آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Bitrue با Xahau Ledger برای ایجاد نوآوری در اکوسیستم XRPL شریک می شود

Bitrue با Xahau Ledger برای ایجاد نوآوری در اکوسیستم XRPL شریک می شود

Bitrue با Xahau Ledger برای ایجاد نوآوری در اکوسیستم XRPL شریک می شود

به گزارش زوم ارز،

  • Bitrue و Xahau Ledger در حال همکاری برای ایجاد نوآوری در اکوسیستم XRPL هستند.
  • Xahau Ledger دارای یک زنجیره جانبی قرارداد هوشمند پیشرفته است که در اکوسیستم XRPL یکپارچه شده است.
  • این مشارکت نشان دهنده جهش قابل توجهی در نوآوری و برتری کاربر محور است.

Bitrue (BTR/USD) و Xahau Ledger با یک چشم انداز مشترک برای تعریف مجدد تراکنش ها، حاکمیت و مشارکت کاربر در اکوسیستم XRPL به نیروها پیوسته اند.

مرکز این همکاری زنجیره جانبی قرارداد هوشمند پیشرفته Xahau Ledger است که در اکوسیستم XRPL یکپارچه شده است. این ادغام مفهوم انقلابی “قلاب ها” را معرفی می کند – اجزای هوشمند به طور یکپارچه در حساب های Xahau یکپارچه شده اند. این قلاب ها به عنوان قراردادهای هوشمند بصری عمل می کنند و تراکنش ها را بر اساس قوانین از پیش تعریف شده تأیید می کنند. این نوآوری موفقیت آمیز درها را به روی فرآیندهای تراکنش خودکار و توسعه برنامه های کاربردی غیرمتمرکز ایمن و کارآمد (dApps) باز می کند.

Bitrue نقشی محوری در سفر Xahau Ledger بر عهده می‌گیرد و در مرحله راه‌اندازی، یک صندلی معتبر Guvernance Game Validator را اشغال می‌کند. این مشارکت استراتژیک بر تعهد تزلزل ناپذیر Bitrue برای تقویت یک اکوسیستم بلاک چین قوی و قابل اعتماد تأکید می کند. Bitrue با مشارکت فعال به عنوان اعتبار سنجی بازی های حکومتی، نقش تعیین کننده ای در شکل دادن به مسیر Xahau Ledger ایفا می کند، که نمونه ای از تعهد آن به پیشرفت فناوری بلاک چین است.

راه اندازی آتی Xahau Ledger

این دو با پشتکار در حال ساخت مجموعه ای از برنامه های جذاب هستند تا در کنار راه اندازی Xahau Ledger راه اندازی شوند. این ابتکارات با دقت طراحی شده برای بهبود تجربیات کاربر و بهینه سازی مزایای این اکوسیستم پیشگامانه آماده شده است.

مشارکت Bitrue-Xahau Ledger نشان دهنده یک جهش قابل توجه در نوآوری و برتری کاربر محور است. این دو با هم، قلمرو بلاک چین را با استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای ارتقای تجربیات کاربر و بازتعریف مرزهای آنچه می‌توان به دست آورد، پیش می‌برد.


منبع: coinjournal.net

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده