آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گروه تحقیق و توسعه BitVM با سرمایه ۵۰۰۰۰۰ دلاری از بنیاد Stacks راه اندازی شد

گروه تحقیق و توسعه BitVM با سرمایه 500000 دلاری از بنیاد Stacks راه اندازی شد

گروه تحقیق و توسعه BitVM با سرمایه ۵۰۰۰۰۰ دلاری از بنیاد Stacks راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز:

گروه تحقیق و توسعه BitVM به سرمایه ۵۰۰۰۰۰ دلاری از بنیاد Stacks تأسیس شد.  Stacks Foundation، یک تیم مبتکر فعال در زمینه پیاده‌سازی‌های مختلف L2 بیت کوین (BTC)، جزئیات آخرین پروژه تحقیق و توسعه خود، اهداف و برنامه بودجه خود را منتشر کرده است.

گروه کاری Stacks با تشکیل یک تیم تحقیقاتی جدید، که از متخصصان حوزه ارزهای دیجیتال متشکل شده است، مطالعات خود را با تمرکز بر روی BitVM، یک لایه محاسباتی بر پایه بیت کوین (BTC)، آغاز کرد. این اعلامیه توسط میچل کوواس، رئیس رشد بنیاد Stacks، در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۲۴ صورت گرفت.

گروه کاری جدید Stacks با اختصاص ابتدایی ۵۰۰۰۰۰ دلار به این موضوع، به تحقیقات در زمینه بهبود لایه‌های بیت کوین با استفاده از BitVM می‌پردازد. همچنین، آن‌ها تمام آنچه را که یاد می‌گیرند، منبع باز کرده و از آن بهره‌مندی کل اکوسیستم بیت کوین را در پیش دارند.

استفاده از Stacks به وصف یک مورد مطالعاتی جذاب، گروه کاری متمرکز بر BitVM را در پی شتاب‌بخشی در فرآیند توسعه این فناوری قرار داده و همچنین به بهبود مفروضات اعتماد در شبکه کمک خواهد کرد.

فناوری‌هایی چون BitVM به عنوان مکمل‌هایی برای شبکه‌های مانند Stacks و دیگر لایه‌هایی که برای دسترسی امن و مستقل به بیت کوین L1 می‌فرستند، ارائه می‌شوند. BitVM یک پارادایم محاسباتی است که هدفش “بازار آزاد سطوح دوم را فعال کرده و بیت کوین را به طور پتانسیل برای میلیاردها کاربر بزرگ‌تر وسعت دهد.” این فناوری می‌تواند به حل بسیاری از چالش‌های Web3 در بیت‌کوین (BTC) کمک کند، از جمله اموری چون جمع‌آوری بیت‌کوین و… . شما می‌توانید با بهره‌گیری از BitVM، امنیت و کارایی بیت‌کوین را به سطح بالاتری برسانید.

بنیاد Stacks 500000 دلار برای گروه جدید اختصاص می‌دهد، موقعیت محقق اصلی را باز می‌کند

بنیاد Stacks حداقل ۵۰۰۰۰۰ دلار اولیه را برای حمایت از گروه کاری اختصاص می‌دهد، و بودجه بیشتری با دستیابی به نقاط عطف و پیشرفت با این فناوری در اختیار گروه قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، انتظار می رود اکوسیستم Stacks در طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده بیش از ۲ میلیون دلار در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کند، با این فرض که مسیری مناسب به جلو مشخص شده است و با پیشرفت BitVM و سایر فناوری های مرتبط به سمت تولید، می توان پیشرفت ثابتی داشت.

همانگونه که قبلاً توسط زوم ارز گزارش شده بود، BitVM یکی از جذابترین تکنولوژی‌ها برای جامعه بیت کوین (BTC) به منظور رشد در آینده معرفی شده است.


منبع: u.today

 

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده