آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکورد دومین جریان خالص ETF بیت کوین با مبلغ ۵۴۲ میلیون دلار

رکورد دومین جریان خالص ETF بیت کوین با مبلغ ۵۴۲ میلیون دلار

رکورد دومین جریان خالص ETF بیت کوین با مبلغ ۵۴۲ میلیون دلار

به گزارش زوم ارز، سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی، به دنبال خرید ETF‌های بیت‌کوین به صورت لحظه‌ای، به دلیل افزایش قیمت BTC در روز جمعه که به نزدیکی ۷ درصد رسید و به بیش از ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یافت. قیمت بیت کوین پس از تمام شدن آپشن های روز جمعه، شتاب صعودی خود را تقویت کرده و در سه روز اخیر یک افزایش ۱۲ درصدی را ثبت کرده است.

ETF های بیت کوین نقطه ای ۵۴۲ میلیون دلار ورودی داشتند

مطابق با آخرین داده‌های مربوط به ETF بیت‌کوین، در روز جمعه، سرمایه‌گذاران ایالات متحده قبل از بسته شدن بازار، ورودی خالص ۵۴۲ میلیون دلاری را به بیت‌کوین ETF و GBTC Spot Grayscale منتقل کردند.

به ترتیب، شرکت‌های BlackRock ، Fidelity  و Ark 21Shares بیشترین ورودی‌ها را با مقادیر به ترتیب ۲۵۰.۷ میلیون دلار، ۱۸۸.۴ میلیون دلار و ۱۳۶.۵ میلیون دلار ثبت کردند. شرکت‌های Bitwise ، VanEck  و سایر شرکت‌ها نیز جریان‌های قابل توجهی از سرمایه‌گذاری دریافت کردند. با این حال، Invesco Galaxy Bitcoin ETF  شاهد خروج ۱۷.۴ میلیون دلاری از ورودی سرمایه‌گذاران بود.

لازم به ذکر است که ETF بیت‌کوین Grayscale با نماد GBTC، خروجی ۵۱.۸ میلیون دلاری را ثبت کرد که کمترین میزان خروجی روزانه برای این ETF تاکنون بود. جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، نسبت به کاهش جریان خروجی GBTC واکنش نشان داد و اشاره کرد که بازار ETF بیت‌کوین در انتظار تغییرات پارادایم است. جریان خروجی خالص GBTC به ۶.۳۸ میلیارد دلار می‌رسد.

جمعیت خالص جریان سرمایه‌گذاری در ETF بیت‌کوین، به استثنای GBTC، از زمان شروع آن به بیش از ۹ میلیارد دلار رسیده است. ETF بیت‌کوین BlackRock و Fidelity Wise Origin به ترتیب با جریان ورودی ۳.۷ میلیارد دلار و ۳ میلیارد دلار، رتبه‌بندی برتر را دریافت کرده‌اند.

قیمت بیت کوین به بیش از ۴۸,۰۰۰ دلار افزایش یافته است و احتمالاً به بالای ۵۰,۰۰۰ دلار برسد. این افزایش قیمت با جریان معاملات قابل توجهی به ETF های بیت کوین در روز پنجشنبه هماهنگ است که مبلغ ۴۰۵ میلیون دلار را شامل می شود. احساسات بازار، نشان می دهد که مقدار شاخص ترس و طمع با مقدار ۶۶ (طمع) بالاتر است.

سهام کریپتو مانند کوین‌بیس و مایکرواستراتژی با افتتاحیه بیش از ۶٪ افزایش یافتند و بازارهای رابین‌هود  نیز با ۲٪ رشد کردند و با قیمت بسته بسیار بالا به پایان رسیدند. کوین‌بیس با قیمت بسته بالاترین در ۱۴۱.۹۹ دلار بسته شد و مایکرواستراتژی با ۹.۹۵٪ در ۶۴۶.۳۲ دلار روز جمعه بسته شد.

قیمت بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۴۷,۳۰۸ دلار معامله می شود، که برخی از سودهای ناشی از معامله گران در ۲۴ ساعت گذشته را کاهش می دهد. پایین ترین و بالاترین قیمت در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۴۶,۱۳۶ دلار و ۴۸,۱۵۲ دلار بوده است. همچنین، حجم معاملات نسبت به گذشته بیش از ۳۰٪ افزایش یافته است.

تجار، به ویژه در ایالات متحده، پیش بینی می کنند که روند صعودی ادامه یابد تا زمان انتشار داده های CPI ایالات متحده در تاریخ ۱۳ فوریه.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده