آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

BRICS در مقابل بیت کوین: مشاور VanEck از پذیرش این ارز دیجیتال در راستای آخرین حرکت حمایت می‌کند.

BRICS در مقابل بیت کوین: مشاور VanEck از پذیرش این ارز دیجیتال در راستای آخرین حرکت حمایت می‌کند.

به گزارش زوم ارز، بلاک چین استقلال مدار است، هماهنگ است. وی افزود: «چالش اصلی برای دولت‌ها برساختن از ارزهای دیجیتال متوسطی است. این ارزهای دیجیتال باید به طوری شکل گیری کنند که قابلیت تأیید شدن تراکنش‌ها و حفظ اصول حفظ حریم‌خصوصی و اسرار بانکی را داشته باشند.” گورباکس با نگاهی بلندمدت به این باور است که بیت کوین، به عنوان یک دارایی بلاک چینی، می‌تواند مزایای بسیاری برای کشورها و اقتصادها فراهم کند.

در صورت توجه دولت به حمایت از دستکاری‌های مالی، انتظار می‌رود اثرات آن به شدت محسوس باشد. علاوه بر این، مزایای پذیرش زودهنگام بیت کوین توسط گورباکس نشان می‌دهد که کشورها از این اقدام بهره‌مند خواهند شد. او تأکید می‌کند که اولین کسی که ارز دیجیتال بیت کوین را به عنوان رسمیت قبول کرد، مزیت قابل توجهی را بدست خواهد آورد. این موضوع نشان از این نکته دارد که بیت کوین فرصت‌هایی برای توسعه و استقلال اقتصادی فراهم می‌کند.

همچنین، BRICS با ابتکار CBDC خود نشان از تلاش مشترک برای کشف سیستم‌های پولی جایگزین با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و بلاک‌چین می‌دهد. یوری اوشاکوف، دستیار کرملین، بر اهمیت ایجاد یک سیستم پرداخت راحت و مقرون به صرفه بدون پیچیدگی‌های سیاسی تأکید می‌کند. او بیان کرد که اهمیت اصلی این است که باید مردم و کسب‌وکارها راحتی بیشتری در معاملات خود داشته باشند.

همچنین، همکاری‌های اخیر بین وزارت دارایی روسیه، بانک روسیه و کشورهای عضو BRICS برای تقویت سیستم پولی و مالی بین‌المللی از طریق ابتکارات مختلف به روشنی اعلام شده است. از جمله این تلاش‌ها، ایجاد پلتفرم پرداخت چند جانبه BRICS Bridge می‌باشد.این ابتکارات نشان از تمایل به توسعه سیستم‌های پولی مدرن و مبتنی بر فناوری در سطح بین‌المللی است.

منبع: coingape.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده