آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Blast TVL در هفته راه‌اندازی شبکه اصلی، به فراتر از ۲ میلیارد دلار افزایش یافت!😲

Blast TVL در هفته راه‌اندازی شبکه اصلی، به فراتر از ۲ میلیارد دلار افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، بازیکنان پروژه Blast، قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی در ۲۹ فوریه، دارایی‌هایی با ارزش بیش از ۲ میلیارد دلار را قفل کرده‌اند. Blast، بازار Blur NFT را با استفاده از راه‌حل‌های L2 پشتیبانی می‌کند.

مقدار کل دارایی‌ها در Blast به ۲ میلیارد دلار رسیده است (Total Value Locked یا TVL).

هم‌اکنون، ۱۵۷,۶۳۸ عضو از انجمن Blast، بازدهی و امتیاز انفجار را کسب می‌کنند.

شرکت‌کنندگانی که توکن‌های ارز دیجیتال خود را در پلتفرم Blast قفل کرده‌اند، هم‌اکنون بازدهی و امتیاز Blast را به دست می‌آورند.

راه‌اندازی شبکه اصلی Blast در آینده

زنجیره Ethereum Layer2 برای پشتیبانی از اکوسیستم Blur NFT آماده راه‌اندازی شبکه اصلی خود در تاریخ ۲۹ فوریه است

با Blast TVL که از نوامبر سال گذشته به افزایش خود ادامه می‌دهد و به مبلغ ۲,۰۰۰,۲۴۲,۹۶۸ دلار در فوریه ۲۰۲۴ رسیده است، بازیگران بازار دارایی‌های پل Blast را ارسال یا قفل می‌کنند

افزونه با بیش از ۱۵۷,۶۳۸ عضو فعال در انجمن، امتیاز Blast را از طریق ارجاع و شرط بندی دارایی‌ها به افراد می‌دهد، و توکن‌های شرط‌بندی شده تا راه‌اندازی شبکه اصلی قفل می‌مانند

درک انفجار

Blast، یک راه‌حل Layer2 مبتنی بر اتریوم برای بازار محبوب NFT Blur است؛ اولی نوآورانه و پیشنهادات منحصر به فرد برای تحول بازار L2 ارائه می‌دهد.

تیم Blast در انتظار انتشار شبکه اصلی است و در همین حال کیف پول چند علامتی را برای کاربران ادغام کرده است، تا آنها بتوانند از قبل بودجه حساب‌های خود را تأمین کنند و همچنین با لذت بردن از امتیازهای Blast، سود خود را در استیبل کوین و اتریوم به دست آورند.

چشم انداز قیمت BLUR

BLUR در بحبوحه توسعه تمایلات نزولی نشان داد و در روز گذشته ۴.۵۵% کاهش یافت و در زمان انتشار به ۰.۷۳۴۶ دلار معامله شد.

نمودار BLUR 1D در Coinmarketcap
نمودار BLUR 1D در Coinmarketcap

علاوه بر این، آلت‌کوین ممکن است به دلیل راه‌اندازی مورد انتظار شبکه اصلی، کاهش بیشتری پیدا کند و این ممکن است به عنوان یک توسعه «خبر فروش» تلقی شود. این موضوع باعث می‌شود دارندگان سبد BLUR خود را کوتاه کنند و اقدامات نزولی قیمت را آغاز کنند.

پست Blast TVL قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی در این هفته، برای اولین بار بیش از ۲ میلیارد دلار را تجاوز کرد و در Invezz منتشر شد.


منبع : invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده