آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری بیتگو علیه گلکسی دیجیتال می تواند ادامه یابد

شکایت 100 میلیون دلاری بیتگو علیه گلکسی دیجیتال می تواند ادامه یابد

شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری بیتگو علیه گلکسی دیجیتال می تواند ادامه یابد

به گزارش زوم ارز، BitGo، که مسئولیت ارزهای دیجیتال را برعهده دارد، پس از ابطال حکم سابق دادگاه عالی دلاور که شکایت BitGo را رد کرد، فرصت جدیدی برای اقدام قضایی علیه کمپانی خدمات مالی Galaxy Digital به دلیل توافق بی‌کفایت بین دو شرکت برای ادغام ۱.۲ میلیارد دلاری آنها ایجاد خواهد شد.

در ماه آگوست ۲۰۲۲، BitGo شکایتی علیه گلکسی کرد و تقاضای غرامت ۱۰۰ میلیون دلاری داشت. آنها ادعا کردند که گلکسی عمدا قرارداد ادغام ماه مه ۲۰۲۱ را نقض کرده است. با توجه به زیان‌های مالی زیادی که در حین بازار خرس کریپتو تجربه کرده‌اند، BitGo دیگر امکان پرداخت مبلغ ۱.۲ میلیارد دلاری را ندارد. گلکسی از خود می‌پرسد که آیا BitGo به خاطر ارائه به موقع صورت‌های مالی حسابرسی شده، می‌تواند با این جدایی موافقت کند و ادعاهای این شرکت را “بی ارزش” اعلام می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در ماه ژوئن گذشته، جی. تراویس لاستر، معاون دادگاه عالی دلاور، تصمیم گرفت که Galaxy می‌تواند از توافق خارج شود، زیرا BitGo اسناد مالی “غیر انطباق” را به شرکت ارائه کرده بود.

بعد از درخواست بازنگری BitGo از حکم، دادگاه عالی ایالت تصمیم گرفت که تعریف توافقنامه ادغام به عنوان “صورت‌های مالی” تاریک و مبهم است و هر دو طرف تفسیرهای منطقی از اسناد قابل پذیرش ارائه داده‌اند. به همین دلیل، حکم مورد نظر را لغو کرد.

منبع: coindesk.com


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده