آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی مک‌گلون بلومبرگ: بیت‌کوین در افزایش نرخ‌های بهره نیز رشد پیدا می کند.

پیش بینی مک‌گلون بلومبرگ: بیت‌کوین در افزایش نرخ‌های بهره نیز رشد پیدا می کند.

پیش بینی مک‌گلون بلومبرگ: بیت‌کوین در افزایش نرخ‌های بهره نیز رشد پیدا می کند.

به گزارش زوم ارز، به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، بیت کوین می تواند به طور منحصر به فردی در موقعیتی قرار گیرد که در محیطی با افزایش نرخ بهره رشد کند.

در یک تحلیل اخیر، مک گلون اظهار داشت که توانایی معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین و عملکرد تاریخی آن، آن را به یک کاندیدای قوی برای سرمایه گذاری تبدیل می کند، به خصوص که فدرال رزرو سیگنال می دهد. تشدید سیاست های پولی

نظرات او در زمانی بیان می‌شود که دنیای مالی به شدت به حرکت‌های بعدی فدرال رزرو نگاه می‌کند.

پارادایم جدید برای بیت کوین

مک گلون به میانگین متحرک ۲۰ هفته ای بیت کوین اشاره کرد و اظهار داشت که روند فعلی آن می تواند پیامدهایی برای همه دارایی های ریسک، از جمله سهام سنتی داشته باشد. او خاطرنشان کرد که عملکرد این ارز دیجیتال می تواند نشان دهنده نقدینگی آینده و جهت گیری سوداگرانه در بازارهای گسترده تر باشد.

طبق گفته مک‌گلون، نرخ معاملات آتی صندوق‌های فدرال یک ساله (FF13) بالای ۵ درصد است که نشان‌دهنده چشم‌انداز محدودی برای کاهش نقدینگی از سوی فدرال رزرو است.

او تاکید کرد که بیت کوین در آغاز سال ۲۰۲۲ الگوی مشابهی را نشان داد و با قیمت گذاری آتی برای چرخه انقباض فعلی همسو شد. با این حال، مک گلون همچنین هشدار داد که افزایش سریع نرخ وجوه فدرال از صفر به ۵.۲۵٪ ممکن است برای همه دارایی های ریسک، از جمله بیت کوین، چالش هایی ایجاد کند.

دوران افزایش نرخ بهره

فدرال رزرو اعلام کرده است که بعید است نرخ های بهره قبل از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ کاهش یابد و شعار “بالاتر برای طولانی تر” را حفظ کند.

فورچون گزارش می دهد که اکثر اقتصاددانان پیش بینی می کنند که بانک مرکزی نرخ وجوه فدرال را در محدوده فعلی ۵.۲۵٪ -۵.۵۰٪ در جلسه سیاست بعدی خود نگه می دارد، اما برخی دیگر معتقدند که حداقل یک افزایش دیگر ممکن است قبل از پایان سال رخ دهد. .

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها