آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با قیمت بالای ۶۸۰۰۰ دلار، نهنگ‌های بیت‌کوین تعداد ۴۱۷۷ بیت‌کوین را جمع‌آوری کردند.

با قیمت بالای ۶۸۰۰۰ دلار، نهنگ‌های بیت‌کوین تعداد ۴۱۷۷ بیت‌کوین را جمع‌آوری کردند.

به گزارش زوم ارز، دارندگان بزرگ بیت‌کوین همچنان به ایجاد موقعیت خود ادامه می‌دهند حتی زمانی که بیت‌کوین به بالاترین حد خود نزدیک می‌شود.

قیمت بیت‌کوین اکنون از بالاترین رقم قبلی ۶۸،۷۹۰ دلار که در سال ۲۰۲۱ رسیده بود فاصله دارد. با این حال، طبق داده‌های زنجیره‌ای، بسیاری از بزرگترین دارندگان ارزهای دیجیتال هنوز در حال جمع‌آوری توکن‌های بیشتری هستند.

در هفت روز گذشته، دارندگان بزرگ بیت‌کوین یا آدرس‌های نهنگ ۴۱۷۷ بیت‌کوین به موقعیت‌های خود اضافه کرده‌اند. این خریدها در بحبوحه جهش بیت‌کوین از حدود ۶۲،۰۰۰ دلار به ۶۸،۰۰۰ دلار انجام شده است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران همچنان از قیمت‌های بالاتر در ماه‌های آینده استقبال می‌کنند.

در حالی که آشکار کردن نقاب از اشخاصی که سکه‌ها را خریداری می‌کنند دشوار است، بخشی از افزایش گزارش‌شده ممکن است شامل مواردی باشد که اخیراً تأیید شده‌اند. روز دوشنبه، ETF ها ثبت ورودی ۵۶۲ میلیون دلاری را ثبت کردند که به افزایش قیمت بیت‌کوین به آخرین ارقام بازار کمک کرد.

هنگامی که بیت‌کوین به دنبال رکوردی جدید است، نهنگ‌ها بر خلاف معمول حرکت می‌کنند

آخرین توسعه مربوط به نهنگ‌های بیت‌کوین به‌طور مشخص برخلاف هنجارها است، زیرا چنین سرمایه‌گذارانی معمولاً بیت‌کوین را در پایین‌ترین حد خود جمع می‌کنند و با سطوح قیمت بالاتر از بازار خارج می‌شوند. با این وجود، تداوم انباشت در نزدیکی

بیت کوین به عنوان یک رمزارز پیشگام، همواره تغییراتی را نشان داده است و بالاترین رکورد جدیدی را می‌خواهد ثبت کند. این تغییرات عمدتاً پس از هر چهار سال وقوع رویداد نصف شدن بیت کوین رخ می‌دهد و رکورد قبلی را شکسته است. اما با ظهور صندوق‌های معاملاتی معتبر بیت کوین و پیشروی سرمایه‌گذاری نهادی، انتظار می‌رود بیت کوین به رکورد جدیدی برسد. پیش بینی‌ها حاکی از این است که در صورت شکستن رکورد، قیمت بیت کوین قابلیت دو برابر شدن نسبت به قیمت قبلی را دارد و بعضی تحلیل‌گران اعلام کرده‌اند که بیت کوین ممکن است به قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد و حتی بروز موقعیت‌های تا ۵۰۰۰۰۰ دلار در ۱۸ ماه آینده نیز محتمل است.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده