صرافی ارز دیجیتال

آموزش صرافی بیت پین Bitpin

آموزش کار با صرافی بیت پین Bitpin

صرافی بیت پین Bitpin، همانطور که می دانید برای سرمایه گذاری و یا خرید و فروش ارزهایدیجیتال باید به صرافی ها مراجعه نمایید. امروزه صرافی های داخلی و خارجی بسیاری هستند که در حوزه ی ارزهای دیجیتال خدماتی را به کاربران ارائه می دهند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از صرافی های داخلی با نام بیت پین بپردازیم. در ابتدا شما با صرافی بیت پین، ویژگی ها، امنیت و میزان کارمزد در این صرافی آشنا خواهیم شد. سپس می توانید اطلاعاتی را در ارتباط با نحوه ثبت نام، احراز هویت، خرید و فروش در صرافی بیت پین دریافت نمایید. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

صرافی بیت پین Bitpin

صرافی بیت پین Bitpin
صرافی بیت پین Bitpin

صرافی بیت پین یکی از صرافی های ایرانی می باشد که کاربران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانند از آن استفاده نمایند. صرافی بیت پین در حال حاضر پلتفرمی سریع و ایمن برای مبادله ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

این صرافی محصول شرکت سنا ایمن مبادله است. شرکت سنا ایمن مبادله از شرکت های برجسته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت مالی و سرمایه گذاری و حقوقی می باشد که از افراد خبره در حوزه فناوری و مدیریت مالی تشکیل شده است.

در انتخاب صرافی ها نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، امنیت صرافی می باشد. به همین دلیل تیم صرافی بیت پین قصد دارد تا یک پلتفرم ایمن برای سرمایه گذاری کاربران ارائه دهد. همچنین تصمیم دارد تا یک سیستم ساده و حرفه ای با در نظر گرفتن قوانین در اختیار کاربران بگذارد.

صرافی بیت پین از یک رابط کاربری ساده برخوردار است و افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. در واقع این پلتفرم مبادلاتی، سیستمی را برای افراد مبتدی و حرفه ای در نظر گرفته است. شما می توانید با استفاده از بیت پین رمز ارز مورد نظر خود را خریداری نموده و به سرمایه گذاری بپردازید.

معرفی ویژگی های صرافی بیت پین Bitpin

bitpin 2در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از ویژگی های صرافی بیت پین آشنا شوید. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

 1. امنیت: صرافی بیت پین از فرآیند شناسایی دو عاملی Two Factor Authentication به منظور افزایش امنیت حساب استفاده می نماید. در ادامه نحوه فعال سازی آن را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد.
 2. در دسترس بودن: پلتفرم معاملاتی بیت پین دارای نسخه وب، اندروید و ios می باشد. شما می توانید به راحتی این پلتفرم را بر روی سیستم و یا تلفن همراه خود نصب کنید و از آن استفاده نمایید.
 3. پشتیبانی24 ساعته: صرافی بیت پین از یک پشتیبانی 24 ساعته برخوردار است که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با آنها ارتباط برقرار نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل پشتیبان ها پاسخگوی شما هستند.
 4. پشتیبانی از رمز ارزهای متعدد: پلتفرم معاملاتی بیت پین از بیشتر رمز ارزهای معروف پشتیبانی می کند و امکان معامله با جفت ارزهای مختلف برای کاربران وجود دارد.
 5. سفارش گذاری حرفه ای: در صرافی بیت پین کاربران قادر خواهند بود تا از سفارش گذاری معمولی و شرطی استفاده نمایند. به علاوه می توانند حد سود و حد ضرر خود را تعیین کنند.
 6. خرید آسان: صرافی بیت پین گزینه ای را با نام “خرید آسان” در اختیار کاربران قرار داده است که می توانند رمز ارزهای خود را به صورت مستقیم با تومان خریداری نمایند. و یا اینکه رمز ارز خود را به تومان تبدیل نموده و به فروش برسانند.

معرفی سطوح کاربری در صرافی بیت پین Bitpin

معرفی سطوح کاربری در صرافی بیت پین Bitpin
معرفی سطوح کاربری در صرافی بیت پین Bitpin

در صرافی بیت پین به منظور ایجاد بستری امن برای انجام معاملات، سطوح کاربری مختلفی وجود دارد. سطوح کاربری به 5 سطح حقیقی و یک سطح حقوقی تقسیم شده است. تنها تفاوت انها در احراز هویت و دسترسی هر سطح به پلتفرم می باشد. در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

سطح 1

کاربران سطح یک نیازی به احراز هویت ندارند و می توانند در صرافی بیت پین با استفاده از شماره همراه و یا ایمیل ثبت نام نموده و از آن استفاده نمایند. در این سطح کاربری، کاربران تنها می توانند واریز رمز ارز حداکثر معادل 50 میلیون تومان انجام دهند. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که در این سطح کاربری امکان برداشت برای کاربران وجود ندارد.

سطح 2

کاربران علاقه مند به خرید و فروش یا ترید در بازار ارزهای دیجیتال می توانند از این سطح کاربری استفاده کنند و باید احراز هویت انجام شود. اطلاعات مورد نیاز برای احراز هویت در سطح 2 کاربری شامل تصویر کارت ملی، شماره همراه به نام کاربر و حساب بانکی به نام کاربر می باشد.

امکان واریز نامحدود رمز ارز در سطح 2 موجود است. همچنین تا سقف 100 میلیون تومان می توانند ریال واریز نمایند. به علاوه برای برداشت در هر شبانه روز تنها می توانند ا میلیون تومان برداشت ارزی یا ریالی داشته باشند.

سطح 3

در این سطح نیز کاربران باید احراز هویت انجام دهند. مدارک مورد نیاز برای احراز هویت همانند سطح کاربری 2 است به علاوه ارسال تعهد نامه به صورت سلفی الزامیست. امکان واریز نامحدود رمز ارزها در این سطح وجود دارد. در ارتباط با سقف برداشت در سطح کاربری 3 می توان گفت کاربران تا سقف 200 میلیون تومان قادر به برداشت ریالی یا ارز در 24 ساعت هستند.

سطوح ویژه

این سطح کاربری شامل سطح کاربری 4 و 5 می باشد. واریز ارز دیجیتال و ریال در این سطوح کاربری محدودیتی ندارد. در سطح 4 امکان برداشت تا سقف 500 میلیون در یک روز و در سطح 5 امکان برداشت تا سقف یک میلیارد تومان در شبانه روز وجود دارد.

برای قرار گرفتن در سطح 4 کاربری، کاربران باید به مدت یک ماه در سطح 3 فعالیت داشته باشند و حتما سند محل سکونت باید ارائه شود. برای رسیدن به سطح 5 نیازمند حداقل یک ماه فعالیت در سطح 4 می باشند. و همچنین باید حداقل 200 میلیون تومان تراکنش انجام شده باشد و قرارداد حضوری امضا شود.

سطح شرکتی

این سطح کاربری مخصوص شرکت هایی است که قصد دارند در بیت پین سرمایه گذاری کنند. نوع حساب این کاربران به صورت حقوقی است و میزان دسترسی آنها همانند سطح کاربری 5 می باشد. برای قرار گرفتن در این سطح کاربری شرکت ها باید مدارک خود را بارگذاری نمایند. به علاوه باید به صورت رسمی نمایندگی شرکت معرفی و مدارک بارگذاری شود.


بررسی کارمزد صرافی بیت پین Bitpin

بررسی کارمزد صرافی بیت پین Bitpin
بررسی کارمزد صرافی بیت پین Bitpin

در صرافی بیت پین کارمزد معاملات برای هر سطح کاربری متفاوت می باشد و میزان کارمزد هر معامله برای کاربران نمایش داده خواهد شد. با افزایش میزان معاملات، کارمزد دریافتی کاهش خواهد یافت. کارمزد معاملات در صرافی بیت پین به شرح زیر است:

کارمزد معاملات
کارمزد معاملات

توجه: کارمزد واریز رمز ارز به صرافی صفر می باشد. کارمزد برداشت نیز بستگی به نوع شبکه رمز ارز دارد. همچنین لازم به ذکر است که میزان کارمزد برداشت رمز ارز به میزان ارزی که برداشت می شود نیز بستگی دارد.

در جدول زیر می توانید زمانبندی برداشت ریالی را مشاهده نمایید:

زمانبندی برداشت ریالی
زمانبندی برداشت ریالی

قوانین صرافی بیت پین Bitpin

قوانین صرافی بیت پین Bitpin
قوانین صرافی بیت پین Bitpin

در پلتفرم معاملاتی بیت پین قوانینی برای کاربران در نظر گرفته شده است. کاربرانی که قصد استفاده از این پلتفرم معاملاتی را دارند، باید  قوانین را مطالعه نموده و بپذیرند.

در این قوانین حقوق کاربران، حقوق سایت بیت پین و شرایط استفاده از آن به طور کامل ذکر شده است. لازم به ذکر است که این قوانین به منظور بالا بردن امنیت سامانه تعیین شده است. این قوانین به شرح زیر می باشد:

قوانین حقوق کاربران
قوانین حقوق کاربران
قوانین حقوق کاربران2
قوانین حقوق کاربران 2
قوانین حقوق کاربران 3
قوانین حقوق کاربران 3

توجه: هر گونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت بیت پین به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

معرفی شبکه های پشتیبان شده در بیت پین Bitpin

در این قسمت از مقاله شما می توانید با شبکه های پشتیبان شده در صرافی بیت پین آشنا شوید.

 1. شبکه اتریوم یا ERC-20
 2. شبکه BEP-20
 3. شبکه بیت کوین
 4. شبکه لایتنینگ

شبکه لایتنینگ به تازگی به پلتفرم معاملاتی بیت پین اضافه شده است. این شبکه از جمله شبکه های پرکاربرد برای معامله بیت کوین می باشد. با کمک این شبکه تراکنش های بیت کوین سریعتر انجام خواهد شد.


آموزش ویدیویی ثبت نام در سایت صرافی بیت پین


آموزش ثبت نام در صرافی بیت پین Bitpin

برای ثبت نام در صرافی بیت پین در ابتدا باید با استفاده از آدرس bitpin.ir وارد سایت شوید. پس از ورود به سایت می توانید طبق مراحل زیر پیش رفته و ثبت نام خود را انجام دهید.

1.در ابتدا گزینه ” ثبت نام ” را انتخاب نمایید. این گزینه هم در بالای صفحه و هم در سمت راست صفحه در دسترس می باشد. شما می توانید در تصویر زیر آن را مشاهده نمایید.

پین 52.در اینجا شما وارد صفحه ثبت نام خواهید شد. برای تکمیل فرآیند ثبت نام کافیست تا اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. در بخش اول ایمیل و یا شماره همراه خود را وارد کنید.

به طور کلی کاربران می توانند هم با استفاده از ایمیل و هم با استفاده از شماره تلفن همراه ثبت نام کنند که ما در اینجا با استفاده از شماره همراه ثبت نام نمودیم. سپس با زدن تیک داخل مربع، موافت خود را با قوانین و مقررات بیت پین اعلام نمایید.

در  فیلد دوم وارد نمودن کد دعوت اختیاری می باشد. در صورت داشتن کد دعوت آن را در این قسمت وارد کنید. سپس در انتها گزینه ” ثبت نام ” را بفشارید.

ثبت نام
ثبت نام

3.در این قسمت شما باید تصاویر خواسته شده را انتخاب کنید تا نشان دهد که شما ربات نیستید.

4.پس از رد کردن مرحله قبل، یک کد تایید به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. کد ارسال شده را در فیلد کد تایید وارد کنید.

کد تایید
کد تایید

5.در این مرحله لازم است اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی و رمز عبور می باشد. توجه نمایید که رمز عبور انتخابی شما باید حداقل 8 کاراکتر، شامل حرف و عدد باشد. پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کنید.

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

در این مرحله ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد و وارد حساب کاربری خود می شوید. همچنین توجه نمایید که در این قسمت شما در سطح کاربری 1 قرار دارید. برای دسترسی بیشتر به سایر خدمات صرافی بیت پین باید احراز هویت انجام شود. در قسمت های بعدی مقاله به آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین خواهیم پرداخت.

معرفی قسمت های مختلف صرافی بیت پین Bitpin

پس از ثبت نام در صرافی بیت پین شما صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. در تصویر زیر هر قسمت را شماره گذاری کرده و به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.

معرفی قسمت های مختلف صرافی بیت پین Bitpin
معرفی قسمت های مختلف صرافی بیت پین Bitpin
 1. با انتخاب گزینه ” خرید آسان ” کاربران قادر به خرید مستقیم ارز از صرافی بیت پین هستند. برای سفارش سریع می توانید از این گزینه استفاده نمایید.
 2. زمانی که گزینه ” پلتفرم خرید و فروش ” را انتخاب می نمایید، وارد پلتفرم معاملاتی صرافی بیت پین می شوید. در این قسمت می توانید پیشنهادات فروش، پیشنهادات خرید، لیست معاملات و … را مشاهده نمایید. همچنین امکان ثبت سفارش با ابزار متنوع به صورت محدود، فوری، حد سود و ضرر و OCO وجود دارد.
 3. گزینه ” قیمت ارز دیجیتال ” همانطور که از اسمش پیداست، قیمت رمز ارزها به علاوه تغییر 24 ساعته آن را نشان می دهد. همچنین در این صفحه می توانید قیمت رمز ارزها بر حسب تومان یا تتر مشاهده نمایید.
 4. اگر قصد دارید تا در ارتباط با بخش های مختلف پلتفرم معاملاتی بیت پین اطلاعاتی کسب نمایید، بر روی گزینه ” راهنمای استفاده ” کلیک نمایید. با انتخاب این گزینه می توانید در ارتباط با نحوه ثبت نام و احراز هویت در صرافی، کارمزدها و سطوح کاربری، امنیت حساب کاربری و … اطلاعات کسب کنید.
 5. گزینه ” آکادمی ” شما را به بخشی منتقل می کند که می توانید در آن با مفاهیم پایه مربوط به ارزهای دیجیتال، تحلیل بازار و … آشنا شوید. در این قسمت مطالبی با هدف آموزش و افزایش دانش کاربران منتشر می شود.
 6. برای دانلود اپلیکیشن صرافی بیت پین بر روی این گزینه کلیک نموده و با اسکن کد QR آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. همچنین می توانید لینک دانلود اپلیکیشن را دریافت کنید.
 7. گزینه ” تاریخچه “، تاریخچه ی سفارشات، جزئیات سفارشات، معاملات، واریز و برداشت ها را نشان می دهد.
 8. برای افزایش موجودی و یا برداشت از حساب شما باید از گزینه ” کیف پول ” استفاده نمایید. همچنین در این صفحه موجودی کیف پول شما نشان داده خواهد شد.
 9. در صورت ارسال پیام از طرف صرافی به حساب کاربری شما، می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.
 10. این گزینه اطلاعات حساب کاربری شما را نمایش می دهد. برای خروج از حساب کاربری نیز می توانید از این قسمت استفاده کنید.
 11. این قسمت از صفحه برای خرید آسان و سریع استفاده می شود.
 12. زمانی که به پایین صفحه وب سایت می روید، می توانید رمز ارزهای پشتیبانی شده در صرافی بیت پین را به همراه قیمت مشاهده نمایید. با انتخاب گزینه ” نمایش همه ارزها ” می توانید تمامی ارزهای موجود در صرافی را مشاهده کنید.
 13. این گزینه شما را به پشتیبانی صرافی وصل می نماید. شما می توانید در این قسمت سوالات خود را مطرح کنید.

معرفی بیت پین لند، سرزمین بیت پین!

پلتفرم معاملاتی بیت پین گزینه ای را با نام ” بیت پین لند ” در اختیار کاربران قرار داده است. در این بخش کاربران می توانند با انجام ماموریت های مختلف، ارز دیجیتال و کارمزد صفر درصد به عنوان جایزه دریافت کنند. برای دسترسی به این صفحه کافیست تا پس از ثبت نام بر روی نام کاربری خود کلیک کرده، و گزینه ” بیت پین لند ” را انتخاب کنید.

بیت پین لند
بیت پین لند

در ادامه شما صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینه ” جوایز من ” شما می توانید لیست جوایز خود را مشاهده نمایید.

جوایز من
جوایز من

همچنین در این بخش شما گزینه های دیگری را مشاهده می نمایید. با انتخاب گزینه “دریافت جایزه” در هر بخش می توانید وارد قسمت مورد نظر شده و با انجام عملیات خواسته شده، جایزه دریافت نمایید.

 • خیابان ترید جنوبی: در این بخش شما می توانید با انجام معامله با ابزار OCO، تا 10 میلیون تومان در بازار معاملاتی بدون کارمزد معامله کنید.
 • شهر خرید آسان: در این بخش می توانید به میزان حداقل 50 میلیون تومان در بخش خرید آسان تراکنش انجام دهید و 50 هزار تومان کارمزد دریافت کنید.
 • شهر رفاقت: در این قسمت کاربران می توانند با دعوت سه نفر از دوستان خود، تا 50 میلیون بدون کارمزد معامله انجام دهند.
 • بلوار امنیت دارایی: با فعال کردن تایید هویت مرحله ای گوگل کاربران می توانند تا سقف 10 میلیون تومان بدون کارمزد معامله انجام دهند.
 • خیابان ترید شمالی: کاربران می توانند با انتخاب این گزینه با استفاده از ابزار حد سود و ضرر، تا 10 میلیون تومان در بازار معاملاتی بدون کارمزد معامله کنند.
 • فلکه سوم هویت: ماموریت این بخش این است که کاربران می توانند احراز هویت خود را تا سطح 3 تکمیل کرده و 20 هزار شیبا در کیف پول خود دریافت نمایند.
 • خیابان خرید آسان: این گزینه کاربران را قادر می سازد تا با انجام تراکنش در بخش خرید آسان بخ میزان حداقل 1 میلیون تومان 10 هزار شیبا جایزه دریافت کنند.
 • جمهوری رفاقت: در این بخش کاربران با دعوت 10 دوست می توانند 500 هزار تومان وجه نقد دریافت نمایند.
 • خیابان رفاقت: در این قسمت افراد می توانند با دعوت از دوست خود، 20 هزار تومان وجه در کیف پول خود جایزه بگیرند.

دعوت از دوستان در صرافی بیت پین Bitpin

دعوت از دوستان در صرافی بیت پین یک روش درآمدزایی می باشد. کاربران می توانند پلتفرم معاملاتی بیت پین را به دوستان خود معرفی نمایند، سپس در ازای این کار 30% از کارمزد معاملات آنها را دریافت کنند.

اما شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ شما می توانید لینک یا کد QR دعوت با تنظیمات دلخواه را دریافت نمایید. و یا اینکه دوستان خود را با استفاده از شبکه های اجتماعی دعوت کنید. با این کارمی توانید از خرید و فروش دیگران نیز کسب درآمد کنید. یعنی بیت پین، بخشی از کارمزد دریافتی آنها را به شما هدیه خواهد داد.

برای ساخت لینک می توانید در ابتدا بر روی نام کاربری خود کلیک کرده و گزینه ” دعوت از دوستان ” را انتخاب نمایید. (همانند تصویر ذیل)

دعوت از دوستان
دعوت از دوستان

در این قسمت به پایین صفحه رفته و پس از تعیین میزان تخفیف گزینه ” ایجاد لینک ” را بفشارید. به علاوه شما می توانید میزان دریافتی خود و دوستتان را مشاهده نمایید.

ایجاد لینک
ایجاد لینک

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین Bitpin

برای دسترسی به سایر خدمات پلتفرم معاملاتی بیت پین کاربران پس از ثبت نام باید در این صرافی احراز هویت کنند. برای احراز هویت کافیست تا مراحل زیر را گام به گام طی نمایید.

1.در قدم اول بر روی نام کاربری خود که در بالای صفحه و سمت چپ قرار دارد، همانند شکل زیر کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه ” حساب کاربری ” را انتخاب نمایید.

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین Bitpin
آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین Bitpin

2.در اینجا صفحه ای برای شما باز خواهد شد. بر روی گزینه ” شروع احراز هویت ” کلیک کنید.

شروع احراز هویت
شروع احراز هویت

3.در این قسمت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و بر روی گزینه ” ارسال کد ” کلیک کنید.

ارسال کد
ارسال کد

4.پس از انتخاب گزینه ارسال کد، یک کد از طرف صرافی بیت پین به ایمیل شما ارسال خواهد شد. کد ارسال شده را وارد نموده و بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

5.پس از تایید ایمیل، نوبت تایید کارت شناسایی می باشد. در این صفحه شما اطلاعات خواسته شده را در کادر مربوطه وارد نمایید. سپس به پایین صفحه رفته و عکس کارت ملی خود را بارگذاری کنید. توجه نمایید که اطلاعات وارد شده باید با اطلاعات کارت ملی شما مطابقت داشته باشد.

تایید کارت شناسایی
تایید کارت شناسایی

در انتها برای تکمیل فرآیند گزینه ” تایید ” را انتخاب کنید.

6.کمی منتظر بمانید تا به صفحه تایید کارت بانکی منتقل شوید. در این صفحه بر روی گزینه ” افزودن کارت بیشتر ” کلیک کنید.

افزودن کارت بیشتر
افزودن کارت بیشتر

7.در این مرحله شما باید شماره کارت بانکی خود به همراه شماره شبا را وارد نمایید. دقت کنید که کارت بانکی باید حتما به نام خودتان باشد. پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده گزینه ” تایید ” را بفشارید.

شماره کارت بانکی و شماره شبا
شماره کارت بانکی و شماره شبا

8.در این مرحله اطلاعات شما برای ورود به سطح 2 ثبت شد. تیم پشتیبان بیت پین اطلاعات را بررسی نموده و به شما اطلاع خواهند داد. اگر قصد دارید سطح کاربری خود را ارتقا دهید و در سطح 3 کاربری قرار گیرید، می توانید بر روی گزینه ” تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3 ” کلیک کنید. در غیر اینصورت گزینه ” بعدا تکمیل می کنم ” را انتخاب نمایید.

تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3
تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3

مزایای سطح 3 کاربری سقف واریز نامحدود و سقف برداشت بالاتر می باشد. در ادامه به آموزش افزایش سطح کاربری در پلتفرم بیت پین خواهیم پرداخت.


آموزش ارتقاء سطح کاربری در صرافی بیت پین Bitpin

اگر قصد دارید سطح کاربری خود را در پلتفرم معاملاتی بیت پین ارتقاء دهید، می توانید از مراحل زیر استفاده کنید. این کار به منظور دسترسی به خدمات بیشتر صورت می گیرد.

1.در ابتدا فلش کنار نام کاربری خود را انتخاب نموده، سپس بر روی گزینه ” ارتقای سطح ” کلیک کنید.

ارتقای سطح
ارتقای سطح

2.در اینجا شما به صفحه ای منتقل خواهید شد که می توانید با انتخاب گزینه ” شروع احراز هویت ” به افزایش سطح کاربری خود بپردازید.

شروع احراز هویت
شروع احراز هویت

لازم است قبل از انجام عملیات توضیحاتی که در پایین صفحه قرار دارد را مطالعه نمایید.

3.در این قسمت شما باید تصویر تعهدنامه خود را بارگذاری کنید. شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که این تعهد نامه باید به چه شکل باشد. شما می توانید بر روی گزینه ” راهنما ” که به رنگ سبز است کلیک نموده و نمونه ای از تعهدنامه را مشاهده نمایید.

شما باید یک عکس از خود به همراه متن دست نویس و کارت ملی ارسال کنید. متن تعهدنامه باید به صورت زیر باشد:

تعهدنامه
تعهدنامه

پس از یادداشت متن تعهدنامه، به همراه کارت ملی همانند تصویر از خود عکس بگیرید. توجه نمایید که کارت ملی خود را به گونه ای در دست بگیرید که مشخصات آن کاملا واضح و خوانا باشد. در صورت نداشتن کارت ملی، می توانید این کار را با شناسنامه جدید (شناسنامه عکس دار) انجام دهید.

نمونه ای از تصویر درست:

نمونه ای از تصویر درست:
نمونه ای از تصویر درست:

نمونه ای ازتصویر اشتباه:

پین 234.پس از گرفتن عکس با انتخاب گزینه ” بارگذاری تعهدنامه “، آن را بارگذاری نموده و گزینه تایید را در انتها بفشارید.

بارگذاری تعهدنامه
بارگذاری تعهدنامه

در ادامه در صورت تمایل به ارتقا سطح کاربری به سطح 4، گزینه ” تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 4 ” را انتخاب کنید. در صورت عدم تمایل، گزینه ” بعدا تکمیل می کنم ” را انتخاب نمایید.


آموزش فعالسازی ورود دو مرحله ای و افزایش امنیت حساب کاربری صرافی بیت پین

تایید هویت دو عاملی یا احراز هویت دو مرحله ای به منظور افزایش امنیت حساب کاربری در صرافی صورت می گیرد. اگر قصد دارید این گزینه را فعال نمایید، نیاز است تا اپلیکیشن Google Authenticator را نصب کنید. سپس برای فعال نمودن این گزینه مراحل زیر را گام به گام طی نموده و با ما همراه باشید.

1.در ابتدا بر روی نام کاربری خود در بالای صفحه کلیک نموده، و گزینه حساب کاربری را انتخاب کنید.

حساب کاربری
حساب کاربری

2.در صفحه حساب کاربری خود، گزینه امنیت را که در سمت راست قرار دارد انتخاب نمایید.

امنیت
امنیت

3.در این صفحه سه گزینه تاریخچه ورود، تغییر رمز عبور و ورود دو مرحله ای پیش روی شما قرار دارد.

ورود دو مرحله ای
ورود دو مرحله ای
 • تاریخچه ورود: این گزینه تاریخ ورود شما به پلتفرم معاملاتی بیت پین به همراه آدرس IP نشان می دهد.
 • تغییر رمز عبور: زمانی که این گزینه را انتخاب می نمایید، می توانید رمز عبوری که در ابتدا تعیین کرده اید را تغییر دهید.

برای افزایش امنیت حساب خود شما باید وارد صفحه ” ورود دو مرحله ای ” شوید. در این صفحه گزینه ” دو مرحله ای (پیشنهاد بیت پین) را انتخاب نمایید.

4.پس از انتخاب گزینه دو مرحله ای، برای شما یک کد QR نمایش داده می شود. شما می توانید کد QR نمایش داده شده را در اپلیکیشن Google Authenticator اسکن کنید. و یا کدی که در پایین کد QR قرار دارد را کپی نموده و در اپلیکیشن Paste کنید. همچنین این کد را در جایی امن یادداشت نمایید.

5.در این مرحله کد مربوط به صرافی بیت پین که در اپلیکیشن Google Authenticator نمایش داده شده است را در کادر پایین وارد نموده، و در انتها گزینه ” تایید ” را بفشارید.

کد QR
کد QR

این گزینه با موفقیت برای شما فعال خواهد شد.


آموزش واریز در صرافی بیت پین Bitpin

آموزش واریز تومان در صرافی بیت پین Bitpin

برای اینکه شما بتوانید در صرافی بیت پین به انجام معاملات بپردازید، در ابتدا باید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید. برای افزایش موجودی به تومان کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1.در ابتدا گزینه ” کیف پول ” را از منوی اصلی صرافی انتخاب نمایید.

آموزش واریز تومان در صرافی بیت پین Bitpin
آموزش واریز تومان در صرافی بیت پین Bitpin

2.پس از وارد شدن به صفحه کیف پول خود، به پایین صفحه رفته و گزینه واریز که در مقابل ” تومان ” قرار دارد را انتخاب کنید.

تومان
تومان

3.در این مرحله توجه نمایید که از کارت های بانکی که در پروفایل خود ثبت نموده اید به منظور واریز استفاده کنید. مبلغ واریزی و شماره کارت مورد نظر را در کادر مخصوص به خود وارد نموده و در انتها بر روی گزینه ” انتقال به درگاه پرداخت ” کلیک کنید.

انتقال به درگاه پرداخت
انتقال به درگاه پرداخت

4.پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر جهت افزایش موجودی، شما به درگاه پرداخت متصل خواهید شد. در این قسمت شماره کارت، شماره شناسایی دوم، تاریخ انقضای کارت و دیگر اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.
اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات، گزینه ” پرداخت ” را که به رنگ آبی می باشد انتخاب کنید.

5.در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شود، پیامی را همانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد. برای انجام دیگر عملیات، گزینه ” ادامه ” را انتخاب کنید.

گزینه " ادامه " را انتخاب کنید
گزینه ” ادامه ” را انتخاب کنید

آموزش واریز ارز دیجیتال در صرافی بیت پین Bitpin

اگر قصد دارید رمز ارزی را به کیف پول خود در صرافی بیت پین واریز کنید، کافیست طبق مراحل زیر پیش روید. در واقع برای واریز رمز ارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم، تتر و … به صرافی بیت پین می توانید از مراحل زیر کمک بگیرید.

1.برای واریز ارزهای دیجیتال در ابتدا از منوی اصلی که در بالای صفحه قرار دارد، گزینه ” کیف پول ” را انتخاب کنید.

آموزش واریز ارز دیجیتال در صرافی بیت پین Bitpin
آموزش واریز ارز دیجیتال در صرافی بیت پین Bitpin

2.پس از وارد شدن به کیف پول خود، به پایین صفحه رفته و رمز ارزی که قصد واریز آن را دارید انتخاب نمایید. سپس از مقابل رمز ارز بر روی گزینه ” واریز ” کلیک کنید. در اینجا ما ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب نمودیم.

روی گزینه " واریز " کلیک کنید
روی گزینه ” واریز ” کلیک کنید

3.در این مرحله آدرس رمز ارز بیت کوین برای شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه شما باید نوع شبکه خود را انتخاب نمایید. تفاوت شبکه ها در میزان کارمزد دریافتی آنها می باشد.

سپس کد QR نمایش داده شده را در جایی که می خواهید رمز ارز را از آن انتقال دهید، اسکن نموده و یا اینکه با انتخاب گزینه Copy آدرس مورد نظر را کپی نمایید.

واریز بیت کوین
واریز بیت کوین

پس از واریز رمز ارز شما می توانید با وارد شدن به صفحه کیف پول خود، موجودی را بررسی نمایید.


آموزش خرید و فروش در صرافی بیت پین Bitpin

خرید و فروش در صرافی بیت پین از دو طریق خرید آسان و خرید و فروش در پلتفرم خرید و فروش صورت می پذیرد.

خرید و فروش در پلتفرم خرید و فروش بیت پین Bitpin

برای خرید و فروش در پلتفرم شما باید وارد پلتفرم خرید و فروش شوید. در این پلتفرم کاربران قادر خواهند بود انواع مختلف سفارشات را برای خرید و فروش ثبت کنند. این سفارشات شامل محدود، فوری، با حد ضرر/سود و oco می باشد. در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

در ابتدا از منوی اصلی صرافی بیت پین، گزینه ” پلتفرم خرید و فروش ” را انتخاب نمایید.

خرید و فروش در پلتفرم خرید و فروش بیت پین Bitpin
خرید و فروش در پلتفرم خرید و فروش بیت پین Bitpin

پس از وارد شدن به پلتفرم، شما صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. در ادامه به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.

به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.
به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.
 1. در این قسمت شما می توانید رمز ارزهای پشتیبانی شده در صرافی بیت پین را به همراه قیمت و تغییرات قیمت آنها مشاهده نمایید. همچنین می توانید قیمت رمز ارزها را بر اساس تومان و یا تتر تنظیم نمایید. به علاوه در این قسمت شما باید رمز ارز خود را به منظور انجام معاملات انتخاب کنید.
 2. در این قسمت نمودار رمز ارز مشاهده می شود. کاربران می توانند از ابزارهای موجود به منظور تحلیل بازار استفاده کنند.
 3. سفارشات خرید و فروش در این بخش قرار دارد. سفارشات فروش به رنگ قرمز و سفارشات خرید به رنگ سبز می باشند.
 4. در این قسمت شما می توانید لیست معاملات را به همراه قیمت، مقدار و زمان انجام معامله مشاهده کنید.
 5. در این بخش از پلتفرم فرم سفارش خرید و فروش قرار دارد. برای ثبت سفارش های خود کاربران موظف به تکمیل اطلاعات این قسمت هستند.
 6. در پایین صفحه اطلاعاتی در ارتباط با سفارشات باز و معاملات انجام شده توسط کاربر وجود دارد. سفارشات باز، سفارشاتی هستند که هنوز انجام نشده اند. این اطلاعات شامل تاریخ و زمان انجام معامله، نوع آن، قیمت، مقدار و … می باشد.

سفارش محدود در صرافی بیت پین Bitpin

سفارش محدود در واقع نوعی از سفارش است که کاربران قصد خرید و فروش در یک قیمت خاص را دارند. کاربران باید قیمت مورد نظر خود را ثبت نموده و تا زمانی که قیمت رمز ارز به قیمت مورد نظر کاربر نرسد، معامله انجام نخواهد شد. برای انجام این نوع از سفارش کاربران می توانند پس از وارد شدن به پلتفرم خرید و فروش مراحل زیر را انجام دهند. به علاوه در ابتدا از بخش 1 که در قسمت قبلی مقاله گفتیم، رمز ارز خود را برای خرید و فروش انتخاب کنند.

سفارش محدود در صرافی بیت پین Bitpin
سفارش محدود در صرافی بیت پین Bitpin
 1. نوع سفارش خود را در حالت ” محدود ” قرار دهید.
 2. در این بخش رمز ارزی که قصد خرید و فروش آن را دارید، به همراه موجودی کیف پول نمایش داده خواهد شد.
 3. در فیلد قیمت شما باید قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید. همچنین می توانید گزینه پایین ترین پیشنهاد فروش و بالاترین پیشنهاد خرید را انتخاب کنید.
 4. در فیلد مقدار، کاربران باید مقدار رمز ارزی که قصد خرید یا فروش آن را دارند وارد کنند. شما می توانید مقدار را هم به صورت دستی وارد نمایید و هم اینکه آن را به صورت درصدی از 25، 50، 75 و 100 انتخاب کنید.
 5. پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده، بر روی گزینه خرید یا فروش برای ثبت سفارش کلیک کنید.

سفارش شما با موفقیت ثبت خواهد شد.

نکته: شما می توانید سفارشات خود را در قسمت سفارشات باز که در پایین صفحه قرار دارد، مشاهده نمایید.


آموزش سفارش فوری در صرافی بیت پین Bitpin

اگر بخواهیم سفارش فوری را در یک عبارت برای شما کاربران عزیز تعریف کنیم، می توان گفت سفارش فوری همان سفارش با قیمت بازار یا Market Order است. در اینجا سفارش شما با قیمت بازار انجام خواهد شد. پس از انتخاب رمز ارز برای خرید و فروش برای ثبت سفارش فوری با ما همراه باشید.

آموزش سفارش فوری در صرافی بیت پین Bitpin
آموزش سفارش فوری در صرافی بیت پین Bitpin
 1. در ابتدا نوع سفارش خود را در حالت ” فوری ” قرار دهید.
 2. در این قسمت شما تنها باید مقداری که قصد خرید و فروش دارید، وارد نمایید. کاربران می توانند مقدار را به صورت دستی وارد نموده و یا اینکه آن را در یکی از حالت های 25%، 50%، 75% و یا 100% قرار دهند.
 3. در انتها گزینه خرید یا فروش را بفشارید. در اینجا سفارش شما با قیمت بازار انجام خواهد شد.

سفارش با حد ضرر یا سود در صرافی بیت پین Bitpin

قبل از ثبت سفارش، بهتر است شما در ابتدا با این نوع از سفارش آشنا شوید. سفارش با حد ضرر یا سود در واقع همان سفارش استاپ لیمیت Stop Limit است. اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف آن بپردازیم، می توان گفت ترکیبی از سفارش آسان و سفارش محدود می باشد. سفارش با حد ضرر یا سود نوعی از سفارش شرطی است که در ان تریدرها باید  حد سود و حد ضرر تعیین نمایند. در این سفارش زمانی که قیمت رمز ارز از یک مقدار تعیین شده پایین تر یا بالاتر رود، سفارش در قیمت خاص انجام خواهد شد. در ادامه به نحوه انجام این نوع از سفارش خواهیم پرداخت.

سفارش با حد ضرر یا سود
سفارش با حد ضرر یا سود
 1. در ابتدا نوع سفارش خود را در حالت با حد ضرر/سود قرار دهید.
 2. در اینجا شما باید قیمت استاپ و قیمت لیمیت را تعیین نمایید. برای مثال شما تعیین می کنید زمانی که قیمت بیت کوین به 55000 دلار رسید، آن را در قیمت 54800 برای من خریداری کن. در اینجا 55000 دلار قیمت استاپ شما و قیمت لیمیت 54800 دلار می باشد.
 3. در ادامه مقدار مورد نظر رمز ارز خود را برای خرید و فروش وارد نمایید.
 4. در انتها گزینه خرید یا فروش را بفشارید. پس از انتخاب گزینه خرید یا فروش برای شما پیامی ارسال خواهد شد. شما می توانید با تایید پیام سفارش خود را ثبت نمایید.

آموزش سفارش OCO در صرافی بیت پین Bitpin

سفارش OCO را می توان ترکیبی از تمام سفارشات دانست. با انتخاب این سفارش، کاربران می توانند دو سفارش محدود و حد ضرر را با هم انجام دهند. در این بخش یک فیلد قیمت بیشتر از قسمت سفارش با حد ضرر/سود است.

نکته: زمانی که شما سفارش باز داشته باشید، سفارش OCO برای شما انجام نخواهد شد. بنابر این باید سفارش خود را لغو نموده و سپس به انجام سفارش OCO بپردازید.

آموزش سفارش OCO
آموزش سفارش OCO
 1. در ابتدا شما باید نوع سفارش خود را در حالت OCO قرار دهید.
 2. در این مرحله شما باید قیمت مورد نظر، استاپ و لیمیت را تعیین نمایید.
 3. سپس مقدار مورد نظر را وارد کنید.
 4. در صورتی که قصد خرید دارید گزینه خرید و در صورت فروش گزینه فروش را انتخاب کنید.

در انتها پیامی در ارتباط با سفارش شما ارسال خواهد شد. در صورت تایید پیام، سفارش شما ثبت خواهد گردید.


آموزش خرید فروش آسان در صرافی بیت پین Bitpin

آموزش خرید آسان در صرافی بیت پین Bitpin

با استفاده از خرید آسان، کاربران می توانند به صورت مستقیم از بیت پین خرید انجام دهند.

در ابتدا گزینه ” خرید آسان ” را از صفحه اصلی انتخاب نمایید.

آموزش خرید آسان
آموزش خرید آسان

سپس مراحل زیر را انجام دهید:

ثبت سفارش خرید
ثبت سفارش خرید
 1. پس از وارد شدن به صفحه خرید آسان، بر روی گزینه ” خرید ” کلیک کنید.
 2. سپس رمز ارز مورد نظر خود را برای خرید با تومان انتخاب کنید. در اینجا ما ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب نمودیم.
 3. در فیلد مبلغ، مقدار تومانی که قصد دارید با آن خرید انجام شود را وارد نمایید. در صورتی که می خواهید کل موجودی خود را به ارز مورد نظر تبدیل نمایید، گزینه ” همه پول ” را انتخاب کنید.
 4. سپس بر روی گزینه ” ثبت سفارش خرید ” کلیک کنید.
 5. در این مرحله پنجره ای برای شما باز خواهد شد که از شما سوال می شود رمز ارز را به کدام کیف پول قصد دارید واریز کنید. آیا قصد دارید آن را به کیف پول بیت پین واریز نمایید؟ و یا اینکه می خواهید به کیف پول دیگری انتقال دهید.

زمانی که گزینه ” کیف پول بیت بین ” را انتخاب می کنید، رمز ارز شما به کیف پول بیت پین واریز می شود. در انتها بر روی گزینه ” ادامه ” برای واریز کلیک کنید. و شما می توانید به صفحه کیف پول خود رفته و موجودی رمز ارز واریز شده را بررسی نمایید.

کیف پول بیت بین
کیف پول بیت بین

در صورتی که گزینه ” کیف پول دیگر ” را انتخاب کنید، شما باید نوع شبکه و آدرس کیف پول خود که می خواهید رمز ارز به آن واریز شود را وارد نمایید. در اینجا کارمزد انتقال برای شما نشان داده می شود. در انتها گزینه ” ادامه ” را بفشارید.

کیف پول دیگر
کیف پول دیگر

آموزش فروش آسان در صرافی بیت پین Bitpin

برای فروش سریع رمز ارز خود می توانید از منوی اصلی، گزینه ” خرید آسان ” را انتخاب نمایید.

آموزش فروش آسان در صرافی بیت پین Bitpin
آموزش فروش آسان در صرافی بیت پین Bitpin

در این مرحله وارد تب فروش شوید. سپس رمز ارزی که قصد فروش آن را دارید انتخاب نمایید. در فیلد اول مقدار رمز ارزی که می خواهید به فروش برسانید را وارد کنید. در انتها گزینه ” ثبت سفارش فروش ” را بزنید.

ثبت سفارش فروش
ثبت سفارش فروش

آموزش برداشت در صرافی بیت پین Bitpin

آموزش برداشت تومان در صرافی بیت پین Bitpin

پس از انجام معاملات در صورتی که قصد برداشت موجودی تومان خود را داشتید، می توانید مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

1.برای برداشت تومان در صرافی بیت پین در اولین قدم وارد صفحه کیف پول خود شوید.

آموزش برداشت تومانآموزش برداشت تومان
آموزش برداشت تومان

2.سپس به پایین صفحه رفته و از مقابل تومان گزینه ” برداشت ” را انتخاب کنید.

گزینه " برداشت " را انتخاب کنید
گزینه ” برداشت ” را انتخاب کنید

3.در صفحه ای که مشاهده می کنید، در قسمت اول میزان برداشت خود را تعیین کنید. در ادامه برای شما میزان کارمزد و میزان برداشت نهایی نمایش داده خواهد شد.

سپس شماره شبا کارت بانکی که در مرحله ثبت نام در پلتفرم ثبت کرده اید را وارد کنید. در انتها گزینه ” درخواست برداشت وجه ” را بفشارید.

درخواست برداشت وجه
درخواست برداشت وجه

4.در این مرحله کد نمایش داده شده در اپلیکیشن Google Authenticator را وارد نمایید و بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید. در انتها درخواست شما با موفقیت انجام خواهد شد.

روی گزینه " تایید " کلیک کنید
روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید

آموزش برداشت ارز دیجیتال در صرافی بیت پین Bitpin

برای برداشت ارز دیجیتال در صرافی بیت پین در ابتدا باید وارد کیف پول خود شوید.

آموزش برداشت ارز دیجیتال
آموزش برداشت ارز دیجیتال

در این مرحله رمز ارزی که قصد برداشت آن را دارید، انتخاب کنید. و از مقابل رمز ارز بر روی گزینه ” برداشت ” کلیک کنید. برای مثال ما در اینجا ارز بیت کوین را انتخاب نمودیم.

گزینه " برداشت " کلیک کنید
گزینه ” برداشت ” کلیک کنید

در ادامه شما صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. قبل از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، نکاتی که در بالا ذکر شده است را حتما مطالعه نمایید.

در ابتدا نوع شبکه برداشت خود را تعیین نمایید. سپس میزان برداشت رمز ارز و آدرس کیف پول مقصد را وارد کنید. در انتها گزینه ” درخواست برداشت ” را بفشارید.

گزینه " درخواست برداشت " را بفشارید.
گزینه ” درخواست برداشت ” را بفشارید.

لازم به ذکر است که در این صفحه کارمزد برداشت نیز برای شما نمایش داده می شود.


دانلود اپلیکیشن صرافی بیت پین Bitpin

کاربران می توانند پلتفرم معاملاتی بیت پین را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند. این اپلیکیشن برای نسخه های اندروید و ios تلفن همراه در دسترس می باشد. کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می نمایند قادر خواهند بود این اپلیکیشن را از CafeBazar و یا Myket دانلود و نصب نمایند. همچنین می توانید با استفاده از مرورگر تلفن همراه خود وارد سایت صرافی بیت پین شده و متناسب با سیستم عامل تلفن همراه، نسخه مورد نظر را بارگیری نمایید. برای این کار در ابتدا با استفاده از آدرس bitpin.ir وارد سایت شوید و به پایین صفحه رفته و نسخه مورد نظر را دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن صرافی بیت پین Bitpin
دانلود اپلیکیشن صرافی بیت پین Bitpin

آموزش ویدیویی ثبت نام در اپ صرافی بیت پین Bitpin


آموزش ثبت نام در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

پس از بارگیری اپلیکیشن، آن را انتخاب نموده و وارد برنامه شوید. پس از وارد شدن به برنامه، گزینه ای که در تصویر زیر می بینید را برای ثبت نام انتخاب کنید.

آموزش ثبت نام در اپلیکیشن
آموزش ثبت نام در اپلیکیشن

در این مرحله، گزینه ثبت نام را از بالای صفحه لمس کنید.

گزینه ثبت نام را از بالای صفحه لمس کنید
گزینه ثبت نام را از بالای صفحه لمس کنید

شما وارد صفحه ثبت نام بیت پین خواهید شد. برای ثبت نام در ابتدا یک شماره تلفن و یا ایمیل وارد کنید. با انتخاب تیک داخل مربع قوانین سایت را بپذیرید.

در صورتی که دارای کد دعوت می باشید، آن را در فیلد کد دعوت وارد کنید. وارد نمودن کد دعوت اختیاری است. در انتها گزینه ثبت نام را لمس نمایید.

گزینه ثبت نام را لمس نمایید
گزینه ثبت نام را لمس نمایید

در این مرحله یک پیام که حاوی کد تایید می باشد، برای شما ارسال خواهد شد. کد تایید را وارد نموده و وارد مرحله بعد شوید.

کد تایید را وارد نموده
کد تایید را وارد نموده

پس از انجام مراحل بالا، شما باید در این قسمت نام، نام خانوادگی و رمز عبور را وارد نمایید. در فیلد آخر شما باید رمز عبور انتخابی را تکرار نمایید و در انتها گزینه ” ورود ” را لمس کنید.

bitpin 35توجه نمایید که رمز عبور انتخابی شما باید حداقل 8 کاراکتر و شامل اعداد و حروف باشد. در انتها ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.


آموزش احراز هویت در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

پس از ثبت نام، شما در سطح یک کاربری قرار خواهید گرفت و قادر به برداشت موجودی خود نمی باشید. به همین دلیل باید به احراز هویت بپردازید. برای احراز هویت در اپلیکیشن بیت پین مراحل زیر را انجام دهید.

1.در ابتدا گزینه ای که در تصویر زیر می بینید، انتخاب کنید.

آموزش احراز هویت در اپلیکیشن بیت پین Bitpin
آموزش احراز هویت در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

2.در ادامه برای شما پیامی نمایش داده می شود. گزینه ” احراز هویت ” را انتخاب نمایید.

گزینه " احراز هویت " را انتخاب نمایید
گزینه ” احراز هویت ” را انتخاب نمایید

3.در این قسمت نکاتی برای شما کاربران عزیز ذکر شده است. بهتر است قبل از انجام احراز هویت این نکات را با دقت مطالعه نمایید. سپس گزینه ” شروع احراز هویت ” را لمس کنید.

شروع احراز هویت " را لمس کنید
شروع احراز هویت ” را لمس کنید

4.در این صفحه کاربران می بایست آدرس ایمیل خود را وارد نمایند. و پس از وارد نمودن آدرس ایمیل، گزینه ” ارسال کد ” را لمس کنند.

ایمیل خود را وارد نمایند
ایمیل خود را وارد نمایند

5.در این مرحله کدی از طرف صرافی بیت پین به ایمیل شما ارسال خواهد شد. کد ارسال شده را وارد نموده و در انتها گزینه ” تایید ” را بفشارید.

گزینه " تایید " را بفشارید.
گزینه ” تایید ” را بفشارید.

6.پس از تایید ایمیل، نوبت تایید کارت شناسایی می باشد. در ابتدا کد ملی خود را وارد کنید. سپس نوع جنسیت را تعیین نمایید. تاریخ تولد خود را وارد کرده و تصویر کارت ملی را بارگذاری کنید. پس از وارد نمودن اطلاعات، گزینه تایید را بفشارید.

تایید کارت شناسایی
تایید کارت شناسایی
تایید کارت شناسایی 2
تایید کارت شناسایی 2

7.در این قسمت کاربران باید به تایید کارت بانکی خود بپردازند. برای این کار کافیست گزینه ” افزودن کارت بیشتر ” را انتخاب کنید.

افزودن کارت بیشتر
افزودن کارت بیشتر

8.در این مرحله شماره کارت بانکی خود را به همراه شماره شبا وارد نمایید. پس از وارد نمودن شماره شبا و شماره کارت بانکی گزینه ” تایید ” را لمس کنید.

شماره کارت بانکی خود را به همراه شماره شبا وارد نمایید
شماره کارت بانکی خود را به همراه شماره شبا وارد نمایید

در این مرحله اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. پس از تایید اطلاعات از طرف کارشناسان شما در سطح 2 کاربری قرار خواهید گرفت.

در صورتی که قصد افزایش سطح کاربری خود را دارید، می توانید گزینه ” تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3 ” را انتخاب کنید. در غیر اینصورت گزینه ” بعدا تکمیل می کنم ” را انتخاب نمایید.

تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3
تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح 3

آموزش واریز در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

آموزش واریز تومان در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

اگر قصد واریز به کیف پول خود در اپلیکیشن بیت پین را دارید، در ابتدا گزینه ” کیف پول ” را از پایین صفحه انتخاب نمایید.

آموزش واریز تومان در اپلیکیشن بیت پین
آموزش واریز تومان در اپلیکیشن بیت پین

سپس به پایین صفحه رفته و از قسمت تومان گزینه ” واریز ” را لمس کنید.

واریز
واریز

در صفحه واریز تومان، میزان مبلغ مورد نظر را برای واریز وارد نمایید. در ادامه شماره کارتی که ثبت نموده اید را وارد کنید. در انتها گزینه ” انتقال به درگاه پرداخت ” را بفشارید.

انتقال به درگاه پرداخت
انتقال به درگاه پرداخت

در این قسمت شما به درگاه پرداخت متصل خواهید شد. اطلاعات خواسته شده از قبیل شماره کارت، شماره شناسایی دوم، تاریخ انقضای کارت، کد امنیتی نمایش داده شده و رمز پویا را به ترتیب وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات گزینه ” پرداخت ” را لمس کنید.

درگاه پرداخت
درگاه پرداخت

موجودی شما با موفقیت واریز خواهد شد. شما می توانید در صفحه کیف پول خود، موجودی تومان خود را بررسی نمایید.

آموزش واریز ارز دیجیتال در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

کاربران می توانند رمز ارزهایی را همچون بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، تتر و دیگر رمز ارزهایی که توسط صرافی بیت پین پشتیبانی می شود را به کیف پول خود واریز کنند.

1.در ابتدا گزینه ” کیف پول ” را از پایین صفحه اصلی اپلیکیشن انتخاب کنید.

آموزش واریز ارز دیجیتال در اپلیکیشن
آموزش واریز ارز دیجیتال در اپلیکیشن

2.پس از وارد شدن به صفحه کیف پول خود، رمز ارز مورد نظر را جهت واریز انتخاب نمایید. و گزینه ” واریز ” در کادر رمز ارز را بفشارید. در اینجا ما ارز اتریوم را انتخاب نمودیم.

رمز ارز مورد نظر را جهت واریز انتخاب نمایید
رمز ارز مورد نظر را جهت واریز انتخاب نمایید

3.در صفحه واریز رمز ارز، نوع شبکه را انتخاب کنید. سپس می توانید کد QR نمایش داده شده را اسکن نموده و یا اینکه آدرس کیف پول خود را کپی کنید.

کد QR نمایش داده شده را اسکن کنید
کد QR نمایش داده شده را اسکن کنید

آموزش خرید و فروش در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

پس از افزایش موجودی در صرافی بیت پین، شما می توانید به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید. برای این کار می توانید گام به گام مراحلی که برای شما شرح می دهیم را طی کنید.

1.در ابتدا از صفحه اصلی اپلیکیشن گزینه ” خرید و فروش ” را انتخاب نمایید.

آموزش خرید و فروش در اپلیکیشن بیت پین
آموزش خرید و فروش در اپلیکیشن بیت پین

2.پس از وارد شدن به صفحه خرید و فروش، جفت ارز معاملاتی مورد نظر خود را از بالای صفحه انتخاب کنید. شما می توانید آنها را بر حسب تومان یا تتر تنظیم نمایید.

در ادامه شما قیمت رمز ارز به همراه تغییرات 24 ساعته را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید نمودار قیمتی ارز انتخابی را مشاهده نمایید.

سفارشات خرید، سفارشات فروش و معاملات انجام شده در پایین صفحه نشان داده شده اند. همچنین در این صفحه اطلاعات مربوط به سفارشات باز شما و معاملات انجام شده نشان داده خواهد شد.

در صورتی که قصد خرید دارید گزینه سبز رنگ ” خرید ” و در صورت فروش گزینه ” فروش ” را که به رنگ قرمز است، انتخاب کنید.

صفحه خرید و فروش
صفحه خرید و فروش

3.در این مرحله کاربران باید در ابتدا نوع سفارش خود را تعیین نمایند. این سفارشات شامل سفارش محدود، سفارش فوری، با حد ضرر/سود و OCO می باشد.

نوع سفارش خود را تعیین نمایید
نوع سفارش خود را تعیین نمایید
 • سفارش محدود: این نوع از سفارش در یک قیمت خاص انجام می شود. در واقع کاربران می توانند سفارش را با قیمت مورد نظر انجام دهند.
 • سفارش فوری: این نوع از سفارش به عبارتی Market Order یا سفارش با قیمت بازار می باشد.
 • سفارش با حد ضرر یا سود: این سفارش را می توان همان سفارش استاپ لیمیت Stop Limit  معرفی نمود.
 • سفارش OCO: ترکیبی از سفارشات می باشد.

پس از تعیین نوع سفارش، قیمت و مقدار مورد نظر را جهت خرید یا فروش وارد نموده و سپس گزینه خرید رمز ارز را لمس نمایید.


آموزش خرید آسان در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

خرید آسان گزینه ای است که توسط پلتفرم معاملاتی بیت پین به کاربران ارائه شده است. با انتخاب این گزینه کاربران می توانند به راحتی و به صورت مستقیم در صرافی بیت پین به خرید و فروش بپردازند. به عبارتی می توانند با استفاده از گزینه خرید آسان، رمز ارز خود را به صورت مستقیم به تومان تبدیل کنند و بالعکس.

1.در ابتدا از صفحه اصلی اپلیکیشن بیت پین گزینه ” خرید آسان ”  را انتخاب کنید.

آموزش خرید آسان در اپلیکیشن بیت پین Bitpin
آموزش خرید آسان در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

2.در این صفحه گزینه خرید را انتخاب کنید. در ادامه ارز مورد نظر را برای انجام معامله انتخاب نمایید. سپس مبلغ مورد نظر جهت انجام معامله را وارد نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش خود را ثبت کنید
سفارش خود را ثبت کنید

3.پس از انجام مراحل بالا، برای شما صفحه ای باز خواهد شد که از شما سوال می شود رمز ارز مورد نظر را به کدام کیف پول قصد دارید واریز کنید؟ کیف پول بیت پین یا کیف پول دیگر. در صورتی که کیف پول بیت پین را انتخاب کنید و گزینه ادامه را بفشارید، این ارز دیجیتال به موجودی شما اضافه خواهد شد.

انتخاب کیف پول بیت پین یا کیف پول دیگر
انتخاب کیف پول بیت پین یا کیف پول دیگر

در صورتی که گزینه کیف پول دیگر را انتخاب نمایید، شما باید نوع شبکه و آدرس کیف پول مقصد را وارد نمایید. به علاوه کارمزد انتقال برای شما نشان داده می شود. در انتها گزینه ” ادامه ” را بفشارید.

نوع شبکه و آدرس کیف پول مقصد را وارد نمایید
نوع شبکه و آدرس کیف پول مقصد را وارد نمایید

آموزش برداشت در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

آموزش برداشت تومان در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

پس از انجام معاملات در اپلیکیشن بیت پین در صورتی که قصد برداشت موجودی خود را داشتید، می توانید از مراحل زیر استفاده کنید.

1.از صفحه اصلی اپلیکیشن بیت پین، گزینه ” کیف پول ” را لمس کنید.

آموزش برداشت تومان در اپلیکیشن
آموزش برداشت تومان در اپلیکیشن

2.در این صفحه پس از انتخاب تومان، گزینه ” برداشت ” را لمس نمایید.

گزینه " برداشت " را لمس نمایید
گزینه ” برداشت ” را لمس نمایید

3.در صفحه برداشت تومان میزان برداشت و شماره شبای کارتی که ثبت نموده اید را وارد کنید. در این مرحله میزان کارمزد و میزان برداشت نهایی برای شما نمایش داده می شود.

میزان کارمزد و میزان برداشت نهایی برای شما نمایش داده می شود
میزان کارمزد و میزان برداشت نهایی برای شما نمایش داده می شود

پس از ثبت اطلاعات گزینه ” درخواست برداشت وجه ” را انتخاب کنید.

آموزش برداشت ارز دیجیتال در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

برای برداشت ارز دیجیتال در اپلیکیشن بیت پین، همانند برداشت تومان باید وارد صفحه کیف پول خود شوید.

آموزش برداشت ارز دیجیتال در اپلیکیشن بیت پین Bitpin
آموزش برداشت ارز دیجیتال در اپلیکیشن بیت پین Bitpin

در صفحه کیف پول خود، رمز ارزی که قصد برداشت آن را دارید انتخاب کنید. سپس گزینه برداشت را لمس نمایید. در اینجا ما ارز اتریوم را برای برداشت انتخاب کردیم.

پین اپ 50در صفحه برداشت رمز ارز کاربران باید شبکه برداشت، میزان برداشت و آدرس کیف پول مقصد را وارد نمایند. پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، گزینه درخواست برداشت را لمس نمایید.

وارد نمودن اطلاعات خواسته شده
وارد نمودن اطلاعات خواسته شده

کلام پایانی صرافی بیت پین Bitpin

در این مقاله به طور کامل به معرفی صرافی بیت پین پرداختیم. این پلتفرم معاملاتی در نسخه دسکتاپ، اندروید و ios در دسترس کاربران می باشد.

کاربران می توانند اپلیکیشن صرافی بیت پین را بر روی تلفن همراه خود نصب نموده، و از آن برای انجام معاملات استفاده کنند. امیدواریم که توانسته باشیم آموزش های لازم را در ارتباط با صرافی بیت پین در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

از اینکه تا پایان مقاله “صرافی بیت پین Bitpin” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

جامعه‌ی دوج کوین: پایان پپه فرا رسیده است

جامعه‌ی دوج کوین: پایان پپه فرا رسیده است

شرکت Nansen از کاهش نیروی کار خبر داد

شرکت بلاکچینی Nansen از کاهش نیروی کار خبر داد

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

Tangem کیف پول‌های سرد SHIB اهدا می‌کند

Tangem کیف پول‌های سرد SHIB اهدا می‌کند

رشد شدید حجم تراکنش‌های دوج کوین

رشد شدید حجم تراکنش‌های دوج کوین

در مدت یک روز 2538 آدرس شیبا ایجاد شد

در مدت یک روز 2538 آدرس شیبا ایجاد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا