لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

ارتقاء زنجیره هوشمند BNB و هارد فورک در ۳۰ آگوست اتفاق می افتد: آنچه باید بدانید

ارتقاء زنجیره هوشمند BNB و هارد فورک در ۳۰ آگوست اتفاق می افتد: آنچه باید بدانید

ارتقاء زنجیره هوشمند BNB و هارد فورک در ۳۰ آگوست اتفاق می افتد: آنچه باید بدانید

به گزارش زوم ارز،

در ۳۰ آگوست ۲۰۲۳، بایننس (BNB)، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، به طور موقت سپرده گذاری و برداشت همه توکن های صادر شده در بالای زنجیره هوشمند BNB را به حالت تعلیق در می آورد. این صرافی از فعال‌سازی هرتز، یکی از موردانتظارترین هارد فورک‌های شبکه در سال ۲۰۲۳ پشتیبانی می‌کند. هشت به‌روزرسانی آن منعکس کننده EIP‌های مهم هارد فورک‌های شبکه اتریوم در لندن و برلین است.

Crypto Exchange Binance (BNB) برای پشتیبانی از ارتقاء هرتز BSC: به جدول زمانی مراجعه کنید

ارتقای شبکه زنجیره هوشمند BNB و هارد فورک با نام هرتز در ارتفاع بلوک ۳۱,۳۰۲,۰۴۸ اتفاق خواهد افتاد. بلوک تقریباً در ساعت ۷:۳۰ صبح (UTC) در ۳۰ اوت ۲۰۲۳ اضافه می‌شود. به این ترتیب، واریز و برداشت همه نشانه‌ها در BNB Smart Chain 15 دقیقه قبل از زمان فعال‌سازی هارد فورک متوقف می‌شود.

#Binance از ارتقاء شبکه و هارد فورک #BNB Smart Chain (BEP20) پشتیبانی می کند.

— Binance (@binance) 28 اوت ۲۰۲۳

این بیانیه در وب سایت رسمی Binance (BNB) و از طریق کانال های ارتباطی رسانه های اجتماعی منتشر شده است. هیچ توکن جدیدی در نتیجه هارد فورک مورد انتظار فعال نخواهد شد. هنگامی که شبکه پس از هرتز پایدار است، بایننس (BNB) به خوبی سپرده‌ها و برداشت‌ها را بدون اطلاع بیشتر باز می‌کند.

در همین حال، تجارت توکن‌های موجود در شبکه قراردادهای هوشمند BSC بایننس در طول فرآیند ارتقاء شبکه و فعال‌سازی هارد فورک تحت‌تاثیر قرار نخواهد گرفت.

این ارتقا دومین بخش از نسخه ۱.۲.۹ نرم افزار شبکه زنجیره هوشمند BNB (BSC) است. قسمت اول آن، افلاطون، در ۱۰ آگوست با موفقیت فعال شد.

همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شده بود، صرافی Binance (BNB) و دارایی اصلی ابزار اصلی آن، بایننس کوین (BNB)، داغ ترین موضوعات مورد بحث در جامعه هستند، بر اساس داده های نظارت خودکار رسانه های اجتماعی توسط Santiment.< /p>

به‌روزرسانی‌های لندن، برلین به زنجیره هوشمند BNB می‌آیند

به طور کلی، هارد فورک آینده هرتز برای انتقال برخی از عناصر ارتقاء لندن و برلین از اتریوم (ETH) به زنجیره هوشمند BNB به منظور پیشبرد سازگاری بین شبکه‌ای بین دو بلاک چین طراحی شده است.

لیست به‌روزرسانی‌های مورد انتظار برلین شامل نسخه‌های BSC EIP 2565، EIP 2718، EIP 2929 و EIP 2930 است. این تغییرات مکانیسم‌های گاز شبکه را بهینه می‌کنند و فهرست‌های دسترسی اختیاری را معرفی می‌کنند.

به‌روزرسانی‌های لندن (EIP 3198، EIP 3541 و غیره) یک کد عملیاتی جدید EVM (BASEFEE) معرفی می‌کند و از توسعه‌دهندگان BSC از استقرار انواع خاصی از قراردادهای هوشمند جلوگیری می‌کند.

امروز، Binance (BNB) اعلام کرد که برخی از جفت‌های آلتکوین را از ماژول تبادل Liquid Swap خود با AMM حذف کرده است.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده