آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تاخیر در برنامه ETF اتریوم Grayscale توسط SEC: یک شکست

شکست: SEC برنامه Grayscale's Ethereum Spot ETF را به تاخیر می اندازد

تاخیر در برنامه ETF اتریوم Grayscale توسط SEC: یک شکست

به گزارش زوم ارز، SEC تصمیم خود را در مورد برنامه Grayscale برای تبدیل محصول آتی ETF اتریوم به محصول نقطه ای به تعویق انداخته است، طبق اطلاعات قطعی.

در ماه گذشته، Grayscale اعلام کرد که قصد دارد محصول Grayscale Ethereum Trust   را که پیشتر به مدت طولانی معامله می‌شد، به یک ETF نقطه ای تبدیل کند و این موضوع را به SEC اعلام کرده است. Grayscale Ethereum Trust به عنوان بزرگترین محصول سرمایه‌گذاری ETH در جهان شناخته شده است و حدود ۵ میلیارد دلار دارایی در آن تحت مدیریت قرار دارد.

با توجه به دریافت یک پاسخ در عرض یک ماه یا بیشتر، به نظر می‌رسد SEC همچنان به شیوه‌های غیرعادی خود برای بررسی برنامه‌های ETF عمل می‌کند.

تحلیلگران بلومبرگ با احتمال ۹۰٪ پیش‌بینی می‌کنند که SEC تأیید برنامه‌های ETF بیت‌کوین اسپات را در ژانویه ارائه خواهد داد و همین تحلیلگران اقدام به استدلال می‌کنند که در صورت تأیید این برنامه‌ها، احتمال تأیید ETF‌های اتریوم اسپات نیز افزایش خواهد یافت.

SEC در فرآیند نظارتی خود، ETF‌های آتی بیت‌کوین و اتریوم را تأیید کرده است.

اگرچه این ETF‌ها همچنین مربوط به رمزارزهای دیجیتال هستند، اما دارایی‌های اساسی آنها خود دارایی‌های دیجیتالی نیستند و فقط قراردادهای آتی هستند که توسط سرمایه‌گذاران متخصص مشتقات به خوبی درک می‌شوند و به صورت مستقیم دارایی پایه را در اختیار ندارند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده