آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌های بیت‌کوین با افزایش ۳ میلیارد دلاری، هلدینگ خود را تقویت کردند!😲

نهنگ‌های بیت‌کوین با افزایش ۳ میلیارد دلاری، هلدینگ خود را تقویت کردند!😲

نهنگ‌های بیت‌کوین با افزایش ۳ میلیارد دلاری، هلدینگ خود را تقویت کردند!

به گزارش زوم ارز، نهنگان بیت کوین، سرمایه‌گذارانی هستند که مقادیر زیادی از بیت کوین را در اختیار دارند و به طور قابل توجهی دارایی‌های خود را افزایش داده‌اند. بر اساس گزارش شرکت تحلیل داده IntoTheBlock، این بازیگران اصلی از ابتدای سال تقریباً ۳ میلیارد دلار به دارایی بیت کوین خود اضافه کرده‌اند که معادل تقریباً ۷۶۰۰۰ بیت کوین است. این توسعه یک شاخص کلیدی از اعتماد و استراتژی سرمایه‌گذاران بزرگترین دارندگان در فضای ارزهای دیجیتال است.

توزیع دارنده

در دنیای ارزهای دیجیتال، اصطلاح “نهنگ” به افراد یا نهادهایی اشاره دارد که مقادیر زیادی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که توزیع دارایی بیت کوین در بین طبقات مختلف سرمایه‌گذاران یک تغییر پویا را نشان می‌دهد.

در یک دوره ۳۰ روزه، دارایی‌های کوچکتر تغییرات متفاوتی نشان دادند: حساب‌هایی که بین ۰ تا ۰.۰۰۱ بیت کوین داشتند، ۱.۰۲٪ افزایش یافتند، در حالی که حساب‌های دارای ۰.۰۰۱ تا ۰.۰۱ بیت کوین و ۰.۰۱ تا ۰.۱ بیت کوین به ترتیب ۱.۹۰٪ و ۱.۳۶٪ کاهش یافتند. علاوه بر این، حساب‌های دارای ۱۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ بیت کوین شاهد افزایش ۲.۸۸٪ بودند، که نشان می‌دهد ثروت در انتهای طیف بالاتر تمرکز دارد. زمانی که آدرس‌ها بر اساس دارایی آن‌ها در دلار آمریکا تجزیه و تحلیل می‌شوند، الگوی مشابهی دیده می‌شود. آدرس‌هایی که کمتر از ۱ دلار دارند، ۴.۶۱٪ افزایش یافتند، در حالی که آدرس‌هایی که بیش از ۱۰ میلیون دلار داشتند، ۲.۱۵٪ کاهش یافتند.

تغییرات اخیر نشان می‌دهد که ذخایر نهنگ در طی ۳۰ روز ۱.۳۱٪ کاهش یافته‌اند، همچنین سرمایه‌گذاران شاهد ۲.۱۵٪ افزایش و دارایی‌های خرده‌فروشی نیز ۰.۰۲٪ کاهش داشته‌اند.

جالب است که تغییر در ورودی دارندگان بزرگ در ۷ روز ۱۱۹.۸۳٪ افزایش یافته است، در حالی که تغییرات در ۳۰ روز و ۹۰ روز به ترتیب ۸۳.۲۳٪ و ۹۱.۲۵٪ کاهش نشان داده‌اند.

این جریان خروجی متضاد بزرگ در کوتاه مدت، با افزایش ۸۲۷۴.۹۶٪ در ۷ روز، نشان‌دهنده بازی بی‌ثبات و در عین حال استراتژیک این دارندگان بزرگ است که بر احساسات کلی بازار و قیمت‌گذاری تأثیر می‌گذارد.

عملکرد قیمت بسیار پایین

ماه جاری با قیمت ۴۲,۲۰۸ دلار برای بیت کوین آغاز شد و شاهد افزایش قابل توجهی بود. پس از تصویب چندین ETF بیت کوین، قیمت آن به بالاترین سطح ۴۹,۰۰۰ دلار رسید.

با این حال، ارز دیجیتال قدرت حفظ این مسیر صعودی را نداشت. در اواسط ماه، بیت کوین شاهد نوساناتی بود و قیمت آن بین ۴۱,۸۰۱ تا ۴۳,۱۴۸ دلار در حال نوسان بود. این نشان دهنده دوره‌ای از عدم اطمینان و تعدیل در بین سرمایه‌گذاران است.

این روند با کاهش قیمت بیت کوین به زیر مرز ۴۰,۰۰۰ دلار ادامه یافت. اما به اواخر ژانویه، بیت کوین بهبود نسبی را نشان داد و پس از باز شدن در ۴۱,۸۶۳ دلار، در ۲۷ ژانویه با قیمت ۴۲,۱۲۰ دلار بسته شد.


منبع: u امروز

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده