آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سیاست جدید KYC برای صرافی Bitget : تأیید سطح ۱ برای برداشت‌ها لازم است

سیاست جدید KYC برای صرافی Bitget : تأیید سطح ۱ برای برداشت‌ها لازم است

سیاست جدید KYC برای صرافی Bitget: تأیید سطح ۱ برای برداشت‌ها لازم است

به گزارش زوم ارز، Bitget Exchange اعلام کرده است که خط مشی شناخت مشتری (KYC) خود را برای محافظت بهتر از حقوق و منافع کاربران و رعایت الزامات قانونی در بخش جهانی ارزهای دیجیتال و ایجاد یک محیط امن برای تجارت ارزهای دیجیتال.

از اول اکتبر، کاربرانی که راستی‌آزمایی KYC سطح ۱ را تکمیل نکرده‌اند، فقط می‌توانند وجوه خود را برداشت کنند، سفارش‌ها را لغو کنند و موقعیت‌ها را ببندند. برای تکمیل KYC سطح ۱، کاربران باید اسناد دولتی و تشخیص چهره را ارسال کنند.

شرایط جدید راستی‌آزمایی KYC از ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ اعمال می‌شود. از آن تاریخ، همه کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند باید تأیید صحت KYC سطح ۱ را برای دسترسی کامل کنند. خدمات مختلف در Bitget، از جمله سپرده گذاری و تجارت دارایی های دیجیتال. کاربرانی که قبل از ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ ثبت نام کرده اند، باید تأیید صحت KYC سطح ۱ را قبل از ۱ اکتبر ۲۰۲۳ تکمیل کنند.

بین ۱ سپتامبر و ۱ اکتبر، کاربرانی که هنوز تأیید KYC سطح ۱ را تکمیل نکرده‌اند همچنان می‌توانند طبق معمول واریز، برداشت و معامله کنند. با این حال، از اول اکتبر، کاربرانی که تأیید KYC سطح ۱ را تکمیل نکرده‌اند، فقط می‌توانند برداشت کنند، سفارش‌ها را لغو کنند، اشتراک‌ها را بازخرید کنند، و موقعیت‌های خود را ببندند و از ایجاد سفارش‌های تجاری جدید محدود شوند.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده