آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ورود به IBIT: ارزش بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی ۷۸۸ میلیون دلار رسید

ورود به IBIT: ارزش بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی ۷۸۸ میلیون دلار رسید

به گزارش زوم ارز، در حالی که بیت کوین در روز سه شنبه به بیشترین قیمت خود رسید، ETF بیت کوین بلک راک به مقدار ۷۸۸ میلیون دلار ورودی دست یافت.

بیت کوین صبح روز سه‌شنبه در نیویورک به مبلغ ۶۹۱۷۰ دلاری رسید که بیشترین قیمت ثبت شده در بیش از دو سال گذشته بود. این بزرگترین ارز رمزنگاری شده در انتهای روز اندکی به ۶۰۰۰۰ دلار پایین آمد، اما تحلیلگران معتقدند کاهش قیمت نشانه‌ای از نگرانی نیست.

“اگر روند دیروز افراد زیادی را که ترجیح نمی‌دهند خطراتی مانند این را در سبد سهام خود داشته باشند، ترساند، پس این خبر برای آنها و بازار خوب است.” نوئل آچسون، نویسنده خبرنامه Crypto is Macro Now، گفت. «اگر ارزش بیت کوین سریع‌تر و بیشتر افزایش می‌یافت، پیامدها ممکن بود بدتر باشند، و بیشتر کسانی که در خرده‌فروشی شرکت می‌کنند قانع می‌شدند که فقط خطر از دست دادن آن وجود دارد.»

بر اساس شاخص ۳۰ روزه، نوسانات بیت کوین به بیشترین مقدار سالانه رسیده است، نشان از این است که نوسانات قیمت عادی نیستند، “فقط یک دوره موقت هستند”.

بیت کوین در زمان نوشتن این متن حدود ۲ درصد کاهش داشت و پس از رسیدن به حدود ۶۹۰۰۰ دلار، به ۶۶,۳۹۰ دلار رسید.

ETF بیت کوین iShares  نیز با حجم معاملات روز سه‌شنبه در صدر جدول قرار گرفت و در پایان معاملات به مقدار ۳.۷ میلیارد دلار رسید. حجم معاملات ETF گروه معاملات بیت کوین Grayscale  و صندوق بیت کوین Fidelity Wise Origin به ترتیب به نظر می‌رسد که باشند.

۲.۸ میلیارد دلار و ۲ میلیارد دلار به ترتیب دنبال شدند.
آیا مایل هستید ETF بیت کوین را پیگیری کنید؟ با ردیاب ETF بیت کوین ما راهنمایی شما خواهد کرد.
سه‌شنبه‌ها پس از فروش مبتنی بر فناوری، بازارهای مالی روز سه‌شنبه رشد کردند، به طوری که شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب ۰.۷% و ۰.۹% پس از زنگ خطر افزایش یافتند.
این حرکت‌های اولیه قبل از شهادت جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان روی داد. تور پاول در واشنگتن روز پنجشنبه ادامه دارد و وقتی که او قرار است به کمیته بانکداری سنا مراجعه کند.
نیکلاس کولاس، یکی از بنیانگذاران DataTrek Research، اظهار کرد: «کاهش طبقات داخلی [سه‌شنبه] نشان دهنده این است که سرمایه‌گذاران نگران تغییرات در سیاست پولی نیستند، بلکه فقط کمی از موج پس از دستاوردهای اخیر فناوری جدا می‌شوند.”
منبع: blockworks.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده