آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش‌: بیت کوین هر روز کیف پول های میلیونرها را افزایش می‌دهد!

گزارش‌: بیت کوین هر روز کیف پول های میلیونرها را افزایش می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارش‌ها، طبق بالاترین رکورد اخیر، بیت کوین هر روز حدوداً ۱۵۰۰ “کیف پول میلیونر” تولید می‌کند.

علاوه بر این، ماهیت عمومی شبکه بیت کوین، به افراد این امکان را می‌دهد تا تعداد توکن‌ها را که هر کیف پول در خود نگه دارد، مشاهده کنند. اما، تشخیص اینکه آیا اشخاص یا سازمان‌ها مالک آن‌ها هستند، چالش برانگیز است به دلیل ناشناس بودن آدرس‌های این کیف پول‌ها.

در سال جاری، ارز دیجیتال اصلی تا حدود ۷۰ درصد افزایش یافته که این افزایش ناشی از اشتیاق برای ETF‌های بیت کوین است که تازه تایید شده‌اند و معاملات آن‌ها در ژانویه آغاز شده است. با این حال، نرخ ایجاد کیف پول میلیونر به اندازه رشد بازار صعودی سال ۲۰۲۱ نیست که روزانه بیش از ۴۰۰۰ کیف پول به آستانه میلیون دلاری می‌رسید. بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Kaiko Research، اوج امسال در تاریخ ۱ مارس با تولید ۱۶۹۱ کیف پول رقم زد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بورس لندن برای باز کردن برنامه‌های کاربردی برای بیت کوین، پذیرش اتریوم ETN

چندین عامل می‌تواند در این سرعت متوسط تولید ثروت نقش داشته باشد. احتمالاً بازار همچنان به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جدید و قابل توجه است زیرا سرمایه‌گذاران بزرگ یا “نهنگ‌ها” ممکن است سود خود را در بهترین شرایط جدید بیت کوین نقد کنند. بر اساس گزارش دوشنبه شرکت Kaiko، سرمایه‌گذاران بزرگ بهتر می‌پندارند دارایی‌های خود را با خدمات نگهبانی تا به کیف پول‌هایشان به اندازه کافی ایمن باشند.

با توجه به اینکه امروز بالاترین ارز رمزنگاری شده، با ارزش ۷۲۶۰۰ دلار دیده شد، هر فردی که تا به امروز وارد بازار بیت‌کوین شده و سرمایه‌ای در آن دارد، سودآوری به خوبی تجربه کرده است. در حقیقت، این افزایش اخیر نشان دهنده این است که ارزش بیت کوین تقریباً در هر سال از تأسیس خود افزایش یافته، به جز سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۹، ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳. بدین معنا که بیت‌کوین بهترین دارایی پایدار نسبت به ارزهای فیاتی مانند دلار آمریکا است که از سال ۲۰۰۹ به صورت سالانه کاهش یافته‌اند. این امر به دلیل تورمی که هر روز خود را نشان می‌دهد اتفاق می‌افتد.

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده