آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر کریپتو: قیمت بیت کوین به ۴۸۰۰۰دلار می رسد🤯

تحلیلگر کریپتو: قیمت بیت کوین به ناچار به ۴۸ هزار دلار می رسد

تحلیلگر کریپتو: قیمت بیت کوین به ۴۸۰۰۰دلار می رسد.

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر معروف رمزنگاری با نام کاربری @el_crypto_prof در توئیتر، معتقد است که افزایش قیمت بیت کوین تا ۴۸۰۰۰ دلار اجتناب ناپذیر است. او در یک توئیت اخیر اشاره کرده که بیت کوین همچنان می‌تواند از سطح ۴۸۰۰۰ دلار عبور کند و به سمت ۶۰۰۰۰ دلار حرکت کند.

تحلیلگر بر اساس داده‌های تاریخی نمودار بیت کوین، الگوی موج ABC را برای توضیح وضعیت فعلی استفاده کرده است. او نشان داده که در رالی‌های قبلی، حرکت قیمت بیت کوین با بازگشت به سطح B در الگوی موج احترام می‌گذارد.

از ثبات قیمت بیت کوین و رعایت الگوی موج ABC در گذشته، تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که افزایش فعلی ادامه خواهد داشت و حرکت صعودی بیت کوین به سمت سطح B الگوی موج ABC در نمودار، همزمان با سطح قیمت ۴۸۰۰۰ دلار خواهد بود.

از ابتدای ماه جاری، بیت کوین روند صعودی شدیدی را آغاز کرده و در ۱ دسامبر، قیمت آن به بالای مقاومت ۴۰۰۰۰ دلار صعود کرده است. افزایش اخیر بیت کوین باعث شده تا قیمت آن بیش از ۱۲ درصد در چهار روز افزایش یابد و به بالاترین سطح سالانه ۴۲۴۰۴ دلار برسد.

نمودار روزانه BTCUSD در TradingView
نمودار روزانه BTCUSD در TradingView
توجه: آخرین رالی بیت کوین از اول دسامبر به ثبت رسید و مشاهده شد که شمع‌های صعودی متوالی را نشان داد. قیمت بیت کوین در طول چهار روز بالاتر از قیمت افتتاحیه خود قرار گرفت و این ارز دیجیتال پیشگام وارد مرحله جدیدی از حرکت صعودی خود شد. با این حال، در لحظه نگارش این متن، بیت کوین پس از یک کاهش جزئی از بالاترین سطح سالانه اخیر، با قیمت ۴۱۸۳۵ دلار معامله می‌شد.

 


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده