آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تسلط بیت کوین در بازار به بالاترین حد چند ساله نزدیک می شود

تسلط بیت کوین در بازار به بالاترین حد چند ساله نزدیک می شود

تسلط بیت کوین در بازار به بالاترین حد چند ساله نزدیک می شود

به گزارش زوم ارز، بر اساس داده‌های TradingView، تسلط بر بازار بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به بالاترین حد چند ساله است که به ۵۱.۲% در روز سه‌شنبه افزایش یافت و به بالاترین سطح دو ساله ۵۲% که در پایان ژوئن رسیده بود، نزدیک شد. .

بزرگترین دارایی دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار از ابتدای سال تاکنون بهتر از اتر و سایر آلتکوین های اصلی عمل کرده است. بیت کوین به قیمت ۲۷,۳۵۴ دلار در ساعت ۲:۲۸ بعدازظهر تغییر کرد. ET، بر اساس CoinGecko. بزرگترین دارایی دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار در هفت روز گذشته ثابت معامله شده است، اما هنوز ۶۶ درصد در سال جاری در مقایسه با ۳۲ درصد برای اتر افزایش یافته است. دومین دارایی دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار ۱۵۶۱ دلار قیمت دارد که در هفته گذشته تقریباً ۶ درصد کاهش داشته است.

پاسخ ضعیف به ETFهای آتی اتر

دلایل زیادی برای عملکرد ضعیف آلتکوین/اتر در مقابل بیت کوین وجود دارد، رئیس تحقیقات دارایی دیجیتال دویچه آندره دراگوش به The Block گفت. او گفت که یک کاتالیزور اصلی برای عملکرد ضعیف اتر، استقبال کم سرمایه‌گذاران نهادی از ETFهای آتی اتریوم در هفته گذشته است.

“در مجموع، ETPهای اتریوم تنها در هفته گذشته با وجود اولین ETFهای جدید، ورودی خالص ناچیز به اضافه ۰.۹ میلیون دلار جذب کردند. در مقایسه، جریان خالص ورودی به ETPهای بیت کوین در هفته گذشته بالغ بر ۸۵.۴ میلیون دلار بود.” Dragosch اضافه شد.

این تحلیلگر همچنین عملکرد ضعیف اتر در مقایسه با بیت کوین را به یک مقاله تحقیقاتی اخیر نسبت داد که نشان می دهد بلاک چین بیت کوین به طور بالقوه می تواند محاسبات قرارداد هوشمند مرتبط با شبکه اتریوم را مدیریت کند.

“به نظر می‌رسد عملکرد ضعیف به این واقعیت مربوط می‌شود که رابین لینوس، توسعه‌دهنده بیت‌کوین، مقاله‌ای تحقیقاتی منتشر کرد که نشان می‌دهد “هر تابع قابل محاسبه را می‌توان روی بیت کوین تایید کرد.”

Dragosch اضافه کرد که این بدان معناست که اساساً همه ابزارهای آلت کوین می توانند در بلاک چین بیت کوین فعال شوند. این دیدگاهی است که مکس کایزر پیشگام بیت کوین با آن موافق بود.

کایزر به The Block گفت:

“اتر چیزی را ارائه نمی دهد که با بیت کوین قابل انجام نباشد.”


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده