دلار است که در یک روز ۵.۲۶ درصد افزایش یافت. به طور قابل توجهی، دهمین ارز دیجیتال شاهد افزایش قیمت ۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بود.


منبع: thenewscrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده