آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز بورا چیست؟ | آینده ارز بورا

ارز بورا BORA چیست؟

ارز بورا BORA چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از ارزهای دیجیتالی بپردازیم که به تازگی جزء ۱۰۰ ارز برتر قرار گرفته است. در ابتدا لازم است خدمت شما کاربران عزیز بیان نماییم که اکنون اطلاعات زیادی در ارتباط با ارز دیجیتال بورا BORA موجود نمی باشد. در واقع مطالبی که در ادامه مقاله مطالعه می نمایید، با جستجوی فراوان در وب سایت ها به زبان های مختلف به دست آمده است. برای مطالعه ی کیف پول های ارز بورا bora کلیک کنید.

لازم به ذکر است که ما پس از دسترسی به اطلاعات کافی، حتما این مقاله را به روزرسانی خواهیم کرد و مطالب مفیدی را برای شما عزیزان ارائه می دهیم. در ادامه شما می توانید با رمز ارز بورا BORA آشنا شوید.

ارز دیجیتال بورا چیست؟

ارز دیجیتال بورا BORA چیست؟
ارز دیجیتال بورا BORA چیست؟

رمز ارز بورا BORA خود را به عنوان یک یک پلتفرم سرگرمی غیرمتمرکز معرفی می نماید که محتوای دیجیتال را توزیع می کند و پاداش هایی را برای شرکت کنندگان فراهم می نماید. این پروژه در واقع یک پلتفرم لایه ۲ با سیستم توکن دو گانه مبتنی بر ERC-20 است.

به عبارت دیگر می توان بیان نمود بورا BORA یک پلتفرم DApp است که برای حل مشکلات موجود در صنعت با توزیع بازی ها و محتوای دیجیتال و ایجاد انگیزه برای تعامل کاربر با استفاده از ساختار بلاکچین دوگانه و مکانیزم توکن اختصاصی طراحی شده است.

این رمز ارز در ابتدا بر پایه اتریوم معرفی شد، اما پس از آن تصمیم به انتقال به شبکه اصلی Kalytn گرفت.


نیم نگاهی به توکن بورا BORA

نام اختصاری BORA
نوع ارز Token
عرضه کل ۱،۲۵۰،۷۵۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۸۶۱،۲۵۰،۰۰۰
وب سایت رسمی boraecosystem.com
بلاکچین اکسپلورر explorer.boraecosystem.com

scope.klaytn.com

وایت پیپر https://boraecosystem.com/doc/BORA_Whitepaper_1.3_EN.pdf
پیج های ارتباط رسمی medium 

twitter

سورس کد https://github.com/boraecosystem/

بررسی تاریخچه و بنیانگذار ارز دیجیتال بورا BORA

بررسی تاریخچه و بنیانگذار ارز دیجیتال بورا BORA
بررسی تاریخچه و بنیانگذار ارز دیجیتال بورا BORA

WAY2BIT یک شرکت فناوری بلاکچین است که در دسامبر ۲۰۱۷ تاسیس شد و بر پیشرفت خدمات پلتفرم مبتنی بر بلاکچین تمرکز دارد. WAY2BIT تصمیم به توسعه یک پلتفرم تجاری به نام BORA با استفاده از فناوری بلاکچین گرفت. بورا در واقع یک پلتفرم DApp است که برای حل مشکلات موجود در صنعت با توزیع بازی ها و محتوای دیجیتال و ایجاد انگیزه برای تعامل کاربر با استفاده از ساختار بلاکچین دوگانه و مکانیزم توکن اختصاصی طراحی شده است.

WAY2BIT نسخه آلفا را برای پلتفرم بورا به پایان رساند و در اکتبر ۲۰۱۸ شبکه آزمایشی BORA Lagoon را افتتاح کرد. در نتیجه BORA در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به طور رسمی راه اندازی شد. WAY2BIT برای ایجاد یک اکوسیستم بلاکچین با بیش از ۳۰ شرکت حرفه ای از جمله توسعه دهندگان بازی قراردادهایی را امضا کرده است.


عملکرد بورا BORA چگونه است؟

عملکرد بورا BORA چگونه است؟
عملکرد بورا BORA چگونه است؟

بورا BORA راه حلی ارائه می دهد که توزیع ایمن و شفاف محتوا را امکان پذیر می کند و از ارزش دارایی های دیجیتال در بلاکچین محافظت می نماید. علاوه بر این، پلتفرم بورا BORA با استفاده از معماری ماژولار طراحی شده است تا امکان اجرای مستقل بلاکچین توسط ارائه دهندگان محتوا را فراهم کند. این موضوع تضمین می کند که داده ها و تراکنش های هر سرویس به طور مستقل و بدون تاثیر بر سایر خدمات روی پلتفرم اجرا می شوند.

در همین حال، کاربران می توانند از خدمات محتوای مختلف ارائه شده توسط اکوسیستم BORA از طریق یک تجربه کاربری واحد استفاده کنند. هویت کاربر، حساب ها و دارایی ها با یکدیگر سازگار هستند و پلتفرم BORA سعی بر این دارد تا خدمات محتوا را به طور یکپارچه انجام دهد.

بورا BORA در واقع از یک معماری بلاکچین دوگانه متشکل از شبکه اصلی اتریوم و چندین مجموعه زنجیره جانبی استفاده می کند. هر مجموعه زنجیره جانبی می تواند ۲۲۰۰ تراکنش در ثانیه را انجام دهد. طراحی ماژولار است و به راحتی قابل گسترش است. به عنوان مثال، یک زنجیره جانبی که متشکل از ۵ مجموعه است دارای قابلیت پردازش ۱۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه را دارد. همچنین لازم به ذکر است که هیچ محدودیت ساختاری در گسترش زنجیره جانبی وجود ندارد، بنابراین عملکرد را می توان با استفاده از مجموعه های اضافی زنجیره جانبی به طور نامحدود مقیاس بندی کرد.


مزایا و ارزش بورا BORA برای کاربر

مزایا و ارزش بورا BORA برای کاربر
مزایا و ارزش بورا BORA برای کاربر

بورا BORA قبلا آزمایش های فنی و اعتبارسنجی روش های بازیابی را تکمیل کرده است و قوانین و سیاست هایی را برای اطمینان از عدم استقرار آن در مغایرت با اصول بلاکچین در نظر می گیرد. این ویژگی منحصر به فرد بورا BORA باعث می شود تا تجربه ها و ارزش های غنی برای کاربر فراهم شود و رویکرد واقعی تری برای خدمات بلاکچین با کیفیت بالا ارائه دهد.

افراد پشتیبان بورا BORA از طریق تجربه خود در توسعه انواع پلتفرم های سنتی فناوری اطلاعات، سخت تلاش می کنند تا دانش توسعه و عملیاتی خود را برای ارائه تجربیات و ویژگی های کاربر پسند با استفاده از بلاکچین به کار گیرند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بورا

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا با هم بررسی نماییم که روند قیمت ارز دیجیتال بورا BORA در سال های مختلف چگونه بوده است. اکنون و در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۱ قیمت ارز دیجیتال بورا برابر با ۱.۱۰ دلار آمریکا و حجم معاملات این رمز ارز برابر با ۵۱۹،۲۲۳،۷۱۶ دلار می باشد.

این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵۰ درصد کاهش قیمت داشته است و اکنون در رتبه ۹۰ سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. لازم به ذکر است که ارز دیجیتال بورا BORA در ابتدای عرضه با قیمت ۰.۰۷۷۶۶ دلار به فروش می رفت و پس از طی یک روند نزولی در نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه شما می توانید روند قیمت ارز دیجیتال بورا BORA را بر روی نمودار مشاهده کنید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بورا 
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بورا

نحوه خرید ارز دیجیتال بورا BORA

نحوه خرید ارز دیجیتال بورا BORA
نحوه خرید ارز دیجیتال بورا BORA

همانطور که در مقالات مربوط به ارزهای دیجیتال بسیار بیان شده است، برای خرید و فروش رمز ارزها می توانید از صرافی های فعال در این حوزه استفاده نمایید. امروزه صرافی ها بسیاری مشاهده می شوند که کاربران می توانند به صورت آنلاین از آنها استفاده نموده و پس از ثبت نام و احراز هویت به خرید و فروش بپردازند.

توجه نمایید که کاربران ایرانی می توانند در صورتی که قصد استفاده از صرافی های خارجی را دارند، در ابتدا با استفاده از یکی از صرافی های داخلی مقدار تومان خود را به یکی از استیبل کوین ها تبدیل نموده و سپس به ارز بورا BORA تبدیل نمایند.

صرافی های آنلاین خارجی پشتیبانی کننده ارز دیجیتال بورا BORA عبارتند از:

  1. Upbit: صرافی آپ بیت یکی از صرافی های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال است که توسط بزرگترین شرکت های فناوری کره جنوبی پشتیبانی می شود. این صرافی در دو نسخه دسکتاپ و موبایل در دسترس است.
  2. Bithumb: بیت هامب به عنوان یکی از مشهورترین صرافی ها در کره جنوبی معرفی می شود و ویژگی های مختلفی را به کاربران ارائه می دهد. صرافی بیت هامب علاوه بر زبان کره ای از زبان های اسپانیایی، چینی، ژاپنی، انگلیسی و هندی پشتیبانی می نماید.
  3. Coinone: صرافی کوین وان در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شده است. این صرافی یک صرافی متمرکز می باشد و نسخه اپلیکیشن خود را برای اندروید و ios ارائه داده است.

نحوه فروش ارز دیجیتال بورا

نحوه فروش ارز دیجیتال بورا 
نحوه فروش ارز دیجیتال بورا

برای فروش ارز دیجیتال بورا همانند خرید آن، کاربران می توانند از صرافی های آپ بیت، بیت هامب و کوین وان استفاده نمایند. در این صرافی ها افراد می توانند رمز ارز بورا BORA را با جفت ارزهای KRW و BTC معامله نمایند.

ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از انجام عملیات فروش، با نحوه کار با صرافی آشنا شوید. با این کار می توانید به راحتی به سرمایه گذاری بپردازید. همچنین در نظر گرفتن امنیت صرافی از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه شود.


کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال بورا BORA

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال بورا BORA
کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال بورا BORA

یکی از راه ها برای ذخیره سازی ارز دیجیتال، استفاده از کیف پول های نرم افزاری می باشد. برای انتخاب کیف پول اول از همه باید جستجو نمایید که کدام کیف پول ها از رمز ارز مورد نظر شما پشتیبانی می کنند. همچنین امنیت کیف پول نیز امری مهم تلقی می شود. در ادامه ما به شما دو نمونه از کیف پول های نرم افزاری را معرفی خواهیم نمود که می توانید از آنها برای ذخیره سازی ارز دیجیتال بورا BORA استفاده کنید.

۱.کیف پول تراست Trust

کیف پول تراست در دسته ی کیف پول های نرم افزاری قرار دارد و از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند. شما می توانید علاوه بر رمز ارز بورا BORA با استفاده از کیف پول تراست رمز ارزهایی همچون بایننس کوین، ترون، سولانا، ریپل و … را ذخیره نمایید. نکته: شما می توانید با کلیک بر روی لینک “کیف پول تراست”، با نحوه ثبت نام و کار با این کیف پول آشنا شوید.

۲.کیف پول سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل نیز همانند کیف پول تراست از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که این کیف، از صرافی بایننس پشتیبانی می نماید. شما می توانید به راحتی این کیف پول را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از آن استفاده کنید.


آینده ارز دیجیتال بورا BORA چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال بورا BORA چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال بورا BORA چگونه است؟

به طور کلی عوامل مختلفی می تواند در آینده رمز ارزها تاثیر بگذارد. برای مثال اهدافی که رمز ارز برای آینده در نظر دارد و میزان دسترسی آن به این اهداف، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

هر چه پلتفرم رمز ارز بتواند در راستای اهداف خود حرکت نماید و آن را بهبود بخشد، می تواند آینده خوبی را برای خود رقم بزند. همچنین اخبار مربوط به آن نیز بی اهمیت نیست. ما به شما پیشنهاد می نماییم، قبل از سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال بورا، تمامی جوانب را به صورت کامل بررسی نمایید.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال بورا BORA

اینفوگرافیک ارز دیجیتال بورا BORA
اینفوگرافیک ارز دیجیتال بورا BORA

کلام پایانی

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز بورا BORA پرداختیم. همانطور که در مقدمه این مقاله بیان نمودیم، در ارتباط با رمز ارز بورا BORA اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد. تیم زوم ارز به محض دسترسی به اطلاعات بیشتر، آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز بورا چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
7 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ebrahim
5 ماه قبل

توکن BGAS چیه روی این شبکه فرق داره با Bora?

سحرقلی زاده
2 سال قبل

کدوم ولت برای این ارز بهتره؟

تیم محتوا
پاسخ به  سحرقلی زاده
2 سال قبل

قسمت کیف پول های پشتیبان کننده رو مطالعه کنید تمامی کیف پول های معرفی شده بررسی شده و ولت های مناسبی هستن

رضا
2 سال قبل

سپاس از شما بابت محتوای خوبتون

تیم محتوا
پاسخ به  رضا
2 سال قبل

خواهش میکنم

محمد
2 سال قبل

چه کیف پولی امنیت بیشتری داره؟

علیرضا وطن پرست
2 سال قبل

این ارز دیجیتال کلاهبرداری نیست؟ ممنون میشم جواب بدید

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده