آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیان‌گذار Blockworks از حمله هک به حساب کاربری X خود خبر داد!😮

بنیانگذار Blockworks مصیبت هک را روایت می کند، در اینجا نکات مهمی وجود دارد

بنیان‌گذار Blockworks از حمله هک به حساب کاربری X خود خبر داد!

به گزارش زوم ارز، جیسون یانوویتز، یکی از بنیانگذاران Blockworks، اعلام کرد که حساب کاربری ایکس او مورد حمله هکرها قرار گرفته است.

راه‌اندازی امنیتی Yanowitz با شکست مواجه شد، راه را برای هک کریپتو باز می‌کند

در یک اطلاعیه شوک‌آور، رئیس رسانه خبری کریپتو، جیسون یانوویتز، اعلام کرده است که حساب کاربری او به دنبال چندین حمله متعدد توسط هکرها به موفقیت هک شده است. این سوءاستفاده شامل تلاش‌هایی برای نفوذ به حساب‌های ایمیل، توییتر، و حتی حساب‌های رمزنگاری او بوده است.

یانوویتز، با اعلام این اتفاق ناگوار، بیان کرده است که حملات مکرر این هکرها به حساب‌های مختلف او، حاکی از تلاش‌های فراوان برای نقض حریم خصوصی او بوده است. از سوی دیگر، او با اطمینان اعلام کرده است که به لطف تنظیمات امنیتی خود، از جمله احراز هویت دو مرحله‌ای غیرمتنی (۲FA)، هیچ حسابی تخریب نشده است.

جالب است بدانیم که یانوویتز در یک مرحله از تلاش‌های هک، ایمیلی دریافت کرده است که ادعا می‌کند حمله به یکی از حساب‌های او از قبرس شمالی صورت گرفته است. این ایمیل، با ارائه گزینه “حساب خود را در اینجا امن کنید”، او را به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود تشویق کرده است.

در پی این حمله موفق، یانوویتز به سرعت اقدام به تغییر رمز عبور خود کرده و حساب خود را بازیابی کرده است. با این حال، او از دنبال‌کنندگان خود خواسته است تا احتیاط لازم را در انجام امور آنلاین بیافرینند و همچنین از احراز هویت دو مرحله‌ای برای حساب‌های خود استفاده کنند.

این حادثه نشان می‌دهد که در دنیای دیجیتال پیشرفته، مسائل امنیتی همچون حفاظت از حریم خصوصی و احتیاط‌های آنلاین همچنان چالش‌های چندگانه‌ای را برای کاربران به وجود می‌آورد.

برندها و افراد با هک مواجه می شوند

تازه‌ترین اقدامات بازیگران بد در دنیای کریپتو را می‌توان به حمله به SEC اشاره کرد که تنها چند ساعت پیش از اعلام تأیید ETF های بیت کوین مورد هک قرار گرفت. هکر اعلام کرد که این تایید سبز نیست و این موضوع باعث افت اعتماد مخاطبان شده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، نیز از وضعیت نگران‌کننده ویدیوهای تقلبی در یوتیوب هشدار داده است. پس از پخش یک ویدیو ساختگی در یوتیوب، او به دنبال‌کنندگان خود توصیه کرد که از این تلاش‌های تقلبی و مضلل که به طور رو به افزایش در وسیعی از فضاهای مجازی شناخته شده‌اند، اطلاع پیدا کنند.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده