آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رقابت بین BlackRock، VanEck و Franklin Templeton برای تبلیغ ETF بیت کوین در تبلیغات گوگل

رقابت بین BlackRock، VanEck و Franklin Templeton برای تبلیغ ETF بیت کوین در تبلیغات گوگل

رقابت بین BlackRock، VanEck و Franklin Templeton برای تبلیغ ETF بیت کوین در تبلیغات گوگل

به گزارش زوم ارز، گزارشات اخیر نشان می‌دهد که شرکت‌های مالی نظیر BlackRock، VanEck و Franklin Templeton کمپین‌های تبلیغاتی خود را در گوگل برای ETF بیت کوین  راه‌اندازی کرده‌اند. به عبارت دیگر، گوگل اکنون تبلیغات این سه شرکت مالی را برای عباراتی مانند “صرف بیت کوین ETF” یا “بیت کوین ETF” نمایش می‌دهد.

این کمپین‌های تبلیغاتی به خط‌مشی به‌روزرسانی شده گوگل پاسخ می‌دهند که از امروز به‌طور رسمی اعمال شده است و امکان تبلیغ محصولات Crypto Coin Trust را در ایالات متحده فراهم می‌کند. در حالی که گوگل درباره محدوده مجاز محصولات غیراختصاصی اظهارنظری نداده است، آنها را به‌طور گسترده به عنوان ابزارهای مالی توصیف کرده‌اند که امکان معامله سهام در صندوق‌های دارای دارایی‌های ارز دیجیتال را فراهم می‌کنند. تحلیلگران پیشنهاد می‌دهند که این توصیف شامل صندوق‌های بیت کوین جدید است که تازه راه‌اندازی شده‌اند.

به‌عنوان یک موتور جستجوی پیشرو در جهان، تغییر خط‌مشی گوگل یک فرصت وسیع برای ارائه‌دهندگان ETF باز می‌کند تا با پایگاه کاربری گسترده و متنوع‌تری درگیر شوند. این بازاریابی استراتژیک می‌تواند به طور بالقوه فرآیند پذیرش جریان اصلی ETF‌های بیت کوین را تسریع کند که به عنوان پلی بین امور مالی سنتی و ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شوند.

با این حال، این توسعه بدون چالش نیست و برخی صداها در جامعه کریپتو نگرانی‌هایی را در مورد سوءاستفاده احتمالی از این سیاست جدید بیان کرده‌اند. کاربرانی مانند @NFT_Dreww.eth، خبر خوبی را در پشت این خبر می‌بینند، اما همچنین هشدار می‌دهند.

ایشان در توییتر نوشتند: “احتمالاً این یک لحظه مهم در راهبرد اصلاحی برای کاهش سیاست‌های غیرضروری سخت‌گیرانه در حوزه رمزنگاری است، اما باید توجه داشت که کلاهبرداران همچنان می‌توانند از این مزیت بهره‌برداری کنند.

او همچنین بر اهمیت بیداری و هوشیاری تاکید کرد و به کاربران اینترنت توصیه کرد که مسدودکننده‌های تبلیغاتی را نصب کنند تا از وب‌سایت‌های تقلبی که ممکن است در فرآیند غربالگری گوگل به نمایش درآیند، محافظت کنند.


منبع: cryptobriefing.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده