آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هم زمان با ظهور مجدد Ordinals، هزینه های تراکنش بیت کوین از اتریوم پیشی می گیرد!🏛️

هم زمان با ظهور مجدد Ordinals، هزینه های تراکنش بیت کوین از اتریوم پیشی می گیرد!🏛️

هم زمان با ظهور مجدد Ordinals، هزینه های تراکنش بیت کوین از اتریوم پیشی می گیرد!🏛️

به گزارش زوم ارز، بر اساس داشبورد داده‌های The Block، میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین در مدت ۷ روز گذشته به نسبت اتریوم افزایش یافته است.

در طول هفته گذشته، میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین از ۸.۵۹ دلار در تاریخ ۱۲ نوامبر به ۱۲.۷۵ دلار در تاریخ ۱۹ نوامبر افزایش یافت، که نشان‌دهنده افزایش ۴۸.۴ درصدی است. در مقابل، میانگین کارمزد تراکنش‌های اتریوم در تاریخ ۱۹ نوامبر ۷.۵۵ دلار بود.

ربکا استیونز، تحلیلگر تحقیقاتی در The Block، اظهار داشته است که افزایش فعالیت و هزینه‌ها در معاملات Ordinals و استخراج، باعث افزایش کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین شده است. او توضیح داده است که میانگین متحرک ۷ روزه کارمزد تراکنش بیت‌کوین از تاریخ ۹ نوامبر به نسبت اتریوم پیشی گرفته است و این شکاف در حال حاضر بیشتر از اوایل اکتبر است.

بیت‌کوین Ordinals نوعی توکن غیرقابل تعویض است که در شبکه بیت‌کوین ثبت شده است. این شبکه تغییراتی در این زمینه را تجربه کرده و باعث ارزان و آسان شدن ضرب توکن‌های غیرقابل تعویض به همراه ابرداده آنها شده است. گزارشات نشان می‌دهند که معاملات Ordinals در سپتامبر به اوج خود رسید و سپس در اکتبر کاهش یافت. این علاقه به این حوزه به گونه‌ای است که استارت‌آپ‌ها، مانند Taproot Wizards که در تاریخ ۱۶ نوامبر یک سرمایه‌گذاری خطرپذیر ۷.۵ میلیون دلاری اعلام کرد، به دنبال فرصت‌های جدید هستند.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده