آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC از قاضی می‌خواهد که درخواست Coinbase برای رد پرونده را رد کند

SEC از قاضی می‌خواهد که درخواست Coinbase برای رد پرونده را رد کند

SEC از قاضی می‌خواهد که درخواست Coinbase برای رد پرونده را رد کند

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از یک قاضی خواسته است که درخواست صرافی رمزارز Coinbase برای رد شکایتی که علیه آن ارائه شده است را رد کند.

SEC در پرونده اخیر خود استدلال کرد که Coinbase هیچ گونه پشتیبانی قانونی از قوانین اوراق بهادار فدرال یا رویه قضایی مربوطه ارائه نمی دهد تا از ادعای خود مبنی بر اینکه تراکنش های دیجیتالی که پردازش می کند پشتیبانی نمی کند. اوراق بهادار.

SEC همچنین اعلام کرد که کوین‌بیس «همیشه می‌دانست» که دارایی‌های دیجیتالی که در پلتفرم آن معامله می‌شوند به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند. این آژانس معتقد است که خریداران به طور منطقی انتظار دارند که ارزش سرمایه گذاری های آنها بر اساس برنامه های ناشران برای افزایش و حفظ ارزش دارایی های خود از جمله در بازار ثانویه افزایش یابد. این با معیارهای تست هوی مطابق با SEC مطابقت دارد.

کوین بیس در دفاع از خود به تصمیم دادگاه اخیر در مورد ریپل اشاره کرد. با این حال، SEC تاکید کرد که این برای این پرونده مناسب نیست، زیرا قاضی در آن پرونده به صراحت از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فروش توکن ها در بازار ثانویه به منزله قراردادهای سرمایه گذاری است، خودداری کرد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده