آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ملاقات بلک راک با مقامات SEC برای بحث در مورد ETF بیت کوین🍻

ملاقات بلک راک با مقامات SEC برای بحث در مورد ETF بیت کوین🍻

ملاقات بلک راک با مقامات SEC برای بحث در مورد ETF بیت کوین🍻

به گزارش زوم ارز،

نمایندگان شرکت BlackRock و بورس اوراق بهادار Nasdaq با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دیدار کرده و درباره قانون پیشنهادی بحث و گفتگو کرده‌اند که امکان فهرست شدن یک صندوق معاملاتی در بورس بیت‌کوین (BTC) یا ETF را ارائه دهد.

بر اساس یک یادداشت منتشر شده توسط SEC در تاریخ ۲۰ نوامبر، BlackRock یک پیشنهاد ارائه کرده است که نشان می‌دهد چگونه این شرکت می‌تواند از مدل بازخرید غیرنقدی یا نقدی برای ETF بیت‌کوین خود با نام iShares Bitcoin استفاده کند. تا کنون مشخص نشده که مقامات SEC چطور به این پیشنهادها واکنش نشان داده‌اند یا آیا قصد دارند پس از تاخیرها و نظرهای متعدد، ETF بیت‌کوین را تأیید کنند.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که SEC ممکن است به تصمیم گیری در مورد ETF بیت‌کوین برای فهرست شدن در بازارهای ایالات متحده نزدیک شده باشد، که این تأیید می‌تواند یکی از روندهای مهم در جذب سرمایه به جریان اصلی رمزارزها باشد. همچنین این موضوع مورد بررسی قرار گرفته که مقامات SEC در تاریخ ۲۰ نوامبر با نمایندگان شرکت Grayscale نیز دیدار کرده‌اند که این شرکت پیشنهاد ETF بیت‌کوین را ارائه کرده بود.

BlackRock یکی از شرکت‌هایی است که در خط لوله SEC منتظر پاسخ به برنامه‌های ETF رمزنگاری است، همراه با دیگر شرکت‌ها از جمله Fidelity، WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، VanEck و Bitwise. این شرکت مدیریت دارایی برای اولین بار در ماه ژوئن درخواست عرضه ETF بیت‌کوین را در بورس اوراق بهادار نزدک داد.

گری جنسلر، رئیس SEC، در اکتبر ۲۰۱۹، در یک ویدئو دوباره ظاهر شده و از رویکرد “ناسازگار” کمیسیون به سمت شناسایی محصولات BTC انتقاد کرد. این مشخص نیست که آیا رئیس SEC از تلاش‌ها برای ارائه وسایل سرمایه‌گذاری مرتبط با رمزارز حمایت می‌کند یا خیر، اما کمیسیون قبلاً ETF‌های مرتبط با معاملات آتی بیت‌کوین و اتر (ETH) را تأیید کرده است.


منبع: cointelegraph .com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده