آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار BitMEX افزایش صعودی بیت کوین را با وجود نگرانی های خزانه داری ایالات متحده پیش بینی می کند

بنیانگذار BitMEX افزایش صعودی بیت کوین را با وجود نگرانی های خزانه داری ایالات متحده پیش بینی می کند

بنیانگذار BitMEX افزایش صعودی بیت کوین را با وجود نگرانی های خزانه داری ایالات متحده پیش بینی می کند

به گزارش زوم ارز،

در حالی که نظرات در مورد مسیر ارز دیجیتال متفاوت است، هیز با بیان اینکه ممکن است بیت کوین دوباره به زیر ۲۰۰۰۰ دلار نرسد، از احساسات نزولی فاصله گرفت. در عوض، او یک دوره تثبیت را در حدود ۲۵۰۰۰ دلار در ابتدای سه ماهه سوم پیش بینی می کند.

هیز پیش بینی خود را به یک عامل مهم نسبت داد: وضعیت بازار خزانه داری ایالات متحده و رابطه آن با کنترل فدرال رزرو. وی اظهار داشت که سرعتی که فدرال رزرو کنترل خود را بر بازار خزانه داری ایالات متحده از دست می دهد، می تواند تأثیر مستقیمی بر نرخ بهره و اقدامات تسهیل کمی (QE) داشته باشد. به گفته هیز، این ارتباط هنوز به طور کامل توسط بازار درک نشده است.

دیدگاه بنیانگذار به این ایده بستگی دارد که اگر نفوذ فدرال رزرو بر بازار خزانه داری ایالات متحده به سرعت کاهش یابد، می تواند باعث افزایش مجدد یک سری کاهش نرخ و بیشتر شود. تلاش های QE این اقدامات، به نوبه خود، ممکن است بر پویایی قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد و همانطور که او پیشنهاد کرد، منجر به یک دوره ثبات نسبی در محدوده ۲۵۰۰۰ دلار شود.

بینش های هیز علاقه و بحث هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است. تجربه گذشته او به عنوان یکی از بنیانگذاران BitMEX، یک پلتفرم پیشرو تجارت مشتقات رمزنگاری، به دیدگاه او وزن می‌افزاید. با این حال، ماهیت پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال به وضوح نشان می‌دهد که پیش‌بینی‌ها ذاتا نامشخص هستند و عوامل خارجی مختلف می‌توانند به سرعت مسیر قیمت بیت‌کوین را تغییر دهند.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب‌سایت به‌عنوان تفسیر عمومی بازار ارائه می‌شود و چنین نیست. مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل می دهد. ما شما را تشویق می کنیم قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده