آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برای اولین بار ETF بیت‌کوین بلک راک در AUM به ۲ میلیارد دلار دست یافت!😯

برای اولین بار ETF بیت‌کوین بلک راک در AUM به ۲ میلیارد دلار دست یافت!😯

برای اولین بار ETF بیت‌کوین بلک راک در AUM به ۲ میلیارد دلار دست یافت!

به گزارش زوم ارز، به طور کلی، صندوق مدیریت سرمایه BlackRock iShares Bitcoin ETF، که به تازگی راه‌اندازی شده است، اولین محصول بیت کوین نقطه‌ای است که به دارایی تحت مدیریت ۲ میلیارد دلاری دست یافته است. این صندوق، شامل GBTC Grayscale نمی‌شود که در زمان تبدیل آن از یک صندوق سرمایه‌گذاری بسته به یک ETF، نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار در AUM داشت.

در روز جمعه، سرمایه‌گذاران حدود ۱۷۰ میلیون دلار به IBIT اضافه کردند، در حالی که صندوق تقریباً ۴۳۰۰ بیت کوین دیگر خریداری کرد و مجموع توکن‌های نگهداری شده را به ۴۹،۹۵۲ رساند. با افزایش قیمت بیت کوین به بیش از ۴۰،۰۰۰ دلار در اوایل روز جمعه، AUM به بیش از ۲ میلیارد دلار رسید.

اکنون با بیش از ۲ میلیارد دلار در AUM، صندوق IBIT در رتبه سوم از نظر جمع‌آوری دارایی در بین بیش از ۶۰۰ ETF که در سال گذشته راه‌اندازی شده‌اند، قرار دارد. نیت گراچی، رئیس فروش ETF، که معتقد است IBIT به زودی می‌تواند به عنوان شماره یک در این حوزه ظهور کند، اشاره کرد.

صندوق بعدی که می‌تواند از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کند، به احتمال زیاد صندوق بیت کوین با منشاء عاقلانه Fidelity است که تا تاریخ ۲۵ ژانویه دارای ۴۴،۰۰۰ بیت کوین می‌باشد.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده