آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Brave Browser با Inspect برای تعریف مجدد مرور Web3 شریک می شود

Brave Browser با Inspect برای تعریف مجدد مرور Web3 شریک می شود

Brave Browser با Inspect برای تعریف مجدد مرور Web3 شریک می شود

به گزارش زوم ارز،

  • کاربران Brave Browser می‌توانند با مشاهده تبلیغات شخص اول و متمرکز بر حریم خصوصی از طریق Brave Rewards، برای کسب نشانه‌های توجه اولیه شرکت کنند.
  • بیش از ۵۷ میلیون کاربر Inspect به اولین راه حل لایه ۲ ساخته شده بر روی پلت فرم X دسترسی خواهند داشت.

به‌عنوان پیشرو در دامنه Web3، Inspect با Brave Browser همکاری کرد تا یک تجربه مرور یکپارچه را برای میلیون‌ها کاربر که به دنبال حفظ حریم خصوصی و دسترسی پیشرفته هستند، ارائه دهد. Inspect، یک بازیکن پیشرو در چشم انداز Web3، با Brave که به خاطر مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی مشهور است، همکاری کرده است، که جایگاهی را برای کاربرانی که نگران حریم خصوصی آنلاین هستند ایجاد کرده است.

طبق اعلامیه، Inspect در گوشه ای از رسیدن به بیش از ۵۷ میلیون کاربر در سراسر Brave است، به این معنی که این کاربران می توانند اولین راه حل لایه ۲ ساخته شده بر روی آن را دانلود کنند. X (معروف به توییتر). در خط مقدم پل Web3، Inspect ورود موج بعدی کاربران خرده‌فروشی را تسهیل می‌کند و آنها را از طریق برنامه‌های افزودنی بومی با مزیت رقابتی در بازار تجهیز می‌کند.

اکنون با Brave بازرسی کنید.

Inspect در سراسر Brave@ بیش از ۵۷ میلیون کاربر را که می‌توانند اولین L2 ساخته شده بر روی X را دانلود کنند، در سراسر جهان است.

Inspect، در بالای قیف Web3، موج بعدی کاربران خرده‌فروشی را وارد می‌کند و از طریق برنامه افزودنی بومی به آنها برتری در بازار می‌دهد. pic.twitter.com/c8ARetimcK

— بازرسی (@inspectxyz) 10 نوامبر ۲۰۲۳

یکی از پیشنهادات برجسته Inspect، راه حل های انقلابی لایه ۲ آن برای کریپتو توییتر است که رمزارز و رسانه های اجتماعی را متحول می کند. با این حال، این همکاری با Brave Browser ممکن است دامنه و تأثیر آن‌ها را تقویت کند و به نفع کاربران فعلی Brave و تازه واردان به اکوسیستم Inspect باشد.

کاربران Brave Browser که در Brave Rewards شرکت می‌کنند، می‌توانند با مشاهده آگهی‌های شخص اول ویژه، نماد توجه اولیه (BAT) حفظ حریم خصوصی را کسب کنند. این به طور نزدیک با هدف Inspect برای افزایش دسترسی و تعامل Web3 مطابقت دارد. علاوه بر این، این همکاری ممکن است Brave Wallet را یکپارچه کند و به کاربران امکان خرید، ذخیره، ارسال و مبادله ارزهای دیجیتال و NFT های مختلف را بدهد و دسترسی کاربران Inspect را به دنیای رمزنگاری راحت تر کند.

علاوه بر این، Inspect در حال آماده شدن برای ادغام قابل توجه L1 با بلاک چین های پیشرو مانند Polygon، Avalanche، MultiversX و Ronin در هفته آینده است.


منبع: thenewscrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده