آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فروش انبوه نهنگ بیت کوین، (۱۵.۲ میلیون دلار)!!!💸

فروش انبوه نهنگ بیت کوین، (۱۵.۲ میلیون دلار)!!!💸

فروش انبوه نهنگ بیت کوین، (۱۵.۲ میلیون دلار)!!!💸

به گزارش زوم ارز، بر اساس گزارشات، یک سرمایه‌گذار ناشناس مقدار قابل توجهی بیت‌کوین به فروش رسانده است. داده‌های Lookonchain نشان می‌دهد که این سرمایه‌گذار ناشناس بیت‌کوین (BTC) را به اتریوم منتقل کرده و آن را به بیت‌کوین پیچیده (WBTC) تبدیل نموده است.

این سرمایه‌گذار در مجموع ۴۱۱ WBTC را با میانگین قیمت حدود ۳۷,۰۲۳ دلار برای هر بیت‌کوین به مبلغ تقریبی ۱۵.۲ میلیون دلار به فروش رسانده است. در حال حاضر، کیف پول این سرمایه‌گذار هنوز دارای ۱۵۵ WBTC می‌باشد که ارزش آن حدود ۵.۷۴ میلیون دلار است.

گاو نر و خرس

بازار ارزهای دیجیتال، که معمولاً با نوسانات خود شناخته می‌شود، در یک فرایند جذاب بین گاوها و خرس‌ها قرار دارد.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، ۱۱۱ آدرس در بازار صعودی بوده‌اند و بیش از ۱ درصد از حجم معاملات را در ۲۴ ساعت گذشته خریداری کرده‌اند. همچنین، ۱۱۴ آدرس نزولی وجود دارد که با فروش بیش از ۱ درصد از حجم معاملات روزانه شناخته شده‌اند.

همچنین در بازار، تعداد قابل توجهی معاملات بزرگ دیده شده است که به عنوان معاملات با مبالغ بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار تعریف می‌شوند. در ۲۴ ساعت گذشته، تقریباً ۱۲,۴۳۰ تراکنش بزرگ را مشاهده کردیم که بالاترین میزان در ۷ روز گذشته به ۲۲,۵۷۰ تراکنش در تاریخ ۹ نوامبر رسید.

حجم کل این تراکنش‌های بزرگ در بازار بیت‌کوین در روز گذشته به ۵۸۹,۵۹۰ بیت‌کوین رسید، که بالاترین سطح ۷ روزه آن ۱.۰۶ میلیون بیت‌کوین بود. این مقدار در دلار تبدیل شده و حجم کل تراکنش‌ها در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۱.۸۱ میلیارد دلار بود، که اوج آن در ۷ روز گذشته به ۳۹.۰۲ میلیارد دلار رسید.

قیمت بیت کوین در بلاتکلیفی

فعالیت‌های اخیر در بازار تأثیر مثبتی بر قیمت بیت‌کوین گذاشته است. بر اساس داده‌های CoinGecko، در حال حاضر بیت‌کوین با قیمت ۳۷,۰۲۹.۹۶ دلار معامله می‌شود، که افزایش ۰.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

ارزش بازار این ارز دیجیتال حدود ۷۲۳.۶ میلیارد دلار است و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۲ میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است.

تصمیمات قریب‌الوقوع در مورد ETFهای بیت‌کوین توسط SEC، به عنوان کاتالیزور اصلی، برای ارزهای دیجیتال اهمیت دارد. با نزدیک شدن به یک ضرب‌الاجل حساس در تاریخ ۱۷ نوامبر، جامعه مالی پیش‌بینی می‌کند که SEC ممکن است تأییدیه‌هایی را برای چندین ETF بیت‌کوین به طور همزمان اعلام کند.


منبع: u امروز

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده